Zaloguj się

View Full Version : Mo?e co? nowego na rooku??



Johnsonek
11-04-2008, 21:27
Wpadłem na pomysł jak pewnie wielu na rooku, że skoro są update na wyspie głównej to może GMowie mogli by zrobić coś nowego na rooku.Jakieś nowe Questy i potwory ;> ps.Przydał by sie npc. Coś w stylu Soni tylko na rooku skupuje jakies bohy vampir shieldy itp. Prosze jak to czyta jakiś GM niech to przemysli ;dwiem ze na rooku powinno byc trudno ale ;)pozdro Johnsonek on Rook ;)

Pozdro:
pianka =)
Drako ;)
kruszynka ;***
Etaril =*
i wieluu innych ;)
:)

Sivemorr
11-04-2008, 21:50
Popieram tego goscia powinno byc cos nowego jest za malo expowoisk nie ma gdzie expic bo przyjdzie ci jakis noob powinni tak zrobic ze np jest bramka na slimy i tylko jedna osoba moze tam przebywac i dopiero jak tamta wyjdzie to ta druga moze wejsc takie cos by bylo fajne

Zraziczek
11-04-2008, 21:56
Nierubmy z Rooka Drugiego Maina !! Jesli chcesz Sonie to idz na Main !! BEZNADZIEJNY POMYSL

VEX
12-04-2008, 00:42
@up z 70+ lvl to sie nie wypowiadaj... zobaczymy jak wbijesz 100+ -.- sam bedziesz blagal o "Sonie"

Blood Knight
12-04-2008, 08:38
Yyy z tym npc to przesada ;/ Jakby zrobili npc to nie sadze by zwiekszyli ceny skupowania np. v shield na mainie o ile sie nie myle +/- 40 platynek to na rooku nie bedzie kosztowac 3-5 cc ? ;/ Tak samo i inne itemy...
A wiec npc odpada bo polowa rook by sie znoobil jak main (chodzi mi oto ze kupuja itemy no. g helmet za 35 cc a sprzedaja za 50 u soni...<--Tak samo było by z rookiem Polowa graczy by pisalo buy v shield 1 cc ! fast ) ;/

Taifun Devilr II
14-04-2008, 21:31
[SIZE="2"]Wpadłem na pomysł jak pewnie wielu na rooku, że skoro są update na wyspie głównej to może [SIZE="7"]GMowie [SIZE="2"]mogli by zrobić coś nowego na rooku.Jakieś nowe Questy i potwory ;> ps.Przydał by sie npc. Coś w stylu Soni tylko na rooku skupuje jakies bohy vampir shieldy itp. [SIZE="5"]Prosze jak to czyta jakiś GM niech to przemysli ;d[SIZE="2"]wiem ze na rooku powinno byc trudno ale ;)[SIZE="1"]pozdro Johnsonek on Rook ;)



Ok... sonia na rook może być, ale macie przejść labirynt taki jak jest na main.
Nowy quest? spox dajcie im quest w którym jest demon lord solo do ubicia a nagroda to demon set(shield,arm,leg,helm)

Bondi
15-04-2008, 17:51
Z demon lordem to teraz przesadziłeś... Na rooku dobrze jest, tylko przydałoby się łatwiej sprzedawać itemki.

Wise Man
15-04-2008, 18:19
Mogliby zrobić:
- npc Sonia Rook
- nowe potwory (np. Demony)
- nowe questy (nie musi być jakiś super świetny item, tylko wystarczy np.
10x uch lub sd, lub 10x megamanas) - tak do ozdoby w domku :D
- ogólnie coś nowego żeby urozmaicić Rookgard

Rivaldo King
15-04-2008, 18:29
@Up
Rozjebales mnie.. AHAHAHAHA Co to jest 'Uch'? buehehehe..Od tego jest uh bo to skrót od Ultimate healting.. A 'Uch'? Ultimate chalenge healting? ahahaha

POJEBALO WAAAAAS.. ROOK POWINIEN POWSTAC OD NOWA I NIE POWINNO BYC TAKIEGO CZEGOS JAK KNIGHT SET.. WTEDY BYSCIE ZROZUMIELI CO TO ROOK

!Lion!
15-04-2008, 18:46
Hm. Moim zdaniem best potworem na rook powinien byc Bk. Dlaczego ? Rook jest jako takie przygotowanie do main a nie osobną wyspa ! Moze jeszcze niech dadza statek na main ? SUAHSuahs Won!!

