Zaloguj się

View Full Version : Odbieranie amuletów od NPC Clergyman



Ogrodnik
03-01-2021, 22:00
Przypadkiem dziś spotkałem się z bugiem odbierając amulet. Chwilę przed pójściem do npc kupowałem gbp ih, akurat przypadkiem trafiło tak że idealnie zajęły mi całego capa, nie zauważyłem tego i poszedłem odebrać amulet...
Napisał do npc on że jaki amulet chce i że trafi do mojego gbp. No i w tedy lekki szok bo w plecaku amuletu nie ma, przeszukałem każdy bp i nic, nigdzie nie ma, w tedy zorientowałem się że nie mam capa, napisałem powtórnie do NPC ale ten już odpowiada o doładowaniu amuletu... Możecie coś na to poradzić?

Sasha Rookslayer
03-01-2021, 22:27
Jednym słowem masz pecha.. Miałem kilka podobnych sytuacji, np. u NPC Regrubmah oddając mu task - nagroda (artefakt) przepadła. Druga sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu.. Kupowałem magic walle u NPC Coorvaaha. Niestety nie zauważyłem, że nie mam capa i ciągle spamowałem. Przepadło mi wtedy około 30uc. Wtedy pewien Gamemaster skomentował to tak:


Wydaje mi się że to nie jest błąd, poprostu nie zwróciłeś uwagi na brak wolnego miejsca, tak samo miałem kiedyś z jakimś npc. Wątpię żeby administracja ci cokolwiek zwróciła


Powinni już dawno wprowadzić opcje wypadania pod "dupsko" takich przedmiotów, ale co ja tam wiem.. ;)

Ogrodnik
03-01-2021, 22:33
jeśli serio stracę amulet wart i 20uc na rook to nie będzie zbyt miło, a i tak myślę że tak będzie, no ale poczekam na odpowiedź kogoś z admi :/

Old Player
03-01-2021, 22:35
Wydaje mi się że to nie jest błąd, poprostu nie zwróciłeś uwagi na brak wolnego miejsca, tak samo miałem kiedyś z jakimś npc. Wątpię żeby administracja ci cokolwiek zwróciła

No i właśnie to jest błąd, bo gdy nie masz na coś capa powinno to spaść pod postać, a jak nie spadło jest to błąd servera, na moje powinni Ci sprawdzić logi konta/postaci i zwrócić item jeśli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce

MichaS
03-01-2021, 22:48
Przykro mi, ale amuletu nie odzyskasz :(
Administracja nie odpowiada za takie błędy, a to że nie dopilnowałeś sobie tego żeby mieć capa to tylko i wyłącznie twoja wina.
Masz nauczkę na przyszłość, Pozdrawiam.

Dominikaa
04-01-2021, 12:33
Przykro mi, ale amuletu nie odzyskasz :(
Administracja nie odpowiada za takie błędy, a to że nie dopilnowałeś sobie tego żeby mieć capa to tylko i wyłącznie twoja wina.
Masz nauczkę na przyszłość, Pozdrawiam.

Zgadzam się, nie raz wałkowana sytuacja, nikomu jeszcze nic chyba nie zwrócili...

Showtek
04-01-2021, 12:55
Przykro mi, ale amuletu nie odzyskasz :(
Administracja nie odpowiada za takie błędy, a to że nie dopilnowałeś sobie tego żeby mieć capa to tylko i wyłącznie twoja wina.
Masz nauczkę na przyszłość, Pozdrawiam.

Tak jak tu khartusik napisal a jeszcze chyba od npc dostajemy komunikat żebyśmy sie upewnili ze mamy cap. Także no przepadł ci amulet.

Damballa
04-01-2021, 13:46
Przykro mi, ale amuletu nie odzyskasz :(
Administracja nie odpowiada za takie błędy, a to że nie dopilnowałeś sobie tego żeby mieć capa to tylko i wyłącznie twoja wina.
Masz nauczkę na przyszłość, Pozdrawiam.

Nie ma za bardzo co sie rozpisywać. To tylko i wyłącznie twoja wina. A to co napisał Khartusik, To właśnie to usłyszysz od naszej administracji.


Grając na rooku powinieneś wiedzieć że mając zapełniony cap nic się nie odbiera od npc'ków. Npc Regrumbah też jest zbugowany że jak oddajesz task i nie masz powyżej 150 wolnego capa to nie dostaniesz artefaktu.

Week
04-01-2021, 14:45
Już dawno powinno być tak, że nie mając capa item ląduje pod nami albo skrypt, który sprawdzałby czy masz capa, jeśli nie to informuje o tym.

Ogrodnik
04-01-2021, 15:51
oczywiście tak powinno być wręcz od zawsze, dlatego chodź mam nikłe szanse, ale liczę na odzyskanie, jednak sprawdzenie tego kiedy i jak odbierałem i czy na postaci był amulet nie powinno być wielkim problemem.

Week
04-01-2021, 19:47
oczywiście tak powinno być wręcz od zawsze, dlatego chodź mam nikłe szanse, ale liczę na odzyskanie, jednak sprawdzenie tego kiedy i jak odbierałem i czy na postaci był amulet nie powinno być wielkim problemem.

Akurat na to, to bym nie liczył. Aczkolwiek taka rzecz powinna być zrobiona na początku powstania serwera.

Damballa
04-01-2021, 22:00
oczywiście tak powinno być wręcz od zawsze, dlatego chodź mam nikłe szanse, ale liczę na odzyskanie, jednak sprawdzenie tego kiedy i jak odbierałem i czy na postaci był amulet nie powinno być wielkim problemem.


Sprawdzić się da. Ale tylko Mortiis i Voltan mogą cofnąć postać do stanu w jakim była postać przy odbieraniu amuletu. A złapać któregoś z nich w tych czasach to nie lada wyczyn. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Wątpie żeby to coś dało ale zawsze warto mieć kapke nadzieji :D