PDA

View Full Version : Co sk?oni?o Was do gry na APO?



arek159
18-04-2007, 19:09
Tak jak w tytule. Co Was skłoniło do gry na tym OTS?

Ja zacznę :p
Mnie kumpel namówił do grania tutaj, wtedy jeszcze dobrze nie wiedziałem co to Tibia, jednak jak się do gry przyłożyłem, to ja teraz innych uczę :D
@edit
O sorry, kazałem dla kumpla napisać temat w Hyde Parku, a ten trzasnął w Real życiu ^^
proszę o przeniesienie

Pan Mati
18-04-2007, 19:14
Po prostu znudziła się gra 72 palkiem na rl tibii więc postanowiłem pograć na otsach..

OTS jaki wybrałem to wiadomo 1 miejsce duża ilość punktów itd.

Gdy załozyłem postać to kumpel mnie troche zapoznał z grą na Apo no i później pacca kupiłem i sobie tak expiłem.

Nie ma lepszej gry od tibii i otsa APO :D

-NuMaXi-
18-04-2007, 19:17
@up
Yhy już jasne od razu 72 palkiem.
____________________
Mi się znudziło grać Taifunem Devilry i poszedłem grać na APO.
Ale tak na serio to po prostu. Wszedłem i grałem...

Kert
18-04-2007, 19:37
Jak ja zaczynałem grać na APO to ja jeszcze neta nie miałem po prostu w mojej szkole Tibia i ten server był bardzo modny to i ja se zawsze pograłem jak skończyłem zadanie na informie.

catek
18-04-2007, 19:46
każdy mówił o tym otsie (z początku nie wiedziałem nawet co to znaczy :D), ale przeglądając strony zobaczyłem, że ten jest najpopularniejszy. Z początku newbie, pamiętam jeszcze jak temat założyłem na starym forum, bo w trakcie clean położyłem demon shield na depo :D Wiem, że gdy grałem inną postacią (pierwszą), to jeszcze takie trainery były inne, że mógł każdy wejść i np. przeszkadzać skillującemu :D wole ots niż rl tibię, bo tu np. mogę w jeden dzień zrobić dużo większy lvl i np. pójść na orshabaala :)

*Love*
18-04-2007, 19:52
Jak zostałem shackowany to usłyszałem od mojego Best Frienda, że jest takie coś jak OTS. Podał mi link do Ip Changera i zaczełem grać. Spoczątku na jakimś nOObskim, ale po jakimś czasie, po poszukiwaniach jakiś Lepszych OTSów naprafiłem na Stronkę www.ots.pl I tam właśnie znalazłem Popraz pierwszy Info na temat APO i zaczełem grać. Wszyscy mi mówili żebym pierw Sorka zrobił bo wtedy Eq załatwie, ale podążałem za sercem i mój pierwszy char to Knight był. Doszedłem do 201 lvl nim, ale niestety liczne Diedy spowodowały, że spadłem do 197 lvl a potem miałem hacka i nie odzyskałem... I zaczełem znów Grać na RL Tibi. Zrobiło się tak jakby kółko. Powróciłem do korzeni.

PacxKnight
18-04-2007, 20:07
A ja no cóż zaczęło się od forum wtedy jeszcze grałem na Dark Tower najczęściej przeglądałem chyba dział "Screeny", lecz cały czas na DTower rżnęłem niestety wkrótce DT padło... przez hackera ;p no i przeniosłem sie tu na stałe :)

Viki
18-04-2007, 20:33
Hmm... Zawsze gralam na kazdym ots z kuzynem.. On kiedys wszedl tu i powiedzial ze mu sie nie podoba to postanowilam ze zaczne grac bez niego :)
Na takim OTS co on nie lubi i wypadlo na ten :D Niestety on takze zaczal grac bo mu sie spodobalo -.- Ciesze sie ze ty gram bo poznalam Bardzo fajnych ludkow :D

Cygar do Cristo
18-04-2007, 20:38
hmm , kiedy to bylo ? nawet dokladnie nie pamietam ale to bylo tak !

