PDA

View Full Version : [GM, Webmaster, Promotor][RPG OTS] Zostan?



piokom123
27-08-2007, 17:00
Witam

Mogę pomóc w tworzeniu i prowadzeniu ots-a. W grę wchodzą tylko ots-y z małymi mnożnikami (nie x999), rpg bez żadnych darmowych itemek (poważne a nie na kilka dni).

Jestem w stanie dość dobrze wypromować OTS-a (umieścić reklamy na ponad 17 stronach - ok 12k unikalnych wyświetleń dziennie, wysłać powiadomienia do moich userów, ok. 300 osób + ok 2k z innych stron i umieścić inne reklamy).

Pomogę w tworzeniu strony ots-a (znam html i php).

Będę też organizował czasowe questy na ots-ie (na zachętę dla userów, ale z rozsądnymi nagrodami), podrzucał pomysły na stale questy i oczywiście pilnował porządku na serwerze.

Wymagam:
- GM-a na serwerze,
- serwer musi pozwalać na grę minimum 100 osobom na raz (inaczej moja reklama nie ma sensu),
- inni GM-owie nie mogą dawać darmowych itemek (wtedy gra traci urok),
- najlepiej żeby była wyspa nowych (odpowiednik rookgaard-u), ale nie koniecznie,
- dobrze by było gdyby mapka nie była standardowa tylko własna, bądź dobrze przerobiona.

To chyba tyle :)

Proszę się nie sugerować ilością postów, bo o tym forum dowiedziałem się niedawno.
Chętnych do współpracy proszę pisać w temacie bądź na gg 6407419

Pozdrawiam.


// Podobno posty nowych są moderowane przed umieszczeniem. Proszę zatem o sprawdzenie czy ten post nie łamie regulaminu (ja nic takiego nie znalazłem) i po dodaniu go usunąć ten wpis. //

Akananto
27-08-2007, 17:14
Dziś czytałem Forum tibia.org.pl i tez tam byłes, zrozum że tu nic nie wskurasz, tylko zaśmiecasz nam forum, cięzko ci to pojąc?..ech..

@Down

APO jest profesionalnym Serverem, nie wezmą nikogo do teamu kogo nieznają, a pozatym wątpie żebyś im w czymś pomógł..

piokom123
27-08-2007, 17:20
Hmm, na podstawie czego mam to zrozumieć?
@edit: A może bym pomógł? Masz jakieś prawo wypowiadać się w ich imieniu?

Lemon'ek
27-08-2007, 17:42
Omg!Żal mi ciebie
To powiedz mi do czego służy "java Script"
bądź Powiedz mi Jedną stronę Twoja podaj link Idioto!.


teraz bardziej normalna rozmowa.

Apo nie chce takich ludzi jak ty co nawet nie wiedza co piszą Ja mogę napisać że znam php html jave a gówno znam i nie cisnę kitu że coś umiem.

ty się chwalisz jakimiś debilnymi stronkami co 14k dziennie zajrzeń? Wiesz ile to jest noobie głupi Wynocha stąd.Nie chcemy tutaj takich.

Nawet gówno wiesz o serwie Wyspa nowych mamy tutaj taką idioto Questy będziesz organizować buhaahahuhauahhahaha.
Good BYE!!N44Bs


Down@ To daj linki na forum Kozaczyno Jak jesteś taki mastah To zrób sobie ots'a i bądź na nim gm!Przecież masz strony to nawet i z tym byś sobie poradził.

Nemezis@ nie kozacz Bo ja z APO nie odejdę jestem tutaj od Początku i nie zamierzam Kończyć jedynie zakończę jak się all Serwer rozpadnie.

A co do tych Cycków To jak byś miał trochę kultury To byś napisał piersi!
Bo cycki ma krowa.

piokom123
27-08-2007, 17:58
Po pierwsze: nie pisałem o APO bo jak widzę się rozpada (Gm-owie uciekają).
Po drugie: jeśli wszyscy są tacy jak ty to nie dziwie się że normalni ludzie szukają innych ots-ów.
Po trzecie: idiotą to jesteś chyba. Jakbyś napisał do mnie na gg to dostał byś linki do moich projektów, ale widzę, że to cię przerasta.
Po czwarte: ty wiesz dzieciaku co ty piszesz? Nie wszyscy są takimi kretynami jak ty, więc nie porównuj wszystkich do siebie. Nie znasz mnie więc nie oceniaj ani mojej osoby, ani moich stron bo ty w życiu nie osiągniesz tego poziomu.

I jeszcze przepisać prostej liczby nie umiesz... 12 nie 14.

@Akananto mi nie o APO chodzi bo im nie pomoże już chyba nic jeśli mają takich userów jakten wyżej...

Nemezis
27-08-2007, 18:46
Omg!Żal mi ciebie
To powiedz mi do czego służy "java Script"
bądź Powiedz mi Jedną stronę Twoja podaj link Idioto!.


teraz bardziej normalna rozmowa.

Apo nie chce takich ludzi jak ty co nawet nie wiedza co piszą Ja mogę napisać że znam php html jave a gówno znam i nie cisnę kitu że coś umiem.

ty się chwalisz jakimiś debilnymi stronkami co 14k dziennie zajrzeń? Wiesz ile to jest noobie głupi Wynocha stąd.Nie chcemy tutaj takich.

Nawet gówno wiesz o serwie Wyspa nowych mamy tutaj taką idioto Questy będziesz organizować buhaahahuhauahhahaha.
Good BYE!!N44Bs

Wiesz co? To ciebie tu nie chcemy. To ty się zachowujesz jak dzieciak i troll. On kulturalnie się zachowuje i dobrze pisze w przeciwieństwie do ciebie. Masz jakieś cycuchy w avatarku okryte różowym staniczkiem i cwaniakujesz. Jak ty będziesz wszystkich tak traktował to wszyscy będą ciebie tak traktowali. Ciebie wogóle nie znam, że piokom123 nie ma avataru nie znaczy, że jest jakiś gorszy. Weź opuść to miejsce i nie wracaj bo tu nie ma miejsca dla takiego grubiaństwa i chamstwa... Dowidzenia.

Tyle ode mnie
sorry za offtop.

piokom123
27-08-2007, 18:53
Dwie osoby już do mnie pisały, ale im chodziło o ots, który z rpg nie ma żadnego związku.

Czekam dalej, może ktoś się zainteresuje :)

Krowkaa
27-08-2007, 19:39
Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!Spierdalaj huju pierdolony!

piokom123
27-08-2007, 20:07
Jeśli taką sprawia ci to przyjemność to twoja sprawa, ale znajdź sobie inny temat, albo załóż swoje forum. Pomyśl: tyle miejsca do spamowania i nikt nie będzie usuwał postów...

Jakiś modek mógłbym wywalić tego posta i resztę pisaną przez tego usera, bo widzę, że nie tylko tutaj chwali się trzema wyrazami których się nauczył...