PDA

View Full Version : Skazany na szkole.. premiera juz w poniedzialek



Tettmeier
01-09-2007, 10:39
Jak już wiecie w poniedziałek rozpoczęcie roku. Jak się z tym czujecie?
Nie brakowało wam szkoły przez te 2 miesiące? Co możecie na ten temat powiedzieć, wolicie żeby nie było szkoły i tak całymi rokami przed kompem?

Ja nie. Ja bym wolał szkołę krótszą tak z 4 mieszki 2 odpoczynku i znów 4..
Byłoby fajnie tylko potem bym był 'pojeb**y' z tego względu, że przez 4 miesiące z przerwą bym się niczego nie nauczył x)
No nic wypowiadajcie się na ten temat...
(Nazwa topicu zaczerpnięta z opisu Pandory na gg)

flypek
01-09-2007, 10:42
Jezu! SZKOLA SZKOLA SZKOLA! jakoś mi jej nie brakuje xP. A te mundurkie mnie dobijaja! PowinnO byc 6 miechów szkoly i 4 miechow wakacji!

tomash mag
01-09-2007, 10:51
nie moge sie juz doczekac świat a później Ferii i WAKACJII!!!!xD

Pandora
01-09-2007, 10:59
(Nazwa topicu zaczerpnięta z opisu Pandory na gg)

:D

ehh ja już się za szkołą stęskniłem ( nie za nauką ale za kumplami i nauczycielami ^^ ) a wiec WITAJ SZKOŁo !!!! xD

po miesiacu napewno znowu mi zbrzydnie ale co tam. Raz się żyje.

Graydon
01-09-2007, 11:26
A ja chętnie pomaszeruję do szkoły. Szkoda, że te mundurki mają być, ale to nie od razu.

W szkole chociaż się czegoś nauczycie, a grając ciągle w Tibię?

Będzie fajnie;] 3 gimnazjum... dużo nauki, później testy...


Połowa forum to pewnie pierwszy raz w szkole(nie licząc przedszkola). W końcu pisać się może nauczycie!

Patrolex
01-09-2007, 11:28
Ja nienawidzę szkoły raczej nie nienawidzę sie uczyć a te mundurki to mogą se wsadzić w dupę !!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D (kto lubi szkołę ten gupi h**!!!!!!):D

[Graydon]: Uważasz mnie za głupiego h**?

Margoth
01-09-2007, 11:52
W pewnym momecie wakacji napewno kazdemu jest "smutno" bez szkoly... np za qplami i te pe. Mnie przerazaja mundurki! to bedzie... hmmm.... yyyy.... STRASZNE!!! W ostatniej klasie gimnazjum mogli by odpuscic -.-

QQryQ
01-09-2007, 12:14
ja to ide do szkoły z ciekawością, bo zaczynam 1 rok technikum informatycznego :D wiec na jakichś wolnych lekcjach i tak w tibie będę maniaczył :D

Yawex
01-09-2007, 12:38
Ja nienawidze szkoly ;p chyba ze sa jakies luzne lekcje itp ;p

Viki
01-09-2007, 12:50
Hmm niebrakuje mi szkoly jak narazie :P Dopiero dociera do mnie mysl ze to przed ostatni dzien wolnego :(
A te mundurki.... Oh zal.... Tesknie tylko za kolezankami kolegami z klasy :P
Za nauczycielami nie;< ;p mam ich w nosie ;p
Jeszcze teraz 3 gim i testy ;o ;p Ale w sumie jakby bylo tak z 4 miechy wakacji to mozna by sie bylo zanudzic :D

BuS!m;*

Aitra
01-09-2007, 12:54
Mundurki to wielka klapa pana Romka :) Ale już tęsknie za jednym uczniem co naprawdę potrafi beke skręcać na lekcjach :rolleyes:

Elvan
01-09-2007, 13:01
Z jednej strony fajnie (kumple itd.), ale z drugiej ... źle :< (3 gimnazjum = dużo nauki i testy pod koniec :O).

Mundurki - Na szczęście my już swoje "mundurki" mieliśmy wcześniej, tyle, że nikt ich nie nosił. Takie brzydkie kamizelki mamy. Zielone i granatowe :O

EsSaY
01-09-2007, 13:16
Jezu! SZKOLA SZKOLA SZKOLA! jakoś mi jej nie brakuje xP. A te mundurkie mnie dobijaja! PowinnO byc 6 miechów szkoly i 4 miechow wakacji!

A co w kolejne 2 miesiące xD?

