PDA

View Full Version : Air Show-wypadek



Cyber Harold
01-09-2007, 16:57
W TVN24 pokazywali jak w Radomiu na pokazie akrobatycznym samolotami zdeżyły się 2 z sześciu maszyn. Dwaj piloci zdginęli.
To był ich ostatni pokaz...

@EDIT
Link do filmu
http://www.tvn24.pl/-1,1519948,wiadomosc.html

flypek
01-09-2007, 17:07
Wiem oglądałem to na tvn24. Mój tata jest w jednym zespole akrobatycznym i mam nadzieje ze mu się nic nie stanie :( Moja rodzina tam była... Szkoda pilotów takie akrobacje są niebezpieczna przykro mi się zrobiło jak to zobaczyłem :(

Majorek
01-09-2007, 17:21
Omg ale masakra ale to wina pilotow niczyja inna :( :(
Szkoda @up wspolczuczucie
A wiecie czy zginol ktos ?:mad: :mad:

flypek
01-09-2007, 17:23
Tak 2 osoby

Szkoda ludzi...

(60 znakow !!!!!!!!!!!!!!!!!)

Khuramek
01-09-2007, 17:25
Widzialem ten pokaz ale nie oglodalem do konca .Zginol ktos w czasie zdezenia?

flypek
01-09-2007, 17:30
Pisałem wyżej trudno to zobaczyc? (kiedyś był Air Show w Moskwie i samoloty latały nad publicznością i był wypadek i samolot spadł na ludzi... teraz samoloty lataja w wyznaczonych miejscahc zdala od ludzi.)

Cyber Harold
01-09-2007, 17:40
Widzialem ten pokaz ale nie oglodalem do konca .Zginol ktos w czasie zdezenia?
Jeśli oglądałeś filmik, to niema żadnych wątpliwości,że zginęli. Ciała jednak znaleźli (mówili w telewizji).

Assasin
01-09-2007, 17:41
Czasami niestety zdarzają się takie wypadki,ale to błąd organizatorów że dopuścili do takich akrobacji niedoświadczonego pilota..interesuję się trochę lotnictwem ale jak się widzi takie akcje to się odechciewa :|

#down
Jasne ale była mowa o niedoświadczonym pilocie co nie?;o więc jak był nieodpowiednio przeszkolony to trudno się dziwić że coś takiego się wydarzyło.

flypek
01-09-2007, 17:48
Czasami niestety zdarzają się takie wypadki,ale to błąd organizatorów że dopuścili do takich akrobacji niedoświadczonego pilota..interesuję się trochę lotnictwem ale jak się widzi takie akcje to się odechciewa :|

To nie był bład organizatorów bo ta grupa lata ze soba kilka lat... byl to blad jakiegos pilota :(

Xlaady
01-09-2007, 19:06
To nie był bład organizatorów bo ta grupa lata ze soba kilka lat... byl to blad jakiegos pilota :(


raczej nie lata cała grupa kilka lat bo jeden z tych co się rozbił leciał któryś raz a jeden z nich był świetnym pilotem przepepracowal ponad 4000 godzin ...

Dementis 2.0
01-09-2007, 22:23
@Assasin
Co Ty za przeproszeniem pierdolisz specjalisto ds. lotnictwa... oglądałeś TVN 24 ? Cytuję: 'Podmuch wiatru lub nieświadomy błąd pilota może doprowadzić do katastrofy', 'Skrzydła są oddalone od siebie o kilka centymetrów' więc co Ty mi tu pierdolisz o niedoświadczonym pilocie ?! 'Piloci z "Grupy Akrobacyjnej Żelazny" z Zielonej Góry to doświadczeni zawodowcy, którzy latają ze sobą kilka lat. Grupa powstała w roku 2000 przy wsparciu Aeroklubu Ziemi Lubuskiej i sieci sklepów, która została jej sponsorem.' Najpierw poczytaj a potem coś gadaj. Nie rozumiem... czy dla Ciebie twierdzenie że znasz sie na lotnictwie oznacza że wiesz co to samolot ?

@Topic
Naprawdę straszna tragedia... jeszcze ten 64-letni założyciel klubu, który miał wykonać.../wykonał swój ostatni lot. Nie wiem co powiedzieć :(

Assasin
02-09-2007, 00:34
@Assasin
Co Ty za przeproszeniem pierdolisz specjalisto ds. lotnictwa... oglądałeś TVN 24 ? Cytuję: 'Podmuch wiatru lub nieświadomy błąd pilota może doprowadzić do katastrofy', 'Skrzydła są oddalone od siebie o kilka centymetrów' więc co Ty mi tu pierdolisz o niedoświadczonym pilocie ?! 'Piloci z "Grupy Akrobacyjnej Żelazny" z Zielonej Góry to doświadczeni zawodowcy, którzy latają ze sobą kilka lat. Grupa powstała w roku 2000 przy wsparciu Aeroklubu Ziemi Lubuskiej i sieci sklepów, która została jej sponsorem.' Najpierw poczytaj a potem coś gadaj. Nie rozumiem... czy dla Ciebie twierdzenie że znasz sie na lotnictwie oznacza że wiesz co to samolot ?

