PDA

View Full Version : Masz dziewczyne / ch?opaka?



*Love*
10-05-2007, 22:34
Osobiście nie mam dziewczyny, a szkoda. Miłoby było jaklbym mógł się do kogoś przytulać :> Na forum jest nawet opowiadanie z moją sympatią, ale nic z tego nie wyszło...
Czekam na wasze posty.

xD Luki xD
11-05-2007, 15:30
Ja mam dziewczynę :) szczyt piękności może nie jest, ale jest całkiem ładna, za to ma bardzo fajny charakter i za to ją lubię.

Diego
11-05-2007, 15:49
Ja dziewczyny nie mam,ale tak właściwie to ten temat jest troszeczkę...zbyt...hmmm,nie umiem tego nazwać.
Ale powiem tak:
Co Cię interesuje czyjeś prywatne życie.
Zapewne wielu ucieszy się na ten temat bo będą mogli się "pochwalić",ale według mnie nie warto opowiadać o swoim życiu osobom których nawet nie znamy.

Mejger
11-05-2007, 16:25
Tak jak Diego wspomniał, to tylko temat do nabicia kilku postów. Bo będzie troche postów "mam" ale będzie cała masa "nie mam"


Ja osobiście:
(Nie będe się tym chwalił. Więc jeżeli chcesz poznać prawdę zaznacz tekst poniżej)
Mam dziewczynę.

Basia RookSlayer
12-05-2007, 02:45
A ja niemam chłopaka i dobrze, ponieważ nie można ufać, takiemu. =]
Przekonałam się 2 razy już, więcej niemam zamiaru.

Elvan
12-05-2007, 10:30
Ja jeszcze nie mam (JESZCZE !). Mam na oku jedną (wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi :)) i idzie do przodu ! DO PRZOOODUUU ! :)

Bolo92
12-05-2007, 23:50
Ja jeszcze nie mam (JESZCZE !). Mam na oku jedną (wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi :)) i idzie do przodu ! DO PRZOOODUUU ! :)

Hhehe ;] fajnie podkreśliłeś:D
Ja miałem pół roku temu.
Ale i tak nie ma to jak dziecinność :D
od 1 pod. do 3 pod ;]
To były czasy...
Odprowadzanie po szkole(autobus za godzine to też były korzyści) :P
później się zaczeło i przychodzenie przed lekcjami ;p
Aż wkońcu niewiadomo czemu się historyjka urwała po tym jak miałem wypadek ;p
Nie ma to jak gonitwa aby zdąrzyć na autobus ;p
Nie było obwodnicy to ruch jak cholera, tłum jak diabli zauważyłem że auta nie jadą jakiegoś zwida miałem że ludzie już idą to ja but i biegne ;p a tu nagle buch głowa w szybe(całe szczęście że nie rozbiłem bo dziecko było z matką na przodzie).
Noga przejechana tylnym kółeczkiem, karetka prześwietlenie i do domu.
Później zmienili rozkład autobusów to też jakoś dziwnie się potoczyło i koniec pięknej historyjki.
Teraz tak o_O nie potrafię musi być to coś w środku ^^.

Emilka
13-05-2007, 16:38
Ja chłopaka nie mam nie bardzo mam czas :P Póki co koledzy mi wystarczają zawsze można sie przytulić :P A jak będę potrzebowała czegoś więcej to zawsze się ktoś znajdzie :)

Mega Sebek
16-05-2007, 16:15
ja mielem dziewczyne ale cos z nia przez chwile do gadac no i nic ale za 2 razem mie wkurzyla zrobila a dobra co ja bende wam mowil xD

JaCkAsS
16-05-2007, 16:25
ja mielem dziewczyne ale cos z nia przez chwile do gadac no i nic ale za 2 razem mie wkurzyla zrobila a dobra co ja bende wam mowil xD

Przydałoby się gdyby niektórzy na tym forum zaczęli pisać polskie znaki albo chociaż znaki przystankowe, bo czasem naprawdę cięko zrozumieć o co chodzi :PP

Żeby nie było:
@topic Nie mam dziewczyny i nie mam takiej potrzeby żeby szukać desperacko, przyjdzie to będzie xD