Szukalismyw wtedy z kolegami z osiedla jakiegos otsa nagle kolega zczail ots'a ale wtedy nie wiedzielismy ze to APO i w ogole najlepszy etc.Noi sie zaczela gra, zaczalem grac z moją kolezanka (-.-) postacia Lonia Eh wpadl ten 105 ;d hehe to bylo w h**czasu temu a potem nie gralismy dlugo potem zrobilem 2 hara mojego Cygar III (hacked) pogralem i teraz mam tego Cygar do Cristo ale w ogole na poczatku bylo zajebiscie ..wszytsko inne i w sumie lepsze fajnie sie biegalo z tbi na demcach hehe pamietam te czasy jak gm'i epxili kazdy na poczatek dostawal 200 lvl wtedy to bylo cos ..kazdy mial malo takich rare itanz i w ogole pamietam jak sie podniecilem jak kolesi wyje**al z ue 2k hehe to bylo cos, respekt 0 nobow , ale to juz przeszlosc..

Tidey
18-04-2007, 22:06
Mnie do gry tutaj namowil kolega (koniu pozdro dla niego) po tym jak zostal moj 34lvl knight hackniety na rl tibi.

kaktus
18-04-2007, 22:51
A mnie mama zmusiła xD
kazała nabijać szybko lvl i sprzedawać postacie xD

A tak serio:
Kolega mnie zaprosił. A że sie spodobało to gram xD

Evil
19-04-2007, 06:39
MI sie znudzila rl tibia i postanowilem poszukac jakiegos Ots-a
Gdy znalazlem pierwszy (APO najlepszy byl) Nie weidzialem jak tam wejsc ale przeczytalem poradnik i wzielem sie do grania :p

Wind
19-04-2007, 13:31
Było to tak. Około 2 lat temu zacząłem grać na Real tibi, slyszałem w szkole jak inni rozmawiali. Grałem tam z kolegami, z którymi później się pokłuciłem na czas 1 roku. Wtedy zaczęli grać na APO. Raz podsluchałem ich rozmowe i pomyślałem że jak zagram to znów sie zaqmplujemy i tak było. No a teraz wszyscy z qmplami gramy na APO ;] Taka historia

Raqq
19-04-2007, 21:27
Ja znudziłem sie graniem na RL Tibii.Miałem duzo charów lecz pewnego dnia zapytałem sie kolegi jak sie włącza OTS.Po nauce^^ włączyłem APO ponieważ duzo osób mi proponowało ten serv.I tak juz gram od Listopada mam już chyba 10 postac tylko jedną doszedlem do 240 lvl-a.Teraz Mam knighta i skilluje xPPZDR 4 All.

Elvan
19-04-2007, 22:41
Znudziła mnie gra na RL Tibii i postanowiłem poszukać jakiegoś OTS'a.
Oczywiście pierwszym na jakim zagrałem był ... Podkarpacki !
Nawet mój brat i kumple zaczęli grać (już wszyscy skończylismy xD)

Lord Kdpl
20-04-2007, 22:36
Mnie namówił kolega z klasy (koniec kwietnia 2006), z czasem ten OTS mi się spodobał, o ile wtedy dobrze, że było mniej noobów.

Dratris
21-04-2007, 07:20
Mi koledzy powiedzieli ;)

Diego
21-04-2007, 07:31
U mnie cała klasa grała w tibię,ja też grałem na refugii,aż jeden z kolegów wynalazł OTS armię.

Pavan
21-04-2007, 08:43
Noobku, to chyba dział RL życie jest. A no tak, zapomniałem że dla niektórych graczy tibia to RL życie.

SyncMaster
21-04-2007, 08:54
No mnie skłoniło to, że tak dużo osób gra na tym servie. A pozatym znudziło mi się graie na Real Tibi. I zaczołem grać na APO.