@topic

Ja tam troszkę tęskie za ziomkami. Według mnie najlepszą ideeą jest to, że 4 dni 3 dni szkoły, 1 dzień w którym takie lajtowe lakcje jak wf-y itp i 3 dni weekendu :D

Qlers
01-09-2007, 13:31
Za szkołą mi nie tęskno ale za znajomymi tak.
Najgorsze te mundurki...
I testy na koniec gimnazjum..;/

Głupio też bo nauczyciele mi się po zmieniają bo dużo poodchodziło...
Jakieś pięciu nauczycieli będzie nowych :(

Czarny Lucyfer
01-09-2007, 13:34
HAhahah Juz widze was w szkolnych mundurkach! Na szczescie w LO nie ma ale za to wiecej nauki 2 LO welcom ;]

Majorek
01-09-2007, 13:58
Hehe znowu do budy mam nadzieje ze nie bede mial nagannego zachowania jak bylo ostatnio.. co do mundókrow to sram na nie :D
Egzaminy ?Napisze jak wlezie 0 NAUKI CZAS NA EXPIENIE !:D
Ide zamowic pacc na ten dobry rok szkolny :p

Xlaady
01-09-2007, 19:09
Ja to chciałam iść do szkoły do qmpli i wogle :)<<znaczki>>iii....

Patrol
01-09-2007, 19:29
Ja ten rok mam gleboko w dupie, bo za znajomymi nie mam po co tesknic, bo zaczynam gim i do tej szkoly do ktorej ja ide nikt z klasy nie poszedl. -,-"
Do tego nie przyjeli mnie do tej szkoly do ktorej chcialem, tylko do szkoly kujonow. >.< I jeszcze jebane mundurki... Ten rok bedzie zjebany w 100%

mrjabba
01-09-2007, 19:47
Nie bójcie się testów! Ludzie! też się bałem. W obu klasach było z 5 kujonów. Ja zawsze na 2, 3 i 4. I co? Na testach miałem drugi wynik!

A ja do pierwszej technikum informatycznego.... Nowa szkoła, kumple... Ale ide z dwoma takimi, co już 10 lat chodzę. Rozwalimy tę budę!!

xD Lukki xD
01-09-2007, 20:23
NIE!!!!!!!!! =[ Najgorsze co może być wakacje zleciały bardzo szybko :( szkoda mogli by dać miesiąc dłużej :D(Niektórzy studenci mają 3 miechy wakacji np mój kuzyn :D) Mam taką rozjebaną klasę że poprostu się w pale nie mieści =/ same kozaki, a jak się bić z inną klasą, albo grać w nogę to zaraz się wymigują =[ Szkoła jest jak wc idziesz bo musisz... i jeszcze te mundurki... ŻAL Romek zjeb NIEEEEEEEEEEEE!!!! CHCĘ SZKOŁY!!! =[

Ribox
01-09-2007, 21:04
Hah a mi się udało i nie będe nosił mundurka bo do 1 LO idę :D:D. Ale nie wiem czym się tak przejmujecie przecież to nic takiego :P. Przyzwyczaicie się.

*Dark Kameleon*
01-09-2007, 22:19
Oczywiscie ze wolalbym krótszą szkole ale nie da sie tego zmienic :|

PANDORA CZOP MA TEN ODPI ODDEMNIE A SIE PRZYZNAŁ !!! TO MÓJ OPIS A TERA KAZDY GO MA :D

Sairus
01-09-2007, 22:52
mi to tam zwisa ja mam teraz 2 technikum i w sumie co chwile blały bedą xD
a szkola mogla by trwac krotko ale potem nie siedziec przed kompem ciagle -.- tylko na na piwko z kumplami albo na dziewczyny xD

Mehsunes Dagon
01-09-2007, 23:47
Ja chce żeby były wakacje !
Po ParkOurowałbym jeszcze teraz ta "zasrana" nauka :/
Jeszcze 1 gimnazjum, nowe ziomki...

Tettmeier
02-09-2007, 11:04
Heh, każdy praktycznie ma inną opinię o szkole. Ja w sumie myślę, że ten rok jakoś przeżyję, pomimo mundurków [chyba tak sie pisze Oo]..
Fajnie będzie, do tego reprezentacja szkoły w noge whooooah wreszcie sixth class ;p.. Co jeszcze sądzicie o szkole ? Może coś o przedmiotach ?

Family
02-09-2007, 12:34
yy Wlasnie sa + i - w szkole
plusy:
Koledzy
W-f xd
Smiech na przerwach
minusy:
Nauka ;/
Praca domowe
i wiele innch

*Love*
02-09-2007, 12:38
Ja się nie ciesze bo w mojej szkole jest afera z mundurkami bo nie ma na czas... Dopiero się przeprowadziłem więc nie wiem dokoca jak jechać do szkoły i w ogóle gdzie kolwiek. A musze jutro jechać po kolege oraz jechać z Mamą po mundurek...

