PDA

View Full Version : Czy przeszkadzaja Ci sluchacze hip hop?



Nelin
20-08-2007, 06:07
Jest temat o "Metalach", wiec niech bedzie o nich...

MNie oni cholernie wkurwiaja...
Biora za bardzo do siebie te popierdolone teksty, pozniej chodza z kosami po miescie ( oczywiscie grupy ) i "strasza ludzi " , pozniej sie mowi ze mlodzi ludzie zli sa. Maja dziwne podejscie do zycia... Wedlug mnie to gorsze od emo.
Emo niby zala s ie nad swojim zyciem, a w sposob bezpieczny dla innych.
"Oni" Zala sie przemoca, wlasnie tak.
Ta muzyka zmienia ludzi... Jak? Tak, ze dzieciaki biora do siebie tresc tego syfu, pozniej udajac dzieci ulicy... Jak koncza? Jak moj dawny koles... Kurator w wieku 15 lat ... ( To i tak dobrze )
Do tego w temacie o "Metalach" pokazali jacy sa przyjazni dla "nich"
Odpowiedzi typu " Siersc i Brud " ( na to wskazywaly odpowiedzi " mowia same za siebie.
To moje zdanie...
Jak cos to Ja nie jestem "Metalem " zespoly ktorych slucham najczesciej to - Korn, Aerosmith, Coma, Dzem... Ubieram sie na "KOLOROWO"
@Down
Nie wszyscy sluc hacze sa tacy... Ale
Wystarczy, ze spojrze na moja szkole. Pojebancy, sluchajacy Hh. Nie zdaja, jaraja itd. Mysla, ze sa fajni. Lubia zbierac sie w grupy i kogos pobic. Tak, tak.
Powiedz mi ze muzyka ktorej sluchaja nie ma na to wplywu. <lol>.
No dobra, w szkole mam jednego fanatyka metalu, do takiego stopnia ze przez swoj zespol nie zdal ; D. Ale on nie jest agresywny, pojebany jak Elo pro rap ekipa...
Z nim mozna pogadac normalnie, a z nimi? Raczej nie.
Wiec jak widzisz... Nie mowie ze Ty nosisz kose, "ale wielu z nich nosi"...( przenosnia )
Ale jedna rzecz mnie smieszy...
PIszesz dlaczego nie czepiamy sie "Techno Gejow"
Bo my przyjmujemy to ze inne style moga byc fajne... Oczywiscie do stopnia... Nie widze wiec sensu zrobienia harmoni z osobami typu "TY".
Jesli myslisz ze to co reprezentujesz jest fajne, nie akceptujac innych, ktorzy maja inny styl to jestes w bledzie. Dlatego wiekszosc sluchaczy pro fajnej muzyki jaka jest Hh ( ironia ) jest dla mnie zjebami dla ktorych ulica i kosa to wszystko!
Jesli tego nie przeczytales, to oznacza, ze nie obchodzi Ciebie zdanie innych.

JaCkAsS
20-08-2007, 07:18
@up (edit)
Wy sami sobie taki stereotyp obraliście że rap zły, rap nie dobry. Pomyślałeś o tym że ci ludzie okradają bo nie mają co jeść, nie mają gdzie spać?? A słuchają rapu bo on opisuje ich problemy, utożsamiają się z nim. Chyba nie sądzisz że będą słuchali utworów jak to im ciężko bo dziewczyna ich rzuciła (żałośne). Oni mają inne problemy, a nie nieudana miłość (żal)





@up

Ja słucham tylko rapu, jakoś w temacie o metalach nic nie cisnąłem na nich, nie chodzę z kosą w kieszeni i na dodatek nie strasze ludzi!!

Po za tym czepiacie się metalu, rapu/hip-hopu, a zobaczcie ile chodzi po ulicy pedałków w obcisłych jeansach, słuchają techno albo cos w tym stylu i zgrywają cwaniaków.
Po za tym to że ktoś chodzi w dresie i zaczepia ludzi nie oznacza że słucha rapu-.- Skąd ty to możesz wiedzieć??

flypek
20-08-2007, 07:51
@up

Ja slucham techno i nie cwaniacze nie chodze i nie szpaneruje. Po prostu tego slucham.

@topic

Jesli chodzi i hip-hop to nie przepadam ale nie zebym nienawidzil. Lubie Tede i Kaliber 44 :) .

Lipek Aldix
20-08-2007, 08:41
Nie mam nic do nich ale czasem są troszke przesadni "cwani"I to mnie w niektórych denerwuje ja osobiscie słucham techno trance i troche hip-hop ale polski :>

Cygar do Cristo
20-08-2007, 08:48
o ***** no to dojebales teraz.. Ja hh slucham od kad mialem jakies 7 lat mam 15 ; > pierwsza kaseta , nie plyta molesty poszla wtedsy w ruch i do tej pory ich slucham to prawda ze mialem przerwe bo nie mialem jak sluchac no jedynie u sasiada.. ! przyjebales sie ze hhpowcy chodzą z kosami i napierdalają ludzi ? nie ! zdaje CI sie .. Ty sobie tak ujebales..i tylko tobie sie tak zdaje.. slucham tej muzyki i mi sie to podoba wiec sie odpierdol do Twoje Dzemu swie niekt nie przydupczy bo wolisz siedziesz i zamulac w domu niz wyjsc na osiedle/ulice i cos robic.. nawet siedziec na tej pierdolonej ławce i jarac ten towar, wiesz o co chodzi ? nie i chybna nie pojmiesz bo Twoj Dzem ma jeszcze mniejszy przekaz do ludzi mlodych/starych niz metal/hh ! a co do ubierania.. o ludzie ubieram sie w to co mi wygodnie i jakos na"hhpowca" to nie wyglada.. a i to tylko w pewnym sensie melomani muzyki a nie hh'powcy.. !