Puma
21-04-2007, 10:09
Mnie skłoniło to ze znudzilo mi sie gra na nudnych i beznadziejnych OTS'ach a że zobaczyłem Podkarpacki OTS na 1 miejscu to zaczołem grac.. Jeszcze jedna sprawa Mam rodzine na Podkarpaciu i może tez dlatego xD

Juzek
21-04-2007, 13:03
Kolega mnie namówił do gry tutaj, byłem w tedy newibem :D bo jakieś 2 tyg. na global tibii grałem :D

Ormin
21-04-2007, 14:29
Forum Tibia.org.pl, grudzien 2005

Patrze sobie mapy, wtedy to bodajze byl update 7.6 dopiero, i sie podjarywalem pierwszymi mapami pod 7.6 .. ahh :)

Popatrzalem na ,,mapa Gangsta!" Super mapa niby itd itd. Patrze, a tam screeny z OTS Questa ( juz wtedy byl :) ) , Expgardu.. loguje sie

Wbilem 20 lvl ( wtedy sie zaczynalo od 15 w temple ;) ), dedlem, znudzilo mi sie ;P

2 Miechy pozniej:

Wchodze znowu, bije jakis 40 lvl, Fredrius ( :* pozniej GM, zreszta jak ja ), wtedy jeden z da best ( najlepszy byl 180 lvl :P ) dal mi g legi, 10 cc i crus helmeta.. PODJARANY NA MAXA BYLEM! :D
Wbilem ta postacia 90 lvl, znowu mi sie znudzilo :P
Za trzecim podejsciem wbilem 190 lvl, zalozylem forum ( i site, ale Mortiis nie przyjal ^^ ), gralem, gralem, zostalem GMem, gralem.. no i tak bylo do wakacji 2006, kiedy to opuscilem APO jako GM ( nie podobalo sie ludziom ze bylem GM ;p no cóz ^^ ), i zostalem tylko na forum.

Ehh wtedy to fajnie bylo.. 0 noobow.. 0 analfabetow.. 90 graczy online.. ehh; (

A teraz APO dla mnie znoobialo i jest gówno warte :P
Amen
Ormin

SiveK
21-04-2007, 15:54
U mnie zaczelo sie to tak:

-Dowedzialem sie o Tibi (Od Qmpla) zaczolem grac na RL mialem 4 lvl kiedy Brat powedzial mi ze jest cos lepszego niz RL Lepiej sie gra, latwiej itp.

Zarejestrowalem sie i pierwsze co mi sie niepodobalo to Kolejki niewiedzialem oco chodzi (Bylem Newbie) Spytalem sie kolegi a On powiedzial mi ze trzeba kupic pacc za 10 zl. Qpilem i od tego czasu Gram!

Bulwa
21-04-2007, 23:04
Powiem , krótko i na temat :

www.ots.pl :D

Sasuke Uchiha
23-04-2007, 08:06
A mnie podkusił kolega grałem sobie na rl i nagle on do mnie napisał ee stary bedę grał na otsie chlopie 255sd w jednej i wszystko tanie i bardzo szybko lvl leci ja podiarany odrazu mówiłem dawaj linka i wpadaj do mnie pokażeż mi i tak zaczeła sie moja przygoda na apo szczególne pozdrowienia z tamtych czasów dla : Orminka :* i Jaguara choć po tej aferze z kickami i tak cie lubie :* z Orminem mało gadałem może mnie juz nie pamieta ale cóz :)

kajojek
23-04-2007, 14:47
ja gralem na rl tibi ale mi sie troche znudzila a wczesniej nie wiedzialem w ogole co to ots :D
O APO sie dowiedzial przez kolege, bo powiedzial ze jego brat ma serva :D czyli Mortiis.Wlasnie Armie :D zrobilem chara, zamienilem sie za postac z rl za kajojka i tak gram :P ale koncze w najblizszym czasie ;]

Predziu
23-04-2007, 15:13
kiedys gralem na 100 ots+ i raz ten znalazlem i spodobal mi sie i gram here xD

Shamala Knight
23-04-2007, 15:28
ja jak wszyscy koledzy i podwurko zaczeli gra to i ja ale oni juz poodchodzili a ja nie :D apo rox :D

Ribox
23-04-2007, 15:30
Ja gralem na roznych otsach ale glownie e-pvp badz rl tibia. A postac se tak poprostu zrobilem i zaczelem grac z nudow.