Pozdro

Szefu
16-05-2007, 17:50
Ja dziewczyny nie mam .Ale mam jedna na oku :D

Mati From hell
19-05-2007, 21:24
a ja mam dziewczyne ktora kocham kochac bede i nie przestane jest sliczna i tyle
:D io charakter ma zajebisty

Bobo
19-05-2007, 22:15
Powiem wam w tajemnicy, że może niedługo zdobęde TĄ dziewczynę, i ona oderwie mnie od Tibii, i to będzie koniec przygód Bobo Beast'a na tym servie :)

Your Troubles
19-05-2007, 22:27
Ja nie mam i mieć nie chce :p

Romeo
19-05-2007, 23:22
#Up

A to niby czemu :p

#Temat

Love. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła...
Osobiście nie mam, ale szukam ^^

JaCkAsS
20-05-2007, 01:26
a ja mam dziewczyne ktora kocham kochac bede i nie przestane jest sliczna i tyle
:D io charakter ma zajebisty

Powiem Ci szczerze że ja w takie słówka jak "kocham Cię" nie wierzę, bo założę się że jakby ona z tobą zerwała (nie życzę Ci tego :P) to raczej byś po pewnym czasie już nie mówił że ją kochasz. A przecież miłość jest wieczna? LoL
Człowiek sobie tylko takie bzdury wymyślił żeby sobie życie urozmaicić xD
A po za tym mówiąc jej że ją kochasz, nie mówisz tego bo tak jest naprawdę, tylko dlatego że ona tego oczekuje :P

KodeX
20-05-2007, 05:03
Ja nie mam dziewczyny Narazie :D
jak by to powiedzieć "wypatuje"

Mc Maciek
25-05-2007, 16:29
Ja do niedawna mialem panienke ;p ale juz nie mam ;D mam nadzieje ze jesli bede mial jakas jeszcze to lepsza niz ta ;D kto wie moze juz niedlugo ... ;P

Ogel
26-05-2007, 11:35
Ja nie mam i NARAZIE nie zamieżam czynić jakiś znacznych kroków w tę stronę. Mam jeszcze 14 latek i jeszcze troszkę czasu na "podrywy" :D

ka91mil
27-05-2007, 20:25
Mialem kilka ale teraz nie mam a szkoda :(,tibia mi nie wystarcza :(

Rocky
29-05-2007, 14:30
Wiec tak : niechce miec dziewczyny one tylko umia zawrucic w glowie zabawic sie ,zakochasz sie a one potem zucaja :( :( :( :( :( :( :( :( Chlopcy dziewczynie niemozna zaufac :)

Garbus
29-05-2007, 14:37
mialem jeszcze 3 tygodnie temu...:/:(

Misza
30-05-2007, 14:52
Ja mam na oku jedną dziewczynę jednak nie wiem czy jej się podobam. Rozmawiam z nią normalnie jak z dobrą przyjaciółką (ale tylko przez gg), bo jak jestem z nią na real to mi dech zapiera i słowa nie potrafię wykrztusić jednak po jakimś czasie się rozkręca. Ale tak jak ktoś wyżej napisał dziewczyna zawróci w głowie i odejdzie :( . Ja przez nią mam całe ręce w kratkę (sznyty = blizny) ostatnio wylądowałem w szpitalu bo sobie przez przypadek przeciąłem żyłę. Ale dziewczyny są warte aby o nie walczyć nawet jeśli potem mamy cierpieć. To tyle co miałem do powiedzenia.Pozdrawiam.

Lador
30-05-2007, 15:13
Tak, mam miłość swojego życia :) Jesteśmy razem ok. 2 miesiące :)

Zdjęcie jakby ktoś chciał:

http://www.windows.iplaneta.info/fotka/img/397911SSA52922.JPG

Vasaki
30-05-2007, 15:13
ja mam jedną i jestem z nią od 4 lat od kieduy skończyliśmy 11 lat :P jest to oficjalne
ale jeszcze przed tym było widać ze między nami coś iskrzy :P

ma na imie wioleta :)