Margoth
20-08-2007, 09:41
Mi nie przeszkadzaja. Mam sporo qpli, ktorzy sluchaja HH i sa spoko. Ale jesli wiekszosc ma takie zdanie o nas jak NEKO (-.-) to uwazam, ze sa nietolerancyjnymi frajerami, ktorzy nie radza sobie z zyciem sluchajac HH (oczywiscie nie wszyscy). JESZCZE RAZ TO POWIEM! JESLI MOJ WROG POTRZEBOWAL BY POMOCY, POMOGL BYM MU!!! NAWET NEKOWI... a ty mi bys pomogl??

Arhadus
20-08-2007, 09:44
Zacznę od tego, że Hip-Hop to nie jest muzyka tylko kultura. Wiem, że Was to może dziwić, ale to trzeba zrozumieć. Ci ludzie opowiadają o "prawdziwym" życiu, a nie jak np. pop - Kasia Cerekwicka itp. w kółko śpiewają o nieszczęśliwych miłościach. W Hip-Hopie nie ma nic zmyślonego (Dissy, a Hip-Hop to całkiem inna półka!).

Ave Rozpacz
20-08-2007, 09:48
Cygar do Cristo -->
Właśnie takim słownictwem dajesz ludziom do myślenia tak jak napisał Nelin, więc proszę Cię opanuj się, bo to, że w jednym poście użyjesz 64564856 przekleństw nie znaczy, że jesteś kól elo ziom ema ema :rolleyes:

Co do tematu...
Tolerancja... tak, to się liczy. Nic do nich nie mam, choć nie jestem fanką tej muzyki. Na pewno nie będę kogoś nie lubić z powodu tego, że słucha hh, bo to czysta paranoja. Są różni ludzie, tak samo nie wszyscy słuchający innych gatunków muzycznych są ok, tak i tutaj również zdarzają się nieciekawe przypadki. To nie jest tak, że każdy kto słucha hh jest półgłówkiem z osiedla i jedyne co potrafi to używać słowo na "k" jako przecinka. Kto tak myśli przed poznaniem danego człowieka sam chyba ma z głową. Tak więc nie przeszkadzają mi słuchacze hh, bo niby dlaczego? Nie będę przecież z góry skreślać takich ludzi... Zresztą trzeba być otwartym na muzykę, każdą.

Mejger
20-08-2007, 09:59
TAKKKKKK!!!

Bo sam słucham tej muzyki, ale nie mylcie jej z hiphopolo typu verba czy norbi, mezo itd -.-

Cygar do Cristo
20-08-2007, 10:26
Cygar do Cristo -->
Właśnie takim słownictwem dajesz ludziom do myślenia tak jak napisał Nelin, więc proszę Cię opanuj się, bo to, że w jednym poście użyjesz 64564856 przekleństw nie znaczy, że jesteś kól elo ziom ema ema

Co do tematu...
Tolerancja... tak, to się liczy. Nic do nich nie mam, choć nie jestem fanką tej muzyki. Na pewno nie będę kogoś nie lubić z powodu tego, że słucha hh, bo to czysta paranoja. Są różni ludzie, tak samo nie wszyscy słuchający innych gatunków muzycznych są ok, tak i tutaj również zdarzają się nieciekawe przypadki. To nie jest tak, że każdy kto słucha hh jest półgłówkiem z osiedla i jedyne co potrafi to używać słowo na "k" jako przecinka. Kto tak myśli przed poznaniem danego człowieka sam chyba ma z głową. Tak więc nie przeszkadzają mi słuchacze hh, bo niby dlaczego? Nie będę przecież z góry skreślać takich ludzi... Zresztą trzeba być otwartym na muzykę, każdą.

skonczyles/as ? to spusc wode prosze Cie i wyjdz >> tam masz drzwi ..

to ze ktos mowie ***** u ubbe sprawy jego problem nie ? huj CI do tego .. a to ze tak molwie na codzien to masz malusi problem .,. !

@up ; jebac hhpolo...!

@Arhadus :
Zgadzam sie w 100% z tobą ; )


@down:

moze sie poplacz albo cos jeszcze?.. huj se moge pisac prze"h" i huj Ci naprawde do tego taka jest piekna wyksztlacona i w ogole ? boli Cie to ze tam pisze?moze nie czytaj moze wyjdzm i cos jeszcze?pisz soebie co chcesz duzo ludzi mowilo ze jestem babem abylo chlopem zalbota nie wiem kim jestes jaka masz plec wiec sram na to ; ) a zalosna/y to jestes Ty;) wbijasz mi tu skads i jeszcze mi cos tam piszesz ..! eeeeeeelllo sram na CIbeie ; ) ema ; **a i jak mnie nie znasz to nie mow jaki jestem ok ? ; ]akurat umiem przyjac wszytsko co sie do mniemmowi ale nie jakies pierdolenie ; s..

Ave Rozpacz
20-08-2007, 10:52
skonczyles/as ? to spusc wode prosze Cie i wyjdz >> tam masz drzwi ..

to ze ktos mowie ***** u ubbe sprawy jego problem nie ? huj CI do tego .. a to ze tak molwie na codzien to masz malusi problem .,. !


Weź się uspokój, bo to serio jest żałosne O.o Mam gdzieś czy tak mówisz na codzień czy też nie, ale chyba możesz się powstrzymać wśród naszej społeczności. Dane sytuacje, dane miejsca, wymagają odpowiedniej umiejętności zachowywania się. Naucz się przyjmować ze spokojem to, że ktoś zwraca Ci uwagę. Na prawdę nie jesteś ani ciut super razem ze swoja bezczelnością, więc daruj sobie te docinki :eek: Zresztą to wszystko i tak jak grochem o ścianę. Powiem tylko jedno... ładną reklamę robisz sobie i swoim kolegom. Nie ma się co dziwić, że ludzie, który w sumie też mają nikłe pojęcie, uważają słuchających hh za takich jak Ty. Może by tak dać dobry przykład i wyprowadzić ich z błędu?

BTW jestem dziewczyną, co łatwo można zauważyć czytając mój/moje post/posty... Bez odpowiedzi proszę, bo kolejne k****, h** (przez "h", o zgrozo) i inne nieidentyfikowane słowa (what the hell is "ubbe" :eek: ) nic tutaj nie wnoszą.