Nadia
24-04-2007, 09:48
Ja tu gram ponieważ miałam hacka na 49 rp i pewnie nadal mam keyloggera na kompie i mam jakiegoś spyware który blokuje mi tibia.com więc dlatego trochę sobie pogram na APO a później na pewno wrócę do normalnej tibii.
btw. czemu mówicie rl tibii?-.- to się nie dzieje na prawdę lecz w grze normal tibia to jest dobre określenie

Blade Master Pall
24-04-2007, 17:52
po prostu nie chcialem juz grac moim charem na realu i popatrzylem na www.ots.pl a tam na czele widnieje APO

Morek
24-04-2007, 18:55
Hmm, ciekawość. Gdy zobaczyłem jak kolega ogląda mapke na stronce APO to aż się zdziwiłem wielkością, terenami itd.. Jak zobaczyłem, że 500 graczy + gra wiedziałem, że to nie server na 2 tygodnie i postanowiłem grać =] I gram już 4 miesiąc.

Inzane
25-04-2007, 11:53
Ja zacząłem grać jak zabardzo nie wiedziałem co to Tibia...:eek: Były jeszcze wtedy stare trainery..Szybko Mi się znudziło i nie zaglądałem z 2 miechy i potem miałem haka na rl tibi i zacząłem grać na ots..Teraz znów gram na rl tibi

Sapphire
25-04-2007, 21:58
Koledzy :D Dałam się namówić i nie załuję.

Nemezis
25-04-2007, 23:07
Pamiętam, że tibia rl mi się znudziła i zacząłem szukać czegoś lepszego. Moim pierwszym OTSem na który kiedykolwiek wpadłem był server na kliencie 7.1.
Później serv się rozpadł przez jakiegoś psychicznego GMa który wszystkich zabijał i tak skakałem na późniejsze wersje. Na nie jednym dostąpiłem zaszczytu bycia GMem. Jeden z nich był naprawdę fest. Świetnie przerobiona mapka, dużo graczy i stał 24/7 ale hosterowi się dysk twardy stopił i OTS padł. Pamiętam jeszcze dawno jak chwile grałem na Podkarpackim ale nie przypadł mi do gustu i dalej pałętałem się po jakichś server. W pewnym momencie powiedziałem "Dość tego shitu, idę sobie naprawdę pograć" i wstąpiłem na stronkę Armii. Stworzyłem konto i tak to jakoś idzie.

Nerki Knight
26-04-2007, 08:54
Mnie sklonil kuzyn x]
I jestem mu bardzo wdzieczny ze mi pokazal ten przepiekny ots x](ale ze mnie podlizywacz:p)

Emilka
30-04-2007, 20:51
A ja wole zabawe na otsie;) Zaczełam grać na otsach po stracie tutora na rl;/ Jakoś tak inaczej się grało, bez celu... A trapy i lurowanie też już się przejadło, chociaż nie ma to jak non pvp world :) Pozdrqawiam rodaków z Celesty :*

Oleczek24
01-05-2007, 00:04
Ja sam znalazłem serwer na www.ots.pl ! Tak nie wiedziałem co ze sobą zrobić, więc zacząłem grać na APO !

Crayon
12-05-2007, 17:47
Wszedłem na stronę www.ots.pl czy jakoś tak (lista OTS'ów) znudziła mi się gra w RL
Wybrałem ten najwyżej notowany. Założyłem postać i gram od czasu do czasu :)

VaReZ
20-05-2007, 11:55
ja wybrałem otsy bo 46 knightem wolno się już expi i nudno bota nie ustawie bo pk itp itd ..

z nudów se patrzyłem forum.tibia.org.pl i tam ktoś miał ip do jakiegoś ots'a no to ja szukam jak sie do otsa podłączyć z 0.5h myślałem aż się w końcu udało :D pamiętam nawet jaką radoche miałem jak wbiłem 94 lvl :D a teraz to lipa na takich otsach bo liczy się praca włożona w chara a nie lvl :P