@Topic
Naprawdę straszna tragedia... jeszcze ten 64-letni założyciel klubu, który miał wykonać.../wykonał swój ostatni lot. Nie wiem co powiedzieć :(

Dobra **** i podnieciłeś się może ty jesteś jakimś specjalistą?ja mam tv nie tak jak ty ^^ podnieciłeś się że kumpel ci powiedzial z bloku i już cieszył berło tak naprawdę to mi jest ciebie bardziej żal niż tych dwóch pilotów.

p.s
Ja myślę że ty nie wiesz co to Penis jest i nigdy czegoś takiego nie mogłeś ujrzeć bo niestety masz kreskę ----------------
Nie wiesz wieśniaku to nie oceniaj również

Old_Czarny_Lucyfer
02-09-2007, 01:28
Błąd PILOTA!! JESZCZE RAZ BŁĄD PILOTA! JAKI PODMUCH WIATRU!! po to samoloty mają karoserie Areo dynamiczną ... By wiatr leciał opływowo po karoseri.. Dementis chyba jesteś idiotą... to nie jest papierek że to powieje Chuj wie gdzie ... Oooo jaki znawca klubów .. długo Szukałes Tego W googlach dementis?? ... tak na przyszłośc.. naucz się praw fizyki... a potem coś Gadaj.. Podmuch wiatru... Sam jesteś ***** podmuch wiatru niech cie wywieje z tego Forum i z Apo do murzyńskiej Wioski... .. do Tematu : Szkoda Szkoda.. ale to wina pilota.. widać to ewidentnie ... ale pierdolneło jak bombka z choinki.. no ale trzeba żyć dalej.. Nie którzy umierają za to co Kochają i za to ich szanujmy :) Wiele osób umarło za to co kochali Widocznie oni tak samo .

Sairus
02-09-2007, 01:29
p.s
Ja myślę że ty nie wiesz co to Penis jest i nigdy czegoś takiego nie mogłeś ujrzeć bo niestety masz kreskę ----------------
Nie wiesz wieśniaku to nie oceniaj również

Zal poprostu brak slow zeby opisac to... czlowieku ten post niepowstal zeby sie wyzywac...

niech spoczywaja w pokoju...

flypek
02-09-2007, 07:09
@Topic
Naprawdę straszna tragedia... jeszcze ten 64-letni założyciel klubu, który miał wykonać.../wykonał swój ostatni lot. Nie wiem co powiedzieć :(

A wiesz co było w tym najgorsze? Mój tata dwie godziny przed tragedią robił sobie zdjęcia z nim i umówili się na piwo w niedziele :( . (Mój tata nalerzy to biało - czerwonych iskier)

Graydon
02-09-2007, 09:10
Gadacie... nie ważne czyja wina, ważne to co się stało.

Sam fakt, że ktoś zginął jest smutny, a Wy tu roztrząsacie bóg wie jakie sprawy.


Pe eS: Assasin i Dementis macie warna, za obrażanie siebie nawzajem.


- Kto mi zabroni?

Bald Drah
02-09-2007, 17:09
Chyba jako jedyny widziałem to na żywo mieszkam w radomiu uhuhu i jeszcze więcej byłem na tym air show widziałem jak w siebie w padli straszna tragedia o moj boze :(

Ja troche sie ciesze ze były to małe samolociki nawet nic sie nie zapalilo, a jesli byly by to migi 29 z paliwem silnikami odrzutowymi to byscie teraz sie zamnie modlili w publike by wpadly czesci ogien itd szkoda slow ...

Master Code
02-09-2007, 21:31
Ehhh Oni Byli Najlepsi Az Prawie Sie Poplakalem Jak Sie Dowiedzialem Co Sie Stalo :( . Mieszkam w krakowie i zelazni byli co rok u nas na pokazach mialem fotke z cala grupa przy samolocie a tu taka lipa bardzo mnie poruszyla ich smierc :(

Apprivoiseur
04-09-2007, 18:13
@Assasin i Dementis:
Rozumiem ze zalujecie tych pilotow, ale wyzywajcie sie na gg albo na apo lub na priv, zeby bylo innym milo. To jak wy dedniecie pokluce sie z Mortisem o to ze to nie byla wina Dementisa Tylko Assasina itp.

@topic:
Nie widzialem tego ale sie stalo... Szkoda ludzi...