Jeszcze coś, nie mam najmniejszego zamiaru z Tobą polemizować... so you know...

Pce Out.

JaCkAsS
20-08-2007, 13:36
Zacznę od tego, że Hip-Hop to nie jest muzyka tylko kultura. Wiem, że Was to może dziwić, ale to trzeba zrozumieć. Ci ludzie śpiewają o "prawdziwym" życiu, a nie jak np. pop - Kasia Cerekwicka itp. w kółko śpiewają o nieszczęśliwych miłościach. W Hip-Hopie nie ma nic zmyślonego (Disy, a Hip-Hop to całkiem inna półka!).

Ze wszystkim się zgodzę tylko jeden błąd, ONI NIE ŚPIEWAJĄ!!!!!!!!!!!!!!11!!1

Maks
20-08-2007, 13:55
Nie lubie HH źle mi sie kojarzy może to przez te stereotypy przechodzi to też na ludzi, niektóre kawałki sa spoko, ale wiekszości to słuchać sie nie da ....

Nelin
20-08-2007, 17:53
@JaCkAsS
Kradna bo nie maja za co jesc... Wszystko mozna zmienic! Ta muzyka moze i mowi o ich problemach, ale nie w tym rzecz...
Jak dla mnie "oni" sa grupa cholernie nie tolerancyjna!
Jak widza Emo... Wystarczy jak napisze, ze w pewnym Polskim miescie pobito moja kolezanke... Dlaczego? Nie spodobal sie im jej ubior w chwile przed krzyczeli " Zajebac emo suke ".
@Cygar
Nie pierdol glupot ze uwazam wszystkich za takich. Wyrazilem sie jasno... Uwazam ze ta muzyka miesza ludziom w glowach. Czy na to, ze jarasz mial wplyw rap? Nie mow ze siedze w domu, zamiast isc zajarac... Co do narkotykow mam swoje zdanie ktore sobie wyrobilem tracac brata ktoremu rozjebala serca amfa! Mam fajniejsze zajecia od jarania, ale po kiego mam pisac o nich? Co do Dzem, Coma... Lubie taka muzyke, ale nie uzalam sie nad soba od ok 3 lat! Tylko mkne do przodu!
@Ave Rozpacz
No wlasnie, tolerancja...
Dla mnie sama muzyka nie jest zla, oczywiscie Ja lubie mieszac muzyke... Dlatego podoba mnie sie muzyka Korn... Fajnie brzmienia, fajne teksty z przeslaniem... Dlaczego takie cos powstaje, poniewaz jest tolerancja.
Ja kiedys prawie dostalem za koszulke Linkin Park, wiec co mam powiedziec?
@Down
Zgodze sie z toba w 100%
Mnie glownie chodzi o to a by byla harmonia miedzy tymi grupami.
Kazdy wykonawca wklada wiele pracy w muzyke!
Kazdy, od discopolo po rap, Metal itd ...
Niech bedzie tolerancja, tyle

Mejger
20-08-2007, 18:31
Kradna bo nie maja za co jesc...
Są tacy co kradną bo mają takie hobby i są tacy co kradną bo są głodni. Życie nie pieści ....


Jak dla mnie "oni" sa grupa cholernie nie tolerancyjna!
Jak widza Emo... Wystarczy jak napisze, ze w pewnym Polskim miescie pobito moja kolezanke... Dlaczego? Nie spodobal sie im jej ubior w chwile przed krzyczeli " Zajebac emo suke ".
Masz racje, ale to nie tyczy się wszystkich. Tacy agresywni, 'kozaki', to ludzie którzy mówią że słuchają rapu, a tak naprawde nie rozumieją przesłania tej muzyki. Obecnie sam mam fryz w stylu emo, nie taki bardzo emo, ale podchodzi pod emo :) Wracałem kiedyś w nocy, przechodziłem koło sklepu. Stało kilku najebanych gości starszych ode mnie o 2-3 lata. Gdy tylko mnie zobaczyli odrazu zaczeli iść w moją strone i gdyby nie logo DILL'a na mojej bluzie pewnie dostałbym wpierdol ... mogę powiedzieć że bluza mnie uratowała.



Uwazam ze ta muzyka miesza ludziom w glowach.
Ja praktycznie wychowałem się na polskim rapie. Praktycznie nie ma takiego tekstu Molesty, THS czy WWO którego bym nie znał. Jakoś według moich ziomków mam równo pod sufitem.Fakt, nie które są hardkorowe i ich zła interpretacja może całkiem zmienić przesłanie ...

Cygar do Cristo
20-08-2007, 20:23
@Cygar
Nie pierdol glupot ze uwazam wszystkich za takich. Wyrazilem sie jasno... Uwazam ze ta muzyka miesza ludziom w glowach. Czy na to, ze jarasz mial wplyw rap? Nie mow ze siedze w domu, zamiast isc zajarac... Co do narkotykow mam swoje zdanie ktore sobie wyrobilem tracac brata ktoremu rozjebala serca amfa! Mam fajniejsze zajecia od jarania, ale po kiego mam pisac o nich? Co do Dzem, Coma... Lubie taka muzyke, ale nie uzalam sie nad soba od ok 3 lat! Tylko mkne do przodu!

ale ja nic nie napisalem ze jaram to po 1 po drugie ze masz jarac po 3 przykro mi z powodu brata ale amfa to nie to co jaranie a po ktores tam dalem tam przyklad.. masz swoje zdanie , spoko .. nioe mam nic do tego ale nie pisz tego czego nie powiedzialem ; x w ogole nie wiem w sumie oo co Ci tu chiodzlo ; )

Bobo
20-08-2007, 20:25
Hahahaha... Naprawde niektórzy to mają zajebiste texty, że niby rap miałby kogoś znieść na złą droge? Jeżeli tak się stanie to nie przez rap, tylko przez zła interpretacje w/w... A słuchając metal gdzie są texty typu "Ave Satan", nie można zejść na zła droge...? A wy myślicie, że jakiej muzyki słuchają Sataniści...? No chyba nie Disco Polo, albo Country... (O ile wogóle muzyki słuchają ;) )

*Druga sprawa* "Dresy", a "hip-hop słuchacze" to coś innego... Dres - Jak sama nazwa wskazuje nosi dresy, zwykle ma kose, albo coś innego przy sobie, strasznie kozaczy i jara szlugi NIE KONIECZNIE SŁUCHA RAP/HIP-HOP
Hip-hopowiec - Ubrany jak chce... Mega luźne ciuchy, to nie obowiązek, jeżeli słuchasz rapu, można chodzić ubranym jak sie chce i zachowywać jak się chce, nie każdy jest jakiś tam mega kozak itp. Przyznam, że słuchając rapu stajemy się troche bardziej agresywni (ale to też zależy jaki rodzaj).

