PDA

View Full Version : Jak tam pierwszy dzie? w SQL??



Margoth
04-09-2007, 16:57
U mnie dość spoko ;] Już mi zadali pracę domową z fizyki, matmy, geo i polskiego ;D Żal ;D:D
@down. No bez kitu xD u mnie trzeba nośić biale a ja bylem w czarnej z napisem "Black Label Society" (taka kapela ;P) i czaszką xD

Mejger
04-09-2007, 17:16
A ja na wejściu dostałem -10 punktów, za nieprzepisowy ubiór ...

Od kiedy to zabraniają chodzić w koszulkach z napisem 'HWDP'?...

Tumanbuga
04-09-2007, 17:18
ja mam reke zlamana prawa ;p;p wiec niechodze do sql narazie ;p a zlamalem 1 wwrzesnia

Aziana Yazi
04-09-2007, 17:22
@up..
To trzeba miec szczeście xD

@topic
U mnie jak narazie spox.. prawie same lekcje organizacyjne, tylko
jak zwykle matma normalna-.- i tylko z matmy zadane ;>
Ale.. jak dyrektor nam pokazał mundurki to żal...
Aż się chce 'wymiotowac' xd

Assasin
04-09-2007, 17:28
A ja na wejściu dostałem -10 punktów, za nieprzepisowy ubiór ...

Od kiedy to zabraniają chodzić w koszulkach z napisem 'HWDP'?...

: oooooooooooooooooo a co to HWDP?:D to coś w ogóle oznacza?hm?:rolleyes:

@topic
U mnie oczywiście jest po prostu zaje***** w szkole rox klasa rox nauczycieli po prostu kocham all szkoły ...:rolleyes:

Mehsunes Dagon
04-09-2007, 17:38
Jednym słowem do DUPY !
Nowa klasa, nowe ziomki, new nauczyciele...
I już praca domowa !! :/ I WF był zwalony, bo padało. :/

Sairus
04-09-2007, 17:45
heh ja jak narazie zajefajnie 5 lekcji w wtorek mamz wcyhowawczynia i to rachunkowosc, ekonomia, org.i ekonomia normalnie zal... mialem jeszcze 3 lekcje ale dalem se spokoj i poszedlme do dom ;p

EsSaY
04-09-2007, 17:45
U mnie spoko, nauczyciele przypomnieli sobie o naszej klasie :rolleyes: . Katechetka sie ostro wku.... xD, a na Histori zdążyłem załapać pałę, bo miałem zeszyt z tamtej klasy a na końcu rysunki itd, a w 1 lawce siedze i pani pokazywała zeszyt xD.

Najlepsze było to (geografia):

Pani od geo: Pierwiastki w co się łączą?
Chomik (kolega): W związki.. - Przerywam mu i dokańczam - zawodowe pielęgniarek i nauczycieli.

All w brecht xD

xD Lukki xD
04-09-2007, 17:47
HaH! A ja all lekcje organizycajne i looooooooz =D jutro też looz bo jest tylko jedna lekcja co była dzisiaj, nic zadane jak narazie...
WtF? Kumpel przyszedł bez plecaka =]
WtF?!!?!?!? Mundurek u mnie 85 zł _._

Shagrat
04-09-2007, 17:50
Szkoła jest jak WC - chodzisz, bo musisz... -,-

Ja tam teraz do nauki się przykładam (3 gimnazjum, to trzeba ;d) ale nie zapowiada się najlepiej...

- Polski: Powrót pani z 1 klasy (w sumie spoko babka ale za dużo planuje ;p), chce 'zrealizować' jakiś zajebisty program przygotowawczy do testów ;/
- Fizyka: omg... Typiara nam zrobi "obowiązkowe kółko fizyczne" !!!! Jak kółko może być dla całej klasy obowiązkowe?? Dodatkowa lekcja czy what??
- Religia: Zamiast kolesiówy, która dała nam 2 lata luzu, mamy księdza (xD)
- Cała reszta: jakoś ujdzie.

Ogółem: Żal... Choć uczyć się trzeba :D

@up

U nas 58 xD

Predziu
04-09-2007, 18:39
A ja na wejściu dostałem -10 punktów, za nieprzepisowy ubiór ...

Od kiedy to zabraniają chodzić w koszulkach z napisem 'HWDP'?...

zal.eu to slowo sie pisze przez CH ;]

@topic 1 dzien mam praktyki 2 tez xDD

Qlers
04-09-2007, 20:01
@up
Różnie się pisze ten skrót...

