PDA

View Full Version : Let's Play Bananosik!



Lee Jax
13-10-2014, 19:07
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jestem nowym graczem na serwerze (grałem kilka lat temu, rok temu, ale nigdy do niczego nie doszedłem)
Od dziś zaczynam nową serie na moim kanale YouTube z APO. Pragnę wszystkich zaprosić do jej oglądania!
Mam nadzieję że to właśnie ona zmotywuje mnie do osiągnięcia "czegoś" na tym serwerze.
Pragnę też zaprosić nowych graczy na serwer, aby gra była ELITĄ jak dawniej.
(na logowanie czekało się 5minut :]) to były bardzo dobre czasy serwera!

A oto moja miniatura! Oceniajcie :]
http://zapodaj.net/001cc00cd7231.jpg.html


Pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam do wspólnej zabawy!

Azbestowy Człowiek
13-10-2014, 19:15
o *****, on to chce zrobić naprawdę xD

o jak śmiechłem

o jezu duszę się :DDDD


daj link do tego kanału, bo nie widać nic

mam nadzieję, że wykorzystasz mój scenariusz z hydeparku i zrobisz forumplay

pozdrawiam i gratuluję odwagi

Tykshta
13-10-2014, 19:48
piekna ksiezniczka i ten mroczny spider pozdrawiam

Lee Jax
14-10-2014, 06:53
1# Let's Play APO - Wbijamy na Maina!

wBviD8HrLOg


Ps: dlaczego nie da się zrobić aby był film w okienku?! a nie w linku. :

/Demon
edytowałem Ci tak, żeby było w okienku ;)

Sir Krystian
14-10-2014, 08:16
Parę błędów znalazłem "crown legi" "uhy od 8mlvla" i jeszcze coś tam ale ogólnie jest okey ;) Powodzenia w dalszej pracy i w razie problemów pisz śmiało ;P

Witalik
14-10-2014, 08:19
Azbest nie udzielaj sie robisz z forum zalosne gowno dla dzieci z porazeniem mozgowym, a kazy pomysl reklamacji servera krytykujesz i wysmiewasz... chlopak wpadl na spoko pomysl i fajnie to robi tak normalnie jak prawdziwy gracz xdd jak mu sie uda to bedziesz mu buty czyscic za to ze dzieki niemu mozesz trolowac do woli przy wiekszej ilosci graczy na forum jak i w grze. Mam nadzieje ze zapalu Ci nie zabraknie i dalej bedziesz robic to co robisz jak cos moge pomoc przy quescie albo w czyms innym

Lee Jax
14-10-2014, 08:43
Parę błędów znalazłem "crown legi" "uhy od 8mlvla" i jeszcze coś tam ale ogólnie jest okey ;) Powodzenia w dalszej pracy i w razie problemów pisz śmiało ;P

hymm.. wiem wiem :P uhy od 4mlvla (bo w sumie na knighcie wbic 8 to o kur.. ) a te legi to platynowe :P jeblem sie.. XD hahah sam te bledy wyczailem :D

Pierwszy Boonek
14-10-2014, 10:23
Ogolnie obejrzalem w 4 przewinieciach xd wiem o co chodzi wiec chuj wylozylem na ogladanie calosci ogolnie podoba mi sie to co robisz jakbys potrzebowal pomocy to po 22.10 pisz na nick Lord Boonek

Demon
14-10-2014, 14:36
powodzenia! fajna inicjatywa tylko bym minimalnie te filmiki krótsze dawał, bo 18 minutowy filmik na wyjście z rooka? :p

Azbestowy Człowiek
14-10-2014, 15:15
09:55

o jezu xDDD

z tych wszystkich rzeczy jakie pisałem, poszło akurat to xD


propsuję, jednak poćwicz wymowę angielskich wyrazów

'options' i 'stealth' 'club' reszty nie pamiętam

opszyns, stilt, klab wystarczy

Witalik
14-10-2014, 15:54
Dobra miałem chwilę i obejrzałem cały filmik od początku do końca, jak dla mnie następny powinieneś poprawić, gdyż za dużo przeklinasz i używasz dziwnych słów typu:

- yeach bany czyli jesteś jebany
- mam nadzieje ze mnie nie zapierdolą
- prawilny czar

używaj jak najmniej takich słów, bo to trochę odstrasza, czekam na drugi odcinek!

Lee Jax
15-10-2014, 17:14
2# Let's Play APO - Santor i Taski!

OHTe_vnV0Pw

Palldino
15-10-2014, 18:30
3 kliki - poczatek/srodek i brak konca muahshas

slabo w hui

0/10

Mooncry
15-10-2014, 18:35
Taski są od 31 poziomu na mainie, więc będziesz musiał od nowa nagrać. Nie zapomnij o soran. Część o taskach w nagraniu wyżej jest zbędna. :p
Imho let's play dobre na max miesiąc.

Lee Jax
15-10-2014, 19:23
Taski są od 31 poziomu na mainie, więc będziesz musiał od nowa nagrać. Nie zapomnij o soran. Część o taskach w nagraniu wyżej jest zbędna. :p
Imho let's play dobre na max miesiąc.

nic nie muszę na nowo nagrywać powiedziałem że widocznie są na wyższy poziom postaci :]

zobaczymy jak długo LP potrwa.

Lee Jax
19-10-2014, 17:20
3# Let's Play APO - Dark Lordy / Misje Santor

xRgvEzF1s5I