Więc nie mylcie pojęć Dres - hip-hop słuchacz

Oczywiście My jesteśmy w porządku (My, bo uważam się za hip-hopowca)

Elo!

Royal Santino
20-08-2007, 20:33
Czepiacie się tych którzy słuchają rapu, a to nie muzyka zrobiła z nich penerów lecz browary i papierosy.Ja znam całą ekipe(siostra do której się nie przyznaje też jest lamusem od nich) i z połową wiary się kumplowałem lecz w zeszłym roku zaczeli palić i pić, potem zaczeli łazić swoją super ekipą i penerzyć i nie słuchają hh lecz Techno.

JaCkAsS
21-08-2007, 01:10
No Nelin skoro chcesz żeby była harmonia między tymi grupami to nie krytukuj tak rapu, piszesz same złe rzeczy o nim.
Piszesz że w jakimś mieście twoja kumpela dostała wpie*dol za to że nie spodobał im się jej ubiór, a jaką masz pewność że ta ekipa słuchała rapu??
Ja na przykład kocham rap i jakoś bym nawet nie zwrócił uwagi na to jak jest ubrana i myślisz że komu bym pomógł, jej czy im??

Proszę was, przestańcie mieszać tych wszystkich penerów ze słuchaczami rapu, bo to jest różnica tak jak napisał Bobo.

Pozdro od hip-hopowca. :D

flypek
21-08-2007, 07:57
PIszesz dlaczego nie czepiamy sie "Techno Gejow"[/B]

Wez czlowieki ja slucham tego nie jestem gejem. Lubie techno zagraniczne ale nie to polskie, ruskie, niemieckie itd. Lubie ankielskie i Amerykanskie (takie polskie techno to mnie dobija tylko uncu uncu uncu....:D )

SyncMaster
21-08-2007, 11:26
Jak dla mnie Hiphopowcy som wpożontku. Każdy słuha takiej muzyki jakiej lubi. Ja też sucham Hip Hopu

Johnny Knoxville
21-08-2007, 12:30
To po ubraniu widać kto czego słucham? Widać kot kim jest? Ja słucham polskiego Hip hopu i jest wypas. Amerykański rap nie jest zły. Ci co skopali tam kogoś to chyba nie byli hip hopowcy. Hip Hopowiec śpiewa! Więc np. Peja komuś dokopał za ubiór. Może to były osoby w ogóle nie słuchające muzyki -.- Jak dla mnie to gówniano opisałeś.


Hip Hop rOx

Fallen
21-08-2007, 13:06
Niezbyt przepadam za hipo hopem ale jest kilka kawałków na mojej play liście z hipo hopu ... ostatnio dorwałem fajny kawałek "Ice Cube Feat Korn - Fuck Dying" http://www.youtube.com/watch?v=pA4xLKoYIZQ

Tak to jeszcze z polskiego nagły atak spawacza i kaliber 44 reszty nie lubie bo albo pedalskie pioseneczki albo wogule bez sensu ...

Doder Pall
23-08-2007, 23:40
Tacy co słuchają wulgarnego hip-hopu to menele i mendy
Ubierają te swoje szerokie i luzackie ubrania (zwani skejciarze)
i żucają na ulciy słowami takie jak : *****,huj,itp,itd :mad:

Mejger
24-08-2007, 09:54
Tacy co słuchają wulgarnego hip-hopu to menele i mendy
Ubierają te swoje szerokie i luzackie ubrania (zwani skejciarze)
i rzucają na ulciy słowami takie jak : *****,chuj,itp,itd :mad:


A według mnie ty masz 12 lat i rodzice nie pozwalają ci słuchać tego typu muzyki.
"Wygolony pudel, nie wkurwiaj ludzi"

Doder Pall
24-08-2007, 10:51
A według mnie ty masz 12 lat i rodzice nie pozwalają ci słuchać tego typu muzyki.
"Wygolony pudel, nie wkurwiaj ludzi"

Moim zdaniem sam sie do nich zaliczasz.
Z patologicznej rodziny jestes no cóż.(zdaża sie)

*Diex*
24-08-2007, 11:02
#wyżej
oł żesz tyyyyy
Skąd wiesz że Mejger jest z patologi?:confused:
Raczej Ty i zgadzam się z Mejgerem że jesteś zwykłym wygolonym pudelkiem =/
Ja słucham wulgarnego hip-hopu np. WWO itp. i jakoś nie jestem mendą i żulem.
Właściwie to wytłumacz mi kto Twoim zdaniem jest menda i żul.
Co robi ,jak się zachowuje.
Nie nasza wina że Twoi rodzice uważają że wszystkie "dzieci" są jak aniołki i grzecznie się "bawią" i że prawdopodobnie dostajesz wpierdol w domu jak głośniej powiesz cholera.

#temat
Nie ,nie przeszkadzają mi Ci którzy go słuchają ,bo sam go słucham.
Hip-Hop ma sens ,a nie jak pop ciągle na tą samą nutę ,techno właściwie o niczym itp.

Pandora
24-08-2007, 11:03
ja bardzo lubie Hip Hop. Slucham codziennie Peji :) Mi to nie przeszkadza.