Mastah
21-05-2007, 13:45
A ja grałem na rl tibi, pewnego dnia poszedłem do kolegi i pokazał mi otsa, na 1 rzut oka wydawał sie noobowski ots, bo great shield kolega mial i mówilem, ze ots jest załatwy jakis i grałem dalej na rl tibia, jednak potem oddał mi swojego 88 lvla i zacząłem expic tutaj an guardah knightem uhaahah xD zbierałem lotbagi, potem znudziło mi się i poszedłem dalej grac na rl tibie, wbiłem 35 lvl na rl i znowu na armie powrociłem z kolega, kupilismy pacce itp, potem znowu mi sie znudziło zrobilem 45 lvl na rl + 33 knajt+ 52 ek+50 rp i znowu tu wrócilem. Ciagle odchodze i wracam xD

Mc Maciek
25-05-2007, 16:37
Hmm ja gralem najpierw na rl tibii (jakies 3 lata temu zaczalem) potem dowiedzialem sie ze jest cos takiego jak ots ;D zaczalem grac na jakis "tygodniowkach" ;D potem rl tibia, ots, ro tibia ... potem APO znow rl ;D w miedzy czasie GM na OTSie na srednio 100 osob ;P no i teraz tylko APO :)

Ogel
25-05-2007, 22:45
Rl kumpel z klasy grał tu, powiedział i graliśmy razem potem 4 osoby z klasy i tylko ja przetrwałem do dnia dzisiejszego. Reszta... ReTiReD :D

Karpiq
25-05-2007, 23:27
Zaczne od początku:
1. Zapoznanie z Tibią
Pierwszy raz poznałem tibie będąc w drugiej klasnie podst. (teraz 1 gymn.) Była wtedy wersja 7.2. Wtedy oczywiscie byłem newbie xD. Obecnie mój największy lvl to 39knight xD.

2. OTS'y poznałem około w 3 klasie xD. Miałem OTS'a na PC i grałem sam w niego xD. Potem około 4 klasa, zacząłem hostować z bratem OTS pod tibie 7.1 xD (Pamięta ktoś OTS Gondoria albo jego drugą część Gothica?) Na Podkarpackim zacząłem grać w lutym tego roku. Wolno wbiłem lvl tylko 130. Obecnie gram na rl tibii na Askarze xD

O qrde troche sie rozpisałem xD

Ucho666
26-05-2007, 07:22
No to było tak: Kiedyś grałem sobie na rl tibi moim 37 wtedy sorkiem. Grałem nie pamiętam ile czasu aż doszedłem do 40 lvl'a. Miałem sporo kasy w dp itd. Pewnego dnia wchodzę żeby się zalogować a tu mi wyskakuje komunikat żebym jeszcze raz wpisał pasy wpisuje i dupa. Bardzo wkurzony olałem rl tibie. Nie grałem chyba przez pół roku. Pewnego dnia przychodzę do kolegi ten mówi że zaczął grać w tibie. Ja się zaśmiałam jak zapytał się mnie czy wiem co to tibia. I powiedziałem że gram długo. Ja go jednak szybko odwiodłem od rl i przekierowałem na OTS. Graliśmy wtedy na początku na jakiś nieklimatycznych OTS'ach... Pewnego dnia wchodzę na ots.pl patrze a tu Podkarpacki OTS. Z tego co słyszałem najlepszy w polsce. Więc zrobiłem sobie pierwszą postać i grałem i gram do dzisiaj. Sorki że trochę zanudzałem :p

Hercules
26-05-2007, 12:01
ja z poczatku niewiedzialem jak grac na w tibie wtedy jeszcze neta na chacienie nie mialem tylko do caff'e chodzilem i gralem na rl i mnie ktos schakowal potem mi rodzice neta zalozyli i kumpel mi zalozyl konto na armi i od tad gram

Mera
26-05-2007, 14:59
Mi Qumel polecił APO pomógł mi grać itp. Thx Adam teraz nieżzałuje mej decyzji :D