Sqonsitos
30-05-2007, 15:26
Ja jakoś nie potrafię znaleść tej osoby... Gdy już z kimś jestem, okazuje się, że ta osoba jest inna...
Ostatnio spodobała Mnie się dziewczyna z 1 klasy gimnazjum, było wiele uśmiechów, ale gdy chcemy pogadać coś lub ktoś nam przeszkadza :) np. wkurzony na Mnie nauczyciel Wf, wychowawca, który mówi Mi o mojim zachowaniu w stosunku do nauczycieli ( ;) ) lub wychowawczynie z podstawówki. Wkońcu zdobęde nr GG, telefonu kom..., i wtedy wszystko będe wiedział.
Ja jednak nie wierzę w miłość od tak... ( spojrzenia, on/ona Mi sie podoba, jesteś taki/taka) musi być co innego, ciężko jest to określić...
Wiem jednak, że to coś jest piękne, bo to wkońcu miłość :)

Vasaki
30-05-2007, 15:30
Ja jakoś nie potrafię znaleść tej osoby... Gdy już z kimś jestem, okazuje się, że ta osoba jest inna...
Ostatnio spodobała Mnie się dziewczyna z 1 klasy gimnazjum, było wiele uśmiechów, ale gdy chcemy pogadać coś lub ktoś nam przeszkadza :) np. wkurzony na Mnie nauczyciel Wf, wychowawca, który mówi Mi o mojim zachowaniu w stosunku do nauczycieli ( ;) ) lub wychowawczynie z podstawówki. Wkońcu zdobęde nr GG, telefonu kom..., i wtedy wszystko będe wiedział.
Ja jednak nie wierzę w miłość od tak... ( spojrzenia, on/ona Mi sie podoba, jesteś taki/taka) musi być co innego, ciężko jest to określić...
Wiem jednak, że to coś jest piękne, bo to wkońcu miłość :)

Nie milosc to nie usmiech to zrozumienie i zaufanie !
a jak sie juz zakochasz to bendziesz iwdzial o czym mowie a wiem :P (15lat) moze i nie jestem STARY ale wiem o co chodzi :) :*

Aleks
30-05-2007, 15:52
Nie mam;

Nie mam czasu na takie coś jak 'dziewczyna' ^^' Tibią żądzi

Rocky
30-05-2007, 16:12
nom milos nie jest od tak ja juz sie rozczarowalem ;s :confused: 'Nieocenia sie ksiązki po okładce' :( :) moze kiedys zapomne ;) bo ona znalazla sobie innego :( :confused: :( :confused: :)

Dyzio
30-05-2007, 18:33
Miałem ale straciłem :( Powód tibia :D:D
Pozro

Diego
30-05-2007, 18:38
@up
Dla tibii tracić dziewczynę ,to Ty musisz być poważnie zamaniaczony. -.-

@down&up :D
Aha ,to sorry. (Ale i tak ja bym wolał wyjść z dziewczyną ,niż softy robić :D)

Dyzio
30-05-2007, 18:46
Nie nie rozumiesz było to tak grałem i akurat robiłem Softy :D no i ona wtedy przyszła po mnie i czekała jakies 10 minut ;/ i dlatego :) Ale chyba ja odzyskam ;p;p

Sqonsitos
30-05-2007, 18:51
Nie milosc to nie usmiech to zrozumienie i zaufanie !
a jak sie juz zakochasz to bendziesz iwdzial o czym mowie a wiem :P (15lat) moze i nie jestem STARY ale wiem o co chodzi :) :*
Nie chodzi Mi to o to, że miłość to uśmiech itd... Ja wiem o co Ci chodzi, o to co mnie :P To Trzeba czuć, ale można sie pomylić : )

Misza
30-05-2007, 21:09
Oj można się pomylić. Dzisiaj znowu się pociąłem. Ona powiedziała, że się spotkamy a tu co?? Nic bo musi iść do szkoły na coś tam (to chyba kolejna wymówka). Ja nie wytrzymałem poszedłem do kiosku kupiłem żyletkę i zacząłem to co miałem. "I?? I ona to zobaczyła rozpłakała się i powiedziała, że nie chce, żebym się ciachał przez nią" - to w cudzysłowie to niestety tylko moje ciche marzenia :( a szkoda. Mi zależy na niej bardzo mocno gdy będzie trzeba... nieważne.



@ A do pana co przez tibię stracił dziewczynę to naprawdę mi Ciebie szkoda...