Doder Pall
24-08-2007, 11:25
#wyżej
oł żesz tyyyyy
Skąd wiesz że Mejger jest z patologi?:confused:
Raczej Ty i zgadzam się z Mejgerem że jesteś zwykłym wygolonym pudelkiem =/
Ja słucham wulgarnego hip-hopu np. WWO itp. i jakoś nie jestem mendą i żulem.
Właściwie to wytłumacz mi kto Twoim zdaniem jest menda i żul.
Co robi ,jak się zachowuje.
Nie nasza wina że Twoi rodzice uważają że wszystkie "dzieci" są jak aniołki i grzecznie się "bawią" i że prawdopodobnie dostajesz wpierdol w domu jak głośniej powiesz cholera.

#temat
Nie ,nie przeszkadzają mi Ci którzy go słuchają ,bo sam go słucham.
Hip-Hop ma sens ,a nie jak pop ciągle na tą samą nutę ,techno właściwie o niczym itp.

Mi rodzice pozwalają kazdej muzy słuchac matole jeden.Jednemu sie podoba hip-hop a drugiemu nie.Ja lubie inny rodzaj muzyki.:eek:

JaCkAsS
24-08-2007, 11:32
@Doder Pall
Czy ciebie aż tak bardzo boli jak słyszysz brzydkie słowa??
Po za tym wytłumacz mi dlaczego one są dla ciebie brzydkie?? To że literki są w takiej kolejności to brzydko wygląda czy co??
Gdyby rodzice ci od dziecka wmawiali że słowo "okno" jest brzydkie i wulgarne to też byś tak myślał. Tylko nikt nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego te słowa są brzydkie -.-

Po za tym jak byś pochodził więcej po mieście to byś się przyzwyczaił do takiego słownictwa.
A i jeszcze jedno, według ciebie słuchacze rapu tylko używają wulgarzymów?? LóL

Doder Pall
24-08-2007, 11:58
[QUOTE=JaCkAsS;97392]@Doder Pall
Czy ciebie aż tak bardzo boli jak słyszysz brzydkie słowa??
Po za tym wytłumacz mi dlaczego one są dla ciebie brzydkie?? To że literki są w takiej kolejności to brzydko wygląda czy co??
Gdyby rodzice ci od dziecka wmawiali że słowo "okno" jest brzydkie i wulgarne to też byś tak myślał. Tylko nikt nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego te słowa są brzydkie -.-

Po za tym jak byś pochodził więcej po mieście to byś się przyzwyczaił do takiego słownictwa.
A i jeszcze jedno, według ciebie słuchacze rapu tylko używają wulgarzymów?? LóL

Skończyłeś ?

Mejger
24-08-2007, 12:04
Moim zdaniem sam sie do nich zaliczasz.
Z patologicznej rodziny jestes no cóż.(zdaża sie)



O tak! Jestem ofiarą patologi. Pije, pale i ćpam! Matka mnie nie kocha, a Ojciec tylko w nocy ... I ***** chuj cie to obchodzi -.-



"Nie znam cie i nigdy nie zobacze, studze cie i jak peta gaszę. Inaczej byś to zrobił jakbyś był poważny. Weź wreszcie odbij, nie rób sobie w głowie jazdy.


Starasz się wkurwiać nas, byc wrzodem na dupie. Kto ty ***** jesteś? Nie ma cię trupie. Nie jesteś nawet trupem. To jest najlepsze, prędzej niż ciebie zauważyłbym powietrze. Leszcze ... *****, takich jak ty więcej, suczko wszystkie małpy kiedyś sie puszczą. Im bardziej chcesz mnie wkurwić tym bardziej cię olewam. Powtórze cipko, dla nas ciebie nie ma. Damskie się nie liczą, więc nawet krzycząc dla nas ty zawsze będziesz siedział cicho. Jesteś jak pudel sznurówki mi szarpiący. Robie nastepny krok wyrywając twoje ząbki ..."

Elo pudel ...

Doder Pall
24-08-2007, 12:29
"Nie znam cie i nigdy nie zobacze, studze cie i jak peta gaszę. Inaczej byś to zrobił jakbyś był poważny. Weź wreszcie odbij, nie rób sobie w głowie jazdy.


Starasz się wkurwiać nas, byc wrzodem na dupie. Kto ty ***** jesteś? Nie ma cię trupie. Nie jesteś nawet trupem. To jest najlepsze, prędzej niż ciebie zauważyłbym powietrze. Leszcze ... *****, takich jak ty więcej, suczko wszystkie małpy kiedyś sie puszczą. Im bardziej chcesz mnie wkurwić tym bardziej cię olewam. Powtórze cipko, dla nas ciebie nie ma. Damskie się nie liczą, więc nawet krzycząc dla nas ty zawsze będziesz siedział cicho. Jesteś jak pudel sznurówki mi szarpiący. Robie nastepny krok wyrywając twoje ząbki ..."


O tak! Jestem ofiarą patologi. Pije, pale i ćpam! Matka mnie nie kocha, a Ojciec tylko w nocy ... I ***** chuj cie to obchodzi -.-




Elo pudel ...

Oto mamy przyklad rozpuszczonego noobka (bachora ).pfff....

Nara Jamniku.--.--

Nelin
24-08-2007, 15:34
Dobra... Ja troche przesadziłem... Mogłem zrobic temat bardziej o tolerancji. Zrobilem temat w ktorym mozna pojechac Rap i jego sluchaczy... Kazdy wykonawca wklada trud w tworzenie muzyki...
Chce jednak powiedziec ... Ze ta muzyka sie pierd*... tak. Jest coraz mniej ciekawych produkcji... Jest coraz wiecej Hip Hop polo... I nie chodzi mnie tylko o Polske ale i o inne panstwa... Jak dla mnie w Polsce najfajnieszje utwory powstaly przez Kaliber 44, Paktofonika, Nagly Atak Spawacza ( uwielbiam to do dzis mimo tego ze slucham Punk Rocka glownie ) Peja ( do czasu ) itd...
Do tego nie ma tego co kiedys... Pamietam jeszcze jak moj brat bawil sie w grafiti inspirowany rapem... Teraz z tego graffit co powstaje to max Hwdp!
Takie moje zdanie...
Nic nie mam do sluchaczy rapu... Ale nie lubie osob ktore sluchaja rapu i pozniej robia co robia... Chyba rozumiecie...