Sympatyczny Kolega
27-05-2007, 21:27
A ja szula;em OTSa jakiegos fajnego lubilem z duzym expem ale zauwazylem ze APO jest najdulzej ON a mi na tym zalezalo myslalem ze ma spory exp a okazalo sie ze jest maly i mi sie spodobal jako 1 z nielicznych Malo expowych serverow nie ma tu Crashow i Gm nie lata po miescie i nie daje itemow ten ots jest bardzpo realistyczny i jest lepszy NIZ RL TIBIA:) :) :) :D :D :D :cool: :cool:

Drah Master
27-05-2007, 22:27
A zemną było tak podglądałem co nieco jak mama expiła na laptopie na Pohu,
Jak myślicie kto pierwszy wbił 100 mlvl na APO na bocie bo na bocie ale ,kto ? Mój Tato..I tak jakoś mnie wciągnęli Wrzesień 2005 rok.

Zafero
29-05-2007, 18:10
Znudzila mi sie juz RL tibia ( jak prawie kazdemu :D)nabijanie powoli lvl, dedy itp.
Kiedys moi 2 koledzy z Podwórka zaczeli grać na ots i all weszliśmy na OTS.Pierwszym OTS na którym grałem był Dark Tower (obecnie nie istenijacy).
Nie wiedziałem co to OTS i wbiłem tam tylko 150 lvl :D Pamiętam go jak był pierwszy na liście ots.pl a Podkarpacki drugi :P.Po wyłaczeniu DTower poszłem znowu na RL Tibie.Ale postanowiłem potem zobaczyć co to jest ten OTS Podkarpacki który jest 1 na liście :D no i zaczęło się wyszłem na main-kupiłem pacc i teraz mam 280 lvl i rośnie :P Było jeszcze fajnie iż mój kolega tu grał i mi pokazał co jak :P

Pozdro for all :D

Doobie
29-05-2007, 22:04
Hmm.. Moja historia z apo zaczęła się dawno choć wcale nie jest długa.
Kiedyś gdy zacząłem grać na ot szulałem fajnego serwera. Wpadłem w końcu na armie (początki istnienia), spodobało mi się, ale częste crashe zniechęciły mnie do gry. Później nastąpiła wielka przepaść. Widziałem jedynia jak podkarpacki króluje na liście ots.pl, zajrzałem i znowu szybko przestałem grać, gdyż tym razem mnie odstraszył duży tłum : ) Kolejny powrót na ot był dzięki kumplowi Catkowi (przyjaciółmi to raczej nie możemy sie nazwać :)) wtedy już dłuzej pograłem, choć więcej było rozmów niż samej gry. Wbiłem już spore skille i kilka leveli, lecz tym razem odstraszyły mnie kolejki. Po długim czasie w czasie rozmowy z Catkiem dowiedziałem się że on prez ten czas grał ciągle na APO i wbił spory level (prawdopodobnie to mnie najbardziej przekonało : D) i postanowiłem stworzyć nową postać. I tak to wbiłem 185 poziom i po miesięcznej przerwie wracam z powrotem do gry : )

~~Master Ryba~~
30-05-2007, 20:50
O Armii dowiedzialem sie od kolegi gdy jeszcze gralem na RL tibi i nie wiedzialem co to OTS. :p to bylo jakies 0.5 roku temu

Przemas
04-06-2007, 17:47
Ja szukalem jakiegos dobrego otsa az znalazlem APO !!:D

Derox Pall
04-06-2007, 18:51
Mnie kumpel zachęcił do gry "Andarix".Grałem wczesniej na RL TIBI przychodze do Adarixa a tam patrze na demce sobie chodzi (zdziwko):D Od razu do domu polecialem i sie logowalem :P:p

Dyzio
04-06-2007, 18:51
Kolega zaproponował zebym zaczął grac tam gdzie on mowil ze to super otsik wiec postanowiłem zrobic sobie konto.
;)

