PDA

View Full Version : Maple story



Predziu
03-09-2007, 23:43
A wiec chcialem polecic pewna gre mmorpg,
Maple Story Europe ktora w przciwienstwie do globala nie ma zbyt wielu graczy wiec szybko mozna sie tam wspiac do "gory" :D
A co do gry trzeba przejsc rooka xD
i wybrac jedna z 4 profesji

Mag,warrior,bowman albo thief
Gdyby ktos chcial zagrac wystarczy ze sciagnie klienta i zrobi konto oto oficjalna strona:
http://mapleeurope.com/
Pytania kierowac do mnei na PW badz gg (8858525) sluze wsparciem finansowym ^^

Sasuke Uchiha
04-09-2007, 12:23
Zaraz zassysne ta gre i dam edita :> to jest cos takiego jak tibia?

Ormin
04-09-2007, 19:56
Musze dodac ze jest masa zabaweczek do tego <jupi> , jajaj xD

***Diex***
04-09-2007, 20:17
Bez pomocy tam długo nie wytrwasz :p
Grałem na globalu na serwerze Vindia ,miałem Assasina 34 lvl ,ale znudziło mi się to.
Nie dawno chciałem wrócić i wrócę jak wejdę w nowy okres rozliczeniowy tego przeklętego BC...
Muszę ściągnąć patcha...duuuuużo patchów :)
Porada dla graczy którzy chcą grać w to świetne MMORPG :
Tak ,jest to nudne i monotonne ,ale gra na niezplebsowanym poziomie jest genialna :) świetnie zapyla się od 50lvl ,jest po prostu bosko ,wiem bo dostałem do gry taką postać ,i jeszcze najlepszą profesją jest Thief ze skillami na Assasina ,"Daggerowiec" jest sux ,wojownik strasznie obrywa przy czym traci kupę kasy na życiowe fluidy ,mag...na 16 lvlu traci cala kasę i musi żebrac ,bo manasy potrzebne sż nieustannie (z rożdżki bez użycia many wali po 1-2 :))za to Thief walący z shurikenów musi wydawać od czasu do czasu na shurikeny ,jak nie sra kasą to nie musi kupować nic oprócz tego.

Gandarek
17-11-2007, 14:34
Ta gra prędko się nudzi ,grałem 2 miechy i pograłem ..... Strasznie to nudne.. :(

SiMiNa MaSaKraToS
17-11-2007, 15:35
A ja w to grałem chyba z 3-4 dni i mi się znudziło od razu. Żalowska troche gierka. Coś jak w Mario...