PDA

View Full Version : Zm?czenie(Tzw. chmurki) po 1 ude?eniu exori max?!



MasterQ
23-08-2007, 19:45
Nie wiedziałem w jaki dziale to umieścić więc dałem to do "o wszystkim i o niczym"...
Więc zawsze było ,że "chmurki" czyli zmęczenie pojawiało się po 1-dnym udeżeniu z exori max a teraz? Gdy expiłem nacisłem 2 razy "exori max" a tu pisze,że jestes zmęczony -.- może mi ktoś to wytłumaczyć może to jakiś błąd gry?! Napiszcie co wy o tym myślicie...

Citko7
23-08-2007, 19:50
Heh MasterQ wiem mamy ten sam problem Expie na Flubberkach wale maxa jeszcze raqaz i...jesteś zmęczony.. jakiś żart ?? :/

Normalnie mogłem zawsze dawać po 2 maxy a teraz 1 i jakby exh załapał :|

Nie wiem co jest grane ale mam pierwszy raz taki problem co przeszkadza mi gdy expie :/

MyFire SorC ~~SmiLE~~
23-08-2007, 20:00
Nie Wiem czemu ale mam taki sam problem od dzisiaj,moze mi ktos wytlumaczyc DLACZEGO tak sie dzieje ?!:mad:

Layer
23-08-2007, 20:19
Pomyslcie.. Może Mortiis zwiększył Exhaustdead żeby było Trudniej. Zamiast każdy pisać "Ja mam taki sam problem" Byście napisali do jakiegoś Gma, Moderatora, a wy tylko daremnie nabijacie posty.. Wystarczy że jedna osoba napisała że ma taki problem, to inne niech czekają na wypowiedź Gma/Goda. Myślę że Powiększono Exhaustdead.

Mc Maciek
24-08-2007, 12:30
Czasami jest tak, ze jak zbyt wiele razy pod rzad walniemy z jakiegos czaru, to exhausted trwa nawet przez pol minuty ... Sprobujcie w skrajnym przypadku, walcie z exori max czy czegos innego ale nie puszczajac hotkeya ... tak zeby caly czas byly chmurki a po chwili odetchniecia i zaladowaniu many wcisnijcie raz exori max ... exhausted przez nawet pol minuty ...

Humu-un
24-08-2007, 12:35
Wydaje mi sie ze to sa poprosu lagi servera... po restarcie okolo godzine 23.00 ktory trwal do 01.00 bylo juz wszystko wporzadku...

Margoth
24-08-2007, 12:39
OOoooOoOoO dobrze ze to napisales... wczoraj bylem z qplem na UM i chcialem bic z ue a tu nagle: JESTES WYCZERPANY. cooo to ma byc?

Nemezis
24-08-2007, 13:35
Jeżeli przytrzymacie hotkeya (będziecie trzymali i będzie wam się tylko chmurka pokazywać) będziecie zmęczeni już na zapas tzn. na np. pół minuty, możliwe też, że zwiększono exhaused. Będzie trudniej będzie lepiej (: Armia stała sie momentami zbyt prosta.

MasterQ
24-08-2007, 13:37
@up
Nie przytrzymuje hotkey poprostu chyba to było przez te lagi serva...

Prosił bym ,żeby w tym temacie wypowiedział się jakiś admin bo nie tylko ja mam ten problem...

Tumanbuga
24-08-2007, 13:39
ehh wczoraj lalem sie z 112 knightem i nie moglem przez to zabic wlasnie ;( gm zrobcie cos z tym bo malo ze skory nie wyskoczylem jak sie zaczeli noobki rzucac tzn :"noob""zal.pl" itd. ;(

MasterQ
25-08-2007, 23:52
Temat do zamkniecia!!! było to spowodowane lagami serva ale już naszczęście wszystko wróciło do normy i można normalnie pkować heh :D

Więc PLEASE CLOSE TOPIC!