Faree Knight
19-06-2007, 14:00
wiec oto moja historia początku na apo :)

gralem se 41 knajtem na Askara i kolega mial wtedy 46 lvl i bylismy przyjaciółmi i on mi zaproponowal gre na podkarpackim i ja myslalem ze bedzie taka sama mapa jak w rl i zrobilem se palladyna o mysli ze bede vchodzic na gsy :) i chcialem crown seta on mial wtedy 400lvl + no i jak juz przeszlem rooka poszlem na main h lvle biegaly :D i przyszedl mój przyjaciel only z gg i dal mi mpa itd allwszystko najlepsze no i tak gralem i gralem i wbilem 200 lvl gdy on sell postac to byla dla mnie totalna załamka :(:( kochany przyjacieo odchodz z apo postanowilem dla niego wbic 300 lvl i tak gralem 210 220 pisalismy na gg zawsze i 253 lvl i HACK!!!!! kur.. yslalem ze sie zabije zalamalem sie i przestalem grac 3-4 miesiace ale postaowilem teraz wrócic na apo aby zdobyc wreszcie ten 300 lvl i narazie do tego dąze mam 107 Ek z dnia dzisiejszego czyli 19.06.07 r. Gram i dąze do 300 lvl dla mojego przyjaciela Nigdy o tobie nie zapomnie i dziekuje ze mnie namówiles do gry na apo !!.

POZDRO FOR MASTER SZOSZO pierwszy owner tego hara i najlepszy przyjaciel !!

Franiu van pal here ----> teraz juz Faree knight moze ktos mnie pamieta ta moja 1 postac :)

Drahus
19-06-2007, 17:00
Mnie nakłonił kumpel z podwórka (Voltius), bo jego kolega z klasy znalazł tego serva i zaproponował czy nie chcemy tu grać.
I tak zaczęła się moja przygoda na APO.

Hipek
19-06-2007, 17:05
Powiem szczerze:
- Mapka Rookgardu :D
- Miła atmosfera
- exp x5

Tre Cool
19-06-2007, 19:06
Qmpel padl na Zerku na rl i taki teks:

Spier*** z rl. Rl sux. Wbijaj na www.armia.toproste.pl zawalicho ots. !!!!
Wszedlem, pogralem i sie wciagnolem ...
Qmpel sprzedal chara za 2 dychy xD

Krowkaa
19-06-2007, 19:34
Moja mama biła mnie krzesłem jak padłem na Tibi. Więc skończyłem, z nudów miałem odebrać sobie życie, ale Neka spotkałem jak korzystał z prywatnego życia i mnie nakłonił.


@ Żart ;p

www.ots.pl łażę sobie, oglądam spotykam Podkarpacki wchodzę, patrze na stronkę na mapkę jak rozbudowane dostaje chcicy i gram ;)

P.S Nie obraź się Neko za twoje prywatne życie, po prostu nie mogę wytrzymać ze śmiechu :D

Lord Tomek
20-06-2007, 07:58
Kolega grał w tibie, uważałem, że jest nudna za wolna, czasami mówił mi, że istnieje coś takiego jak ots. Nie umiał się podłączyć :p Ja mu mówie, że w internecie coś się znajdzie :D Próbowaliśmy różne otsy, aż znaleźliśmy Podkarpacki :) Był nie za łatwy, o dużej mapie, odkryliśmy, że większość ots-ów
była podobna do Podkarpackiego tylko było np. tylko City. Uznaliśmy, że Podkarpacki jest najlepszym Ots-em. Dobry był Xamash ale lepsza Armia :D

Kornel xD xD
25-06-2007, 10:25
eh moj kolega..

Pol klasy gralo w tibie.. Teraz Zostalem tylko ja!

Figo Konrad
25-06-2007, 12:36
Ja zagrałem bo grali u mnie kumple na osiedlu... :)

A po za tym hack na rl więc sami wiecie

SiMiNa :P
21-07-2008, 12:49
Odświeżam ten stary temat. A co tam ^^.

Mnie kolega zaprosił, bo znudziła nam się RL Tibia. ;D

#Down.
Chyba Ja Xd.