Ormin
28-08-2007, 18:37
Ja osobiscie slucham HH i dobrze mi z tym. Jedyne, czego nie robie to nie biore sobie tresci do serca : ).

Sairus
02-09-2007, 00:09
To ze ktos slucha HH nie oznacza ze jest kozakiem i jakims buntownikiem...
i niemozna sie szufladkowac w jednym gatunku muzyki ja preferuje HH ale ogolnie muze slucham od mocnego rocka do rege i bluesa :cool:

i niemozna oceniac kogos potym co slucha....



Sam słucham Hip-Hop'u od 10 lat i nie wyobrażam sobie życia bez tej kultury,również nie pogardze rapem.

musze cie zasmucic HH i rap to jedna rodzina nawet wiecej to jedno i to samo :rolleyes:

Old_Czarny_Lucyfer
02-09-2007, 01:36
Jestem słuchaczem Hip Hopu ale Hip Hopu Polskiego.. mam Dwa ulubione zespoły a raczej dwóch ulubionych wykonawców Którzy są uważani za najlepszych w polsce jest to OSTRY z grupy O.S.T.R i Tede. Dwaj Świetni Freestaylowcy którzy niszczą innych na Freestaylach na żywo tak jak i na Disach :) podam wam pare kawałków które można sciągnąć ;]

Tede - 68 ( Diss Płomień 81 )
Tede - 69 ( Nowator Diss )
Tede - 3 Korony ( Diss Płomień 81 )

Teraz Troche O.S.T.R

O.S.T.R - Tabasko
O.S.T.R - ABC ( to o politykach )
O.S.T.R - Odzyskamy HipHop ( prawda o polskim hiphopie)
O.S.T.R - Brzydki , zły i Szczery
O.S.T.R - O robieniu bitów

mógł bym tak wymieńać ale kto będzie miał czas i chęć ten sciągnie i przesłucha ;] Hym Nie przeszkadza mi to Słucham tego czego słucham. Nie przeszkadza mi też jeżeli ktoś inny słucha Metalu , Techno , Rege.. Każdy lubi coś Innego :D Napewno nie czuje się gorszy że jestem Słuchaczem Hip Hopu :) Pozdro

radeczekk
02-09-2007, 18:37
@up (edit)
Wy sami sobie taki stereotyp obraliście że rap zły, rap nie dobry. Pomyślałeś o tym że ci ludzie okradają bo nie mają co jeść, nie mają gdzie spać?? A słuchają rapu bo on opisuje ich problemy, utożsamiają się z nim. Chyba nie sądzisz że będą słuchali utworów jak to im ciężko bo dziewczyna ich rzuciła (żałośne). Oni mają inne problemy, a nie nieudana miłość (żal)





@up

Ja słucham tylko rapu, jakoś w temacie o metalach nic nie cisnąłem na nich, nie chodzę z kosą w kieszeni i na dodatek nie strasze ludzi!!

Po za tym czepiacie się metalu, rapu/hip-hopu, a zobaczcie ile chodzi po ulicy pedałków w obcisłych jeansach, słuchają techno albo cos w tym stylu i zgrywają cwaniaków.
Po za tym to że ktoś chodzi w dresie i zaczepia ludzi nie oznacza że słucha rapu-.- Skąd ty to możesz wiedzieć??
popieram chlopei i masz reputa a dla mnei Ruchu peja rzadzi!!

JaCkAsS
02-09-2007, 19:30
Tede - 68 ( Diss Płomień 81 )
Tede - 3 Korony ( Diss Płomień 81 )

Może Ci się i to podoba ale słyszałeś jak Płomień zjechał Tedego??
Płomień 81- Kiedy powiem na osiedlu
Płomień 81- Knebel w pysk

Nie lubie Tede, ale to Twoja sprawa czego słuchasz, tylko Tede jeszcze więcej stracił w moich oczach po tym jak usłyszałem utwór Air Max Classic czy jakoś tak :P

Shadow Sorcer
02-09-2007, 20:42
dla mnie hip-hop to jak sluchanie radia Maryja czyli.. nie da sie slucahc w polskim hip-hopie co 2 slowo to prezklenstwo i jest dla mnie jak waleniem mlotem w jakas blache wogole tepe teksty a najgorsze co mnie dobija to ich wyglad izawsze jak te paluchy tak wykrzywiaja poprostu pile i odciac poprostu TECHNO ROX!!!! i TRANCE I INNE TEZ :D

Old_Czarny_Lucyfer
02-09-2007, 23:15
Może Ci się i to podoba ale słyszałeś jak Płomień zjechał Tedego??
Płomień 81- Kiedy powiem na osiedlu
Płomień 81- Knebel w pysk

Nie lubie Tede, ale to Twoja sprawa czego słuchasz, tylko Tede jeszcze więcej stracił w moich oczach po tym jak usłyszałem utwór Air Max Classic czy jakoś tak :P

Oczywiscie że słyszałem.. Knebel w pysk jest zjebany Bit do dupy i wogle.. Kiedy powiem na osiedlu to już coś ;] no ale sam powiedz ;] 3 korony które nagrał tede nie zrówanły z zmienią Płomienia?. taa Air Max Classic to porażka totalna Tede chciał widocznie zaszpanować Swoimi Ciuchami.. Porażka Totalna na całej Lini. ...Lecz mało słychać o płomieniu i wgole.. Tede i O.S.T.R są najlepsi freestaylowcy w polsce każdy ma swój Styl Flow i tYle :) jednego Kreci DKA, Lerek , Czy Liber z Doniem ;] a Jednego Tede ,O.S.T.R...

przesłuchaj to " ostr i tede - ZIOM ZA ZIOMEM " to jest na płomień :))

~~Xarasathi~~
03-09-2007, 03:09
@ Do ludzi "sluchających" techna : Ludzie powiedzcie mi jak można słuchac
Umcy, Umcy, Umcy. Przy takiej muzyce CO NAJWYZEJ ! Można sie bawic, ale
żeby jej słuchac to dlamnie przesada.

