PDA

View Full Version : Superpuchar Europy dla Milanu !



Crayon
01-09-2007, 11:44
Triumfatorzy ligi mistrzów w meczu o Super Puchar Europy na stadionie Louisa II w Monte Carlo pokonali FC Sevillę 3:1
Gole dla zespołu z Włoch zdobyli Filippo Inzaghi ( 56' ), Marek Jankulovski ( 62' ) i Kaka' ( 87' ).
Gol dla zespołu z Hiszpani zdobył Renato ( 15' ).
Drużyna AC Milan zdobyła 5 Superpuchar Europy, co jest rekordem.


W spotkaniu tym obydwie drużyny uczciły śmierć hiszpańskiego piłkarza Antonio Puerty z Sevilii, który zmarł we wtorek po tym, jak zasłabł w czasie ligowego meczu z Getafe (4:1). Spotkanie poprzedziła minuta ciszy, piłkarze obu drużyn nosili czarne opaski i grali w koszulkach z nazwiskiem Puerty.

A mi się podobała właśnie bramka Jankulovskiego i gol Kaki ^^

Tettmeier
01-09-2007, 11:50
Chciałbym im osobiście pogratulować... Aaaah marzenia xD
jeśli nie mogę osobiście to pisemnie gratuluję im serdecznie hehe

Bardzo cieszy mnie to, że akurat Milan mógł się cieszyć (cieszy się) ze zdobytego SuperPucharu Europy pokonując Seville xD
Cieszy mnie również to, że uczcili pamięć o piłkarzu Sevilli...
Jeszcze raz gratuluję im i mam nadzieję, że wygrają LM w sezonie 07/08 ^^

Yawex
01-09-2007, 12:37
~Meczyk byl spoko ;) duzo ciekwych akcji i bramka Jankulovskiego :)

Majorek
01-09-2007, 21:49
No bylo ciekawie Sevilla prowadziala wiec mogla grac tylko z kontry bez ryzyka ale jednak sie nie udalo stracili 3 bramki i przegrali
Szkoda mogli by zrobic prezent Anotnio Puercie Ale coz....
Wygrywa lepszy :D
Osobiscie nie lubie Milanu ale szacunek dla nich dokonali wielkiego wyczynu zdobywajac 5 raz Super Puchar Europy :D

Fera Knight
01-09-2007, 22:03
I dobrze ze Milan wygral Forza MILAN!! te głupie znaki znaki znaki

Lord Kdpl
03-09-2007, 12:48
Kurczę, nie oglądałem, ale tak myślałem, że Milan okaże się lepszy.

Nixon
03-09-2007, 12:51
Gratulacje dla obu druzyn. Dla milanu za wygraną, a dla Sevilli za wytrzymalosc psychiczną - dla nich smierc Puerty byla ciosem, gratulacje, ze udalo im sie wyjsc na stadion, zagrac i strzelic bramke.