@topic
Wspaniale. ;p
Ogólnie nawet dobrze. Mundurki i w ogóle. ;d
Nawet u mnie nie są złe te mundurki. Widziałem gorsze :D.
Najbardziej mnie denerwuje to ,że każdy nauczyciel przypomina ,że w tym roku mamy egzaminy ;/
Jest kilka nauczycieli.
Nowy ksiądz który ma coś za duże wymagania i niektórzy się boją że z religii nie przejdą :D.
W następnym tygodniu będzie nas pytała z angielskiego :(.

***Diex***
04-09-2007, 20:24
A ja na wejściu dostałem -10 punktów, za nieprzepisowy ubiór ...

Od kiedy to zabraniają chodzić w koszulkach z napisem 'HWDP'?...

Ale miałem z Ciebie brechty :D (w pozytywnym znaczeniu)

#temat
Jakoś takoś...normalnie tylko w mojej klasie jest tylko 5 dziewczyn :/ (:D)
Tylko że mam całą łapę w kotach ,bo jestem nowy w mojej szkole...

#niżej
Spox :D to wcale nie takie straszne ,podchodzi do Ciebie kilka bysiów ze dwa metraki wzrostu i wyskakuje z tekścikiem "e młody ,dawaj rękę" :)

Apprivoiseur
04-09-2007, 20:25
@topic:
u mnie mundurki za 45zl -.- bezrekawnik jeans'owy ^^

a pierwszy dzien to spoko byl (na przerwach). lekcje nudne. z histy aby napisac cos o masterplatte i z matmy jedno zadanie ktorego nadal nie obrobilem xD a reszta to loozik. na religi kawaly se opowiadalismy xD i mam nowa histroyczke... omg! jak przynudza! za pol lekcji cos biadolila a chyba pol klasy (10 osob, ale klasa ;p) nie sluchalo. znaczy nie chyba a napewno pol. przyra ujdzie, i reszta. przerwy rlz!!

@up:
gratz!!!! ja za rok bede kotowany ;p gim xD ale wspolczucie ;p


(ale za rok ty tez masz mi wspolczuc ;ppp)

Panter
04-09-2007, 20:33
A wiec tak : -.-

pn 9.45-14.25 <normalne lekcje choc przynudzajace>
wt 8.00-14.25 <Koszmar>
sr 10.40-16.05 <Dlugooo wolalbym isc rano do szkoly ..>
cz 11.40-16.55 <tu przesada , w dodatku na koncu mamy basen ktorego juz nie nawidze -.->
pt 8.00-14.25 <jednym plusem jest to ze mamy W-F inne lekcje to porazka poprostu zal mowic -.->

mundurki tez do kitu , mamy nosic "ti-shirt-y" z logo szkoly i jakies glupie kamizelki z napisem "g 24" .. omg

Jednym słowem Zal . :<

Jamniczek
04-09-2007, 22:09
W sumie 3 gim. ale nie jest tak źle:D Mundurek bedzie dopiero za 3 tyg. bo wg. p. dyrektor tak bedzie lepiej dla naszej psychiki :| heh.. a lekcje jak lekcje juz zadania, ale bez przesady nauczyciel też czlowiek ;p

Lewy
04-09-2007, 22:47
Normalnie :).2 dni praktyk i 3 dni szkoły heh.Jutro się dowiem o plan na czwartek i piątek bo nam jeszcze nie podawali.

Poniedziałek sux 12:30-16 praktyki.
Wtorek ^^ 7:30-11:30 praktyki i do domciu
Środa ehh 8:20-14:30.

Czwartek i Piątek się jutro dowiem.Ogólnie klasę mam fajną beka juz na pierwszych godzinach się zaczęła :)

Evil
05-09-2007, 06:10
Ja na poczatku mialem stracha nowa szkola nowi nauczyciele 1 gim :/ (przeprowadzilem sie) w Poniedzialek nie bylo tak zle, wtorek juz mam kumpli ale naszczescie niechcieli mnie kocic bo powiedzieli cos w tym stylu
"eee nowy nie bedziiemy go kocic moze za rok" mam nadzieje ze niebeda kocic za rok ;) o aha o jeszcze mundorki dopiero za 1 miesiac a teraz musimy chodzic w strojach galowych ... bez sens:p

Nixon
05-09-2007, 10:26
A ja wczoraj (wtorek) nie mialem lekcji. Przychodzimy bez ksiazek ^^.
Dopiero dzisiaj sie zaczyna, ale powinno byc looz do konca tygodnia.