@ Do hip-hop'owców : Ludzie powiedzcie mi ...... dalczego sie was czepiają ?
Nierozumiem, ludzie sa bardzo nietolerancyjni wiadomo są wyrostki z "kosami",
pochowanymi po kieszeniach ale to nieznaczy że to akurat Hip-Hop'owcy.
Dlamnie "kosiarze" to zwykli idioci którzy pochodzą z patologicznej rodziny,
a nie z powodu muzyki jakiej sluchają ? no wybaczcie ale ci którzy sądza ze hip hop'owcy jak i inni tego tpu "odmiency"(bez urazy) są źli to macie maprawde nierówno...

@ Do metalowców : (to ja ;p) Co macie do tych @1x Up ? mają swój styl tak jak
wy myślicie że hip hop to jakis "wozi dupa" czy coś w tym 'Stajlu'. macie problemy do ich upodobań jak np jazda na desce (którą zapoczątkowali METALOWCY).

@ Topic : Wogóle nierozumiem ludzi miejących problem do jakiej kolwiek
"grupy społecznej" tacy ludzie własnie są tacy jakimi nazywają innych ..

Sairus
03-09-2007, 23:40
@ Do hip-hop'owców : Ludzie powiedzcie mi ...... dalczego sie was czepiają ?
Nierozumiem, ludzie sa bardzo nietolerancyjni wiadomo są wyrostki z "kosami",
pochowanymi po kieszeniach ale to nieznaczy że to akurat Hip-Hop'owcy.
Dlamnie "kosiarze" to zwykli idioci którzy pochodzą z patologicznej rodziny,
a nie z powodu muzyki jakiej sluchają ? no wybaczcie ale ci którzy sądza ze hip hop'owcy jak i inni tego tpu "odmiency"(bez urazy) są źli to macie maprawde nierówno...

nie oceniajcie ludzi po ich wygladzie to sie mowi wszedzie ale kurde malo kto sie dotego stosuje co do tego ze hipopowcy pochodza z patologicznych rodzin mozliwe ale nie oznacza ze sa zlymi ludzmi potem wrecz przeciwnie sa nawet tacy z patologicznych rodzin co otwieraja fundacje i pomagaja ludzia dzieciom

co do metalowcow o technopowcow sluchajcie czego chcecie ale nie obrazajcie innych ktozy sluchaja innych gatunkow muzyki BO O GUSTACH SIE NIE ROZMAWIA
mozna wyrazic swoja opinie to rozumie ale nie opinie w ktorej atakujecie inne osoby tylko przez to jak sie ubieraja i czego sluchaja ...

dla niektorych ludzi muzyka jest "odlotem" dla innych sposobem na uspokojenie sie a dla innych na zabawe. i nie zawsze to czego sluchamy czy jak sie ubieramy odzwierciedla nasz charakter...

EsSaY
04-09-2007, 17:52
Sam słucham hh. Dlaczego?
Muzyka ma fajne brzmienie, moi koledzy tego słuchają, fajnie jest iść całą ekipą i śpiewać "Damy rade" xd. Kiedyś na dyskotece, na której byłm diżejem, nauczyciele sie schlali, to śpiewali te teksty (np. H*j na to kłade bo i tak damy rade). xd

Rap zły, rap niedobry? To zależy od człowieka, czy chce się utożsamiać z nieudolnymi postaciami z piosenek HG,WWO czy Peji. Myślą, że jak będą tacy, to są Elo Morelo Gengsta i wszyscy będą okazywali im respekt - to właśnie jest stareotyp.

Predziu
04-09-2007, 18:32
A w czym maja mi przeskadzac?
nie dosyc ze to wolny kraj ;p to sam slucham h-h ^^

*Rox_Is*
04-09-2007, 19:45
Jeśli bedziemy mylić dresów etc... z osobami słuchającymi rapu daleko nie zajdziemy xD Najlepiej będzie, jeśli będzie harmonia między grupami, które się tworzą na skutek poglądów, muzyki... Jednak niczego nie ma bez przyczyny. Tak, dresiarze głównie słuchają Hh, ale wiem, że oni mają cholerne problemy.
Napiszę coś.
Kiedyś do mojej klasy doszedł pewien chłopak. Na pierwszy rzut oka był dresiarzem ( tak bylo na drugi jak i na trzeci rzut xD ). Pomyślałem odrazu, że kolejne chore dziecko. Jakiś czas pozniej zaczoł wydawać mnie się wporządku, chciałem mu pomóc. Chłopak raz nie zdał i znowu groziło mu to samo. Pewnego razu usiadłem z nim na lekcji. Nie uważal, słuchal muzyki. Dał mi jedną słuchawkę z której mogłem uslyszeć piosenke Hg - Cudowny Dzieciak. Widziałem to, że jakoś inaczej reaguję na tą piosenkę... Okazało się, że jego matka nie żyję. Ojciec, który mu został jest pijakiem. Wtedy dostrzegłem, że takim ludziom należy się cholerna pomoc, mimo tego, że zapewne gdy pierwszy raz mnie zobaczył byłem celej do zniszczenia xD