Sioher
21-07-2008, 12:58
Mnie kumpel namowil :)
Pozdro dla was i dla ApO ;)
PS: Wreszcie wzieliscie sie do roboty :)

Mosuke
21-07-2008, 13:01
Ja zaczalem grac na Apo gdy padlem moim 1 harem 29 sorcem i polecialo pol eq i all runy i manasy ;/ I jakos znalazlem Apo i tak sie zaczelo :D
I gram do dzis :P

Warlord
21-07-2008, 13:02
Jakieś 3 lata temu grałem z kumplem w Tibie RL. Lecz zachciało nam pograć na OTSie ale nie wiedzieliśmy jak (byliśmy pierwsi w naszym mieście co grali na OTS). Raz grałem ten kolega przyszedł po mnie na dwór i mówił że znalazł coś dla nas. Poszedliśmy do niego on mi pokazał jak sie połączyć z APO i grałem. Ale kiedyś APO było 100x lepsze... W sumie ja nie wybrałem APO tylko on wybrał, i to sie stało. A on wbił gdzieś z 300 lvl i go hakneli :D Jego postać nawet kiedyś łaziło (ale bez niego). Może kojarzycie Palla o nicku Radzikow :D

Paulina
21-07-2008, 15:07
Kolega Raiden i Paweł [pozdrawiam panów ^^] grali i poprosili, abym grała z nimi ^^
No i tak wyszło... Po roku grania znudziło mi się... i też tak wyszło. Cóż. x)

Pozdrawiam ^^

Silkroad
21-07-2008, 16:05
Nudna była dla mnie Real Tibia i postanowilem z Qmplem poszukać jakiejś fajnej Tibii i znaleźliśmy ots i apo był najwyżej Oceniany weszłem i jak było widać 2 lata temu sprawdził się OTS jest super :)

Felek pall
04-11-2008, 21:57
Mnie skłoniło :
1. Nuda na rl Tibia,
2.kumple namawiali do grania na APO,
3. koledzy grali (i grają)

Tal
05-11-2008, 18:18
Witam.
Ja zacząłem na apo gdy jeszcze nie miałem neta xD
Grałem raz na tydzień po godzince jak wpadłem do jakiegoś kolegi.
Wtedy grał tu mój ziom (jego postaci już nie ma) i to przez niego stworzyłem pierwsza postać.

Wiliks
05-11-2008, 18:30
Shadow S... nie dziękuję, że zaproponowałeś mi ten syf, który mnie uzależnił na jakiś czas. :D

Mo$uke
05-11-2008, 18:49
Hmmmm....sam nie wiem...
Ale bylo to tak ze gdy padlem na rl tibii , troszke sie zdenerwowalem i weszlem na tibia.org.pl(zadna reklama) i byl temat "Apo Thread" czy jakos tak...i wtedy sie zaczelo...

LebwLeb
05-11-2008, 19:38
sam się na mówiłem ;)

Fifeks
05-11-2008, 19:47
Namówił mnie na to mój Rl Kolega ; D pamiętam na treningu zaczął mówić o tym ; D więc w kilku zaczęliśmy grać i powstała nasza ekipa : D paaamiętam jak 100 lvl był dla nas wyczynem! ; D

Quik
05-11-2008, 21:36
Kolega pokazał grę miałem na początku z programem AIP później się ustatkowałem i zacząłem być lepszy do kolegi itd. :D

SallenBanned
05-11-2008, 22:08
Kumpel.. ;ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Kichu
05-11-2008, 23:23
ech no co mnie sklonilo lament kumpla :D no wez wez, nie graj na tym glupi rl, wez pograj ze mna, no prosze, dam Ci itemki na start, lalalalalal ,a dal tyle co o ile xD no ale cos jakos trzeba sobie radzic a zreszta to dawno bylo xD

old Don Mateo
05-11-2008, 23:48
nie miałem w co grać to chciałem zobaczyć co to jest tibia więc do pierwszego lepszego kumpla napisałem na gg który gra w tibie i o to tak grałem na APO (już nie gram fajnie nie ?)