Johnny Knoxville
05-09-2007, 14:16
U mnie lajtowo :D 1 leceum hmm... Klasa wypas... 3 dziewczynki takie, że .... :** dla nich. Kumpli mam wypas... Widzę, że przede mną 3 lata nauki, które nie będą nudne :D

Davcio
05-09-2007, 19:12
No u mnie looz. Spoko all itd. Kumple są laski są , nauczyciele lajt ;d co tu jeszcze więcej chcieć ;d

*Dark Kameleon*
05-09-2007, 19:28
Zal jak to szkola... Jedyne co bym chcial to aby szkoly nie bylo : d

Neko
05-09-2007, 19:38
Wporzadku bylo po rozpoczeciu roku poszlismy sobie na browarka itp.
Mundurki mamy po 100zl, ale, alee... dopiero "moze" to nie jest pewne najwczesniej bedziemy mieli w styczniu je. Nawet nie wiem po co nam mundurki na 4-5 miechow.. Szkoda 100zl. :D

Tripp
05-09-2007, 19:42
Zajebista szkoła, dwa bufety, nowa hala, klasa to prawie wszyscy znajomi. Jeśli chodzi o lekcje to tylko z polskiego orka na ugorze, reszta jak na razie spokojnie... W samej szkole też wiele znajomych twarzy, zajebiście jest ;]. Pierwsza klasa, więc trza się starać... Technologia informacyjna... po jaki chuj mi to na humanistyczno prawnym?! Albo chemia, biologia? Wyjebać to -.-

Powrót do monotonni :(

Nex
05-09-2007, 19:55
a mi w pierwszy dzień szkoły qurwa od chemi wstawiła prawie pałke do dziennika i zapowiedziala sprawdzian :S O zaaal dzisiaj mialem osiem godzin. 8h w jeb*nej szkole obczaicie to qurwa. Chodze do 3 gim ale jestem nie przyzwyczjony do takich spartańskich warunków :> A idz do hooja ze szkoła!

Psujek
05-09-2007, 20:14
Chójofo ...

Mamy jebniętego w łeb .

Ale ogólem było nawet spoko , nie licząc tego że pól klasy dostało dodatkową prace domową za złe zachowanie .

Inzane
05-09-2007, 20:14
Uhaeuh a my nie mamy mundurku w 3gim bo dyrektor mowil ze sie nie oplaca :cool:


Tako to spox bylem juz u dyrka

Wnoras Druid
06-09-2007, 17:59
Heh u mnie jest nawet nawet. Dzien po rozpoczeciu roku szkolnego miałem juz kilka na napisów "kot" na reku :D a to napisali mi jakis 2 i 3 gimnazjalisci markerami :D:D

karel
07-09-2007, 22:00
szkoda gadac.... zadania codzienie .... nie mowiac ze w nastepnym tyg. mamy spr. z chamii spr. z polskiego(lektora) z biologi i ang .... 2gim;<

***Diex***
07-09-2007, 22:04
Może moderatorzy zamknęli by już temat?
Nazwa tematu mózgowcy brzmi "jak tam pierwszy dzień w SQL" ,a nie jak tam nabijamy posty na temat sql? -.-
Zanim napiszecie posta warto popatrzeć choćby czy jest sens go pisać:eek:

#niżej
Echh...

Mortarius
07-09-2007, 22:43
Hmm u mnie lajt ;] najbardziej to mnie baba z geografii dobija wchodzimy do klasy ona na cały głos "Eloo Ziomki" buhahaha myślałem że z krzesła spadne a pozatym nauczyciel z pola wygląda jak hitler bez tej grzywki i wąsów ogólnie lajt jak mówiłem ;]

Loozik
09-09-2007, 19:59
A ja na wejściu dostałem -10 punktów, za nieprzepisowy ubiór ...

Od kiedy to zabraniają chodzić w koszulkach z napisem 'HWDP'?...

hahahahahahahahaha:D Odważny jesteś ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :D :D :D :D :D

Iakovlev
09-09-2007, 20:29
1 liceum... ^^ Jest do dupy po prostu, już nauka na pełnych obrotach i testy wiadomości... Jakie dno... W klasie 17/17 ;o Nie mam w ogóle planu lekcji, dostaje na 1 dzień ale i tak się zmienia...