Zaloguj się

View Full Version : Problem z 9 kulą



Ganja1307
31-03-2019, 12:33
Witam!! Mam problem z misją na shaman mask. Chodzi o 9 kule gdzie muszę zdobyć przynajmniej 51 dusz elf execiutonerów skull staffem. Problem polega na tym że uderzyłem w kule już około 15x i misje dalej mam nie zaliczoną:mad:. Proszę o naprawienie tego błędu. Mój nick to Spirithunter

Sokol from West
31-03-2019, 14:24
Nie jest to żaden błąd. Wszystko jest zawarte w moim poradniku, a szansa na zniszczenie kuli wynosi 1/3. Próbuj do skutku ;)


Po zebraniu dusz, musimy wejść na ostatnie piętro i spróbować zniszczyć kulę, czyli klikamy PPM na Staffie, a następnie na kuli. Polecam poprosić kogoś, kto by wyczyścił, ponieważ znajdują się tam dwa elfy executonier oraz jeden gladiator. SZANSA NA ZNISZCZENIE KULI WYNOSI 1/3, A W PRZEDMIOCIE MUSIMY POSIADAĆ PRZYNAJMNIEJ 50 DUSZ(Musi być 51, inaczej Skull Staff nie zadziała.). Po zniszczeniu kuli, otrzymujemy komunikat o zaliczonej misji.


Wiem ze jest takie prawdopodobieństwo zniszczenia kuli z resztą robie od początku maske wg twojego poradnika ale sam powiedz czy znasz taki drugi przypadek? :)

Tak, znam :) Ktoś kiedyś mi pisał, że próbował około 30~ razy, więc wszystko zależy od szczęścia. Próbuj dalej, nic innego nie pozostaje Ci :)

Ganja1307
31-03-2019, 14:28
Nie jest to żaden błąd. Wszystko jest zawarte w moim poradniku, a szansa na zniszczenie kuli wynosi 1/3. Próbuj do skutku ;) Wiem ze jest takie prawdopodobieństwo zniszczenia kuli z resztą robie od początku maske wg twojego poradnika ale sam powiedz czy znasz taki drugi przypadek? :)


Tak, znam :) Ktoś kiedyś mi pisał, że próbował około 30~ razy, więc wszystko zależy od szczęścia. Próbuj dalej, nic innego nie pozostaje Ci :)

Dobra dzięki za odpowiedź


Dobra dzięki za odpowiedź

15:14 Rurik: Gratuluje, zniszczyles dziewiata kule! Teraz wroc do mnie!