Old_Czarny_Lucyfer
04-09-2007, 20:24
Ehh. Kur*a połowa myśli ze hh to żeby jebać policje.. jarać Skuny.. pierdolić się z każdą laską i walić w tube ile wlezie.. ze polski HH nawija tylko jak im zle i nakłania do samych złych rzeczy..Gówno prawda.. Czy ktoś śpiewając każe ci iść na miasto i krzyczeć "HWDP JEBANE SUKI" ?? .. NIE!.. to wy sami to sobie wmawiacie ... Oni wam tego nie karzą robić śpiewają o tym co przeżyli .. jakie jest życie Hip Hop-owca.. A co Hip hop-owce nie są traktowani przez innych jako ludzie Drugiej Kategori??... Sami powiedzcie.. dla osób w podeszłym Hip hop-owce w ich oczach są jak rozpszestrzeniającą sie zarazą.. w Ich oczach są jako Gangsterka.. Ćpuni .. Pijacy .. Dziwkarze.. Ale może ktoś sobie lubi zapalić Marichuane..?? Albo wypić.. albo iść na Dziwke?? Wolny kraj? Ja na to sram.. Przyznaje Sam sobie czasem na Imprezie albo gdzieś odpale Maryśke... I możecie mnie nazywać jak Chcecie.. i Im to pewnie też wisi .. bo słyszą to na codzień i już mają to w dupie Robią Swoje! Mają Swój StyleFlow.. i Pierdolą zdanie Innych Robią to co robią to co kochają i to co Kochają inni..Bo są jeszcze w Polsce Fani HH żeby ich nie było to polski HH juz by nie istniał ..nie każdy spiewa o dziwkach itp.. posłuchajcie sobie Kawałki Eldo, O.S.T.R. , Tede.. Nie pierdolcie tylko o peji.. Ziomek pochodził z patologicznej rodziny.. było mu ciężko.. Jednka z HipHop-u Wylazł z Tego bagna.. Wyszedł z Biedy i Teraz Stać go sobie Na Nowe Spodnie bo nie Każda Osoba ma Hajs... Zresztą.. Ja z HH Nie zrezygnuje.. pozdro

Jamniczek
04-09-2007, 22:17
Ja słucham HH, ale nie pokazuje tego w jakis wyraźny sposob;] Nie lubie polskiego HH, sam Peja dla mnie jest bardzo komercyjny... i to mnie wkurza. Za to kocham czarna muze i tego bede sie trzymala, nikt nie jest wstanie zmienic moich upodoban do muzyki i nie bylo to pod wpływem otoczenia:)

Inzane
05-09-2007, 20:22
Jest temat o "Metalach", wiec niech bedzie o nich...

MNie oni cholernie wkurwiaja...
Biora za bardzo do siebie te popierdolone teksty, pozniej chodza z kosami po miescie ( oczywiscie grupy ) i "strasza ludzi " , pozniej sie mowi ze mlodzi ludzie zli sa. Maja dziwne podejscie do zycia... Wedlug mnie to gorsze od emo.
Emo niby zala s ie nad swojim zyciem, a w sposob bezpieczny dla innych.
"Oni" Zala sie przemoca, wlasnie tak.
Ta muzyka zmienia ludzi... Jak? Tak, ze dzieciaki biora do siebie tresc tego syfu, pozniej udajac dzieci ulicy... Jak koncza? Jak moj dawny koles... Kurator w wieku 15 lat ... ( To i tak dobrze )
Do tego w temacie o "Metalach" pokazali jacy sa przyjazni dla "nich"
Odpowiedzi typu " Siersc i Brud " ( na to wskazywaly odpowiedzi " mowia same za siebie.
To moje zdanie...
Jak cos to Ja nie jestem "Metalem " zespoly ktorych slucham najczesciej to - Korn, Aerosmith, Coma, Dzem... Ubieram sie na "KOLOROWO"
@Down
Nie wszyscy sluc hacze sa tacy... Ale
Wystarczy, ze spojrze na moja szkole. Pojebancy, sluchajacy Hh. Nie zdaja, jaraja itd. Mysla, ze sa fajni. Lubia zbierac sie w grupy i kogos pobic. Tak, tak.
Powiedz mi ze muzyka ktorej sluchaja nie ma na to wplywu. <lol>.
No dobra, w szkole mam jednego fanatyka metalu, do takiego stopnia ze przez swoj zespol nie zdal ; D. Ale on nie jest agresywny, pojebany jak Elo pro rap ekipa...
Z nim mozna pogadac normalnie, a z nimi? Raczej nie.
Wiec jak widzisz... Nie mowie ze Ty nosisz kose, "ale wielu z nich nosi"...( przenosnia )
Ale jedna rzecz mnie smieszy...
PIszesz dlaczego nie czepiamy sie "Techno Gejow"
Bo my przyjmujemy to ze inne style moga byc fajne... Oczywiscie do stopnia... Nie widze wiec sensu zrobienia harmoni z osobami typu "TY".
Jesli myslisz ze to co reprezentujesz jest fajne, nie akceptujac innych, ktorzy maja inny styl to jestes w bledzie. Dlatego wiekszosc sluchaczy pro fajnej muzyki jaka jest Hh ( ironia ) jest dla mnie zjebami dla ktorych ulica i kosa to wszystko!
Jesli tego nie przeczytales, to oznacza, ze nie obchodzi Ciebie zdanie innych.



Pewnie jestes tym jednym z metalów których nikt nie lubi :D :D

Johnny Knoxville
05-09-2007, 21:21
Mam jednego metalowca w klasie jest 21 chłopaków w tym 1 metal... Nie jest lubiany... każdy się z niego śmieje... Za metalem nie przepadam i nie będę przepadać ;>

VaReZ
05-09-2007, 21:23
autor topicu dobrze mówi bo prawie all hh śpiewa o tym że w biedzie żyli bo mieszkali w bloku ... kazdy se rapuje po drodze i myśli że jest kozak a to taka cipa społeczna .. do tych co słuchaja HH słuchajcie ale nie na ulicy i nie machajcie łapami -.-

Loleman
09-09-2007, 01:10
Takie małe uświadomienie......

Nie każdy kto słucha HH bije ludzi i nosi kose w kieszeni.

Nie każdy kto słucha metalu jest satanistą i się nie myje.


Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejne tematy "czy przeszkadzją ci........ technogele, emo, punki" itp. :p

Bald Drah
09-09-2007, 13:01
Sam słucham hip-hopu i techno fajna muza i w ogole ale nie kozacze oni kzoacza bo maja squady ... a

metalowcy sa gorsi umalowany na czarno bialo wlai z gitara w glosnik i takie debile drze jape jakies jaajjajajajaa i co w tym fajnego

Loozik
09-09-2007, 20:24
nic a nic blablabla nic a nic blablabla nic a nic blablabla nic a nic blablabla