***Diex***
02-09-2007, 13:33
Ja nienawidzę szkoły raczej nie nienawidzę sie uczyć a te mundurki to mogą se wsadzić w dupę !!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D (kto lubi szkołę ten gupi h**!!!!!!):D]

Tobie przydała by się szkoła ,teraz wiem czemu robisz takie błędy :eek:
1.jak już to chuj ,a nie huj -.-
2.A niby tak mnie lubisz :eek: a jednak jestem dla Ciebie "gupim hujem"

#temat
Taa ,ja się tu (w domu) nudzę jak nie wiem co...w szkole też się nudzę ale tam przynajmniej robię coś ,a nie siedzę maniakalnie przed komputerem ,albo słucham muzyki 25/8.
Tym bardziej że zmieniam szkołę i przypadkowo trafiłem do klasy ,i szkoły mojego best kumpla:D

Nightmare Fighter
02-09-2007, 13:34
No i koniec obijania się xD
W szkole aż tak źle nie jest, z kolegami sie spotkam....chociaż i tak widuję sie z nimi codziennie na dworze... ale teraz nowa klasa, nowa szkoła (1 gim.) , może ktoś z nowej klasy na Apo gra xD

Mogło by tylko tych zadań domowych nie być :D, juz wolałbym posiedzieć te troche czasu w szkole dłużej :p

Tripp
02-09-2007, 15:37
Wakacje wakacjami, wiadomo. Nie nudziłem się w wakacje- wypady nad jeziorko, jakiś melanż, dziewczyna, komp w przerwach między powyższymi ;]. Idę do 1 LO z wielką chęcią- nowi ludzie, nauczyciele, przedmioty. Lubię się uczyć i nie sprawia mi to trudności, więc nie mam się czego bać ;]. Poza tym w mojej klasie jest 22 dziewczyn i 7 chłopaków, więc będzie co robić ;]

radeczekk
02-09-2007, 18:35
mundurki ludzie macie przypal naszczescie ja w technikum nie mam tekiego wymogu i klade pałe na to ale wprowadzaja inetyfikatory bleeee ;(

Wise Man
02-09-2007, 18:59
Ja tam lubie chodzić do szkoły. W końcu 1 rok liceum biologiczno-chemicznego ;) Trzeba odstawić tibie na bok.

Akananto
02-09-2007, 19:06
Buuu jutro do sql a ja nawet nie wiem w której klasie jestem. huahAu jakos to będzie.

Aziana Yazi
03-09-2007, 06:51
UHEauauhe zaraz do szkoły-.-
omg max.. za szkołą nie tęsknie, za kumplami tez nie bo i tak
sie z nimi codziennie widziałem.. 3 gim ... testy ... i do tego od zaje***** nowych nauczycieli:mad:
P.S Powodzenia na rozpoczęciu! Mam nadzieje, że jakoś przetrwamy! xd

Elvan
03-09-2007, 07:26
Nie wiem, czy przetrwam gadanie dyrektorki przez 40 min., ale się postaram. xD
Ale pada, to może nie będzie :O

PADAJ DESZCZU ! PADAJ DESZCZÓ ! PADAJ DERZDŻÓ ! Otmuszczam siem ! AaaaAAaAAAAaaaAaaaaAAAAaAAaAAAaaaaAAa 1!!11!111!!1!!1 Mamo halb blz !

Mehsunes Dagon
03-09-2007, 07:54
OMG ja przetrwam, ale większość mojej new klsy to będą dzieci ze wsi -.-
Omg

PzDr
Przetrwajcie ;)

Aziana Yazi
03-09-2007, 09:52
aushaushaushaush przetrwałem xD
Nie było źle.. Nowy wychowawca.. ale zajebisty :D
Z byłym ani razu przez dwa lata nie byliśmy na biwaku
czy jakimś tam dłuższym wyjeździe a z tym jade w przyszlym
tygodniu :eek: Chyba nie będzie aż tak źle...
P.S. ciekawe czy ktoś oprócz mnie przeżył :p

Elvan
03-09-2007, 10:26
Ja przeżyłem :O
Mam całkiem fajny plan lekcji :O
W poniedziałki i czwartki kończę o 12:25 a w resztę tygodnia kończę o 13:35 :O I to lubię ! Oł je.

Tylko mam nowy przedmiot :O Filozofia.

Misiek Zabujca.
03-09-2007, 10:30
heh. A ja rozpoczęcie dopiero o 17.00 ;/. new szkoła new nauczyciele starzy kumple ;]. nie będzie źle :D

Tripp
03-09-2007, 11:01
Zajebiście :D 22 dziewczyny, 9 chłopaków. Mam już gg wychowawcy, zajebisty koleś, gruba szkoła ;d Oj będzie się działo przez te 3 lata ;]

Ogel
03-09-2007, 11:34
A ja specjalnie zaczekałem żeby dziś napisać post, już po pirwszym dniu...
Co do szkoły to mi jej oczywiście nie brakuje ;X Ale fajnie znowu spotkać się całą klasą i pożartować, chociażby tak jak to dziś z kumplami robiliśmy... ;D
Odliczanie do wakacji... ROZPOCZĘTE!!! :/

#down
Ja też mam jutro 1st wf ;X

Tettmeier
03-09-2007, 12:37
hahuhuashauuahs jakie dałny no juz nie moge z waszych wypowiwedzi]

ja tez mam fajny plan i jutro zacyznam dwoma w-fami
k ide grac w pilke nara

SyncMaster
03-09-2007, 18:37
A mi pasuje, że już sie zaczeła szkoła ponieważ im szybciej sie zacznie tym szybciej sie skonczy. Nie wiem jak wy ale mi sie nudzi 2 miechy bez szkoły.