KodeX
01-06-2007, 22:14
Tak, mam miłość swojego życia :) Jesteśmy razem ok. 2 miesiące :)

Zdjęcie jakby ktoś chciał:

http://www.windows.iplaneta.info/fotka/img/397911SSA52922.JPG

WoW no Niezle
Zajebista Też chce taką

Szymszon_16
17-06-2007, 00:12
Ja dostałem dziś kosza a przynajmniej tak mi się wydaje nie wiem co o tym mysleć...:(
A jeżeli to jednak był kosz to taki że aż mi w piety poszło dosłownie...

Hiro Nakamura
18-06-2007, 16:14
Ciekaw jestem ilu z was pisze prawdę :> Posta pewnie mi skasują znając życie, bo to moje osobiste wrażenie, ale do cholery, można nawet przerwać Qeen Qesta, żeby poświęcić chwilę dla ukochanej osoby [jeżeli takową jest oczywscie]. To dla mnie troszkę niedojrzałe zachowanie.

vale' !

Xentari
18-06-2007, 17:16
Większość was jest żałosna ,bo ja czytając posty typu "Nie chcę / Straciłem bo... Tibia" To mi sie rzygać chce panowie zastanówcie się nad tym co wy robicie . W końcu życie bez miłości to nie życie , a gra kiedyś przeminie i o niej zapomnicie ... "Miłość jest wieczna jak to najczęściej sie mówi"

CoQ
18-06-2007, 19:52
Tak, mam miłość swojego życia :) Jesteśmy razem ok. 2 miesiące :)

Zdjęcie jakby ktoś chciał:

http://www.windows.iplaneta.info/fotka/img/397911SSA52922.JPG

Nie wczhodzić w ten link... Explorit..

Marlan
18-06-2007, 20:24
Miałem dziewczynę. Wytrzymałem z dziwką 7 miesięcy!! Co się okazało?! Dawała dupy moim najlepszym kolegom!! ZA FREE!! A to szmata pierdolona.



P.S
Sorry za przekleństwa :D

Marlan
18-06-2007, 20:27
Większość was jest żałosna ,bo ja czytając posty typu "Nie chcę / Straciłem bo... Tibia" To mi sie rzygać chce panowie zastanówcie się nad tym co wy robicie . W końcu życie bez miłości to nie życie , a gra kiedyś przeminie i o niej zapomnicie ... "Miłość jest wieczna jak to najczęściej sie mówi"

Żal. Życie bez miłości to nie życie? Ile masz lat?! "Miłość" nie jest wieczna. (Tibia też nie)

Dangerous
18-06-2007, 20:32
Mam dziewczynę od ponad 3 miesięcy, jest nam dobrze i zrezygnuje dla niej z wszystkiego. =) \,,/(^_^)\,,/

Golden
18-06-2007, 22:51
ja mam ;> laseczke ohhohohoh ;d

Medusa Master
18-06-2007, 23:17
Nie KURDE NIEMAM NO W D... niema no pechowo

Lord Tomek
19-06-2007, 18:25
Ja nie mam, narazie Ale co cię obchodzi prywatne życie innych?

Lador
19-06-2007, 18:30
Piszę drugi raz w tym temacie. Tym razem mam smutną wiadomość ;( Dzisiaj rozstałem się z swoją dziewczyną ;(
Powód - Pobicie jej brata ;p Napici byliśmy no i jakoś poszło ;/

Shimanos
19-06-2007, 21:12
Ja mam dziewczyne ;) Ładna ,zgrabna itp ;) 2 razy z nia zerwałem i 2 razy powrociłem shaushua

Kornel xD xD
25-06-2007, 10:19
:((
Mialem 7 dni temu...

Matello
01-07-2007, 13:15
Ja nie mam dziewczyny.

Gutek
01-07-2007, 13:17
No to moze ja zrobie temat:
Ile mierzy twój penis? Bezsensowne, kto ma kto nie ma: jego sprawa.
Ja nie mam.

Elvan
02-07-2007, 13:30
-Mam
-Nie mam
-Mam
-Nie mam
-Nie mam
-Będę miał

A ja mam ... moderatora. I korzystam z przywileju zamykania tematów.