Lu$$hHooOOooFfy Beci0 :*
15-04-2008, 19:02
Moja wizja idealnego rooka:

-Best potwór - Black Knight (spawn x1)
-Best eq : Knight Armor, Plate Legi i te duperele. xd Bez RH i Vampire Shield
-Brak Vampirów, GS'ów, DL'ów, Dragonów itp.
-Brak domków - 2 depo chest'y na całej mapie
-Life Fluidy dawające max 60-70hp


Tak powienien wyglądać rookgard na Apo. ;)

pogromcaszczurow II
15-04-2008, 19:12
@up
No Rookgard mógłby taki być ;) , ale wszyscy Rookslayerzy będą protestować... Ja też ma 76lvl , ale mi to "wisi i powiewa".
No przydało by się coś ... Ale chodziło ci o demony i mpa i mms na rooku???Może mortiis zaświruje i tak zrobi , ale wtedy będzie wiadomo , że zwariował (xD)

z poważaniem "pokrómcua shczóruf" : o

VEX
15-04-2008, 19:38
@2x up: twoja wizja jest tak spedalona jak ten kolor ktorym piszesz ^^

Rozjebales mnie.. AHAHAHAHA Co to jest 'Uch'? buehehehe..Od tego jest uh bo to skrót od Ultimate healting.. A 'Uch'? Ultimate chalenge healting? ahahaha
a co to jest Ultimate Healting O_o sam sie naucz pisac (Healing)

A wiec npc odpada bo polowa rook by sie znoobil jak main (chodzi mi oto ze kupuja itemy no. g helmet za 35 cc a sprzedaja za 50 u soni...<--Tak samo było by z rookiem Polowa graczy by pisalo buy v shield 1 cc ! fast ) ;/
szczerze watpie... na mainie jest duzo wiecej ludzi ktorzy niemaja pojecia o Soni, a na rooku o tym sie mowi juz od dawna (jest to NPC bardzo pozadany:p)

@temat: powiedz mi na chuj zakladasz taki temat jak jest ich juz tak duzo ze mortiis, mimo ze rzadko bywa na forum, napewno juz jakis przeczytal. Jak mortiis zdecyduje sie wkoncu na wstawienie tego NPC to wstawi jak nie to nie, gracze raczej niemaja tu nic do gadania

DarthWawa
15-04-2008, 19:40
Rofl! Moze jeszcze zrobic rook kingi abo wise rooki? lool..... Wezcie wypchajcie sie i cieszcie sie tym co macie.... Gdybyscie grali na apo rook tak z rok temu, kiedy najlepszym potworem byl vamp, to byscie zrozumieli co to znaczy umiec grac.



Pozdro :<

Kira
18-04-2008, 14:10
@Up
Rozjebales mnie.. AHAHAHAHA Co to jest 'Uch'? buehehehe..Od tego jest uh bo to skrót od Ultimate healting.. A 'Uch'? Ultimate chalenge healting? ahahaha

POJEBALO WAAAAAS.. ROOK POWINIEN POWSTAC OD NOWA I NIE POWINNO BYC TAKIEGO CZEGOS JAK KNIGHT SET.. WTEDY BYSCIE ZROZUMIELI CO TO ROOK

Zlikwidować knight set i inne? To do tego obniżcie obrażenia zadawane przez potwory... Mając najlepsze eq na rooku możesz zostać trafiony przez np. goblina.... Wiec biegając na rooku w itemach typu tych co są w RL tibia moby biły by nas po 10-15 takie najsłabsze... Więc, takie zmiany są nie możliwe.

A rzeczywiście, miło by było jakby doszły nowe questy ;)

Knightt Masterr
18-04-2008, 15:07
Koles mnie dobil pare up zeby dodac demony hahaha <lol> NIE niech zostanie tak jak jest to moze ja zrobie wizje swojego rooka
Best potwor Bk moglo by byc ich duzo powiedzmy zamiast tych dl gs itp moglyby zostac jeszcze dragony full respuw z ghoustami slimami itp
A i nie takie eq jak k set lub lepsze cos takiego jak p set
Dark/steel helmet,Plate/Nooble armor,Plate legs,najlepsze bronie by byly serpent sword,k axe i jakis hammer co do shielduw to dragon shield bo z dragonuw.. buty
crocodile max i owiele mniejszy loot i mniejszy exp na rook od 15+lvl
Wg mnie tak by bylo zaje****** wypowiadajcie sie o moim komencie

^Jaco0^
18-04-2008, 15:21
Omg...

Co wy ( czyt. rookslayerzy ) jeszcze chcecie na rooku?!
No ja pierdole dajcie se już spokój. Nowe potwory? Może dodajcie dema ? pff dema.. przecież to za mało dla rookslayr'ów. Najlepiej dodajcie im wieśmana tyle, że o sile rata.

Nie mówić coś tego typu : '' oo wez idz nie grasz na rooku to sie nie odzywaj ''.
Właśnie, że gram na rooku i powiem tylko tyle, że co nowy update to rook jest coraz gorszy, bo łatwiejszy. Nie ma tego samego klimatu.

Sleep Knight
29-04-2008, 16:25
Moim zdaniem powinno się wychodzić z 8 levelem z rocka bo nudno na rocku 15 level wbijac :P

GregoRy
29-04-2008, 16:44
Jestem na nie. Rook jest tylko po to żeby z niego wyjść....

Jasny
29-04-2008, 17:03
Z tym npc to niezbyt dobry pomysl ale moze wypali z tymi nowymi questami na jakies items nowe czy cos :D nie gralem dlugo na rooku wiec nie wiem czy duzo sie tam zmienilo pzdr

Jasny knight
Profesja:Ek
Level:435
M lvl:12
Skills:118/115
Gildia:PFK SQuad
___________________________________________

Czesio Knight
30-04-2008, 10:08
DobrY pomysl przydaly by sie jakies qesty i potwory od 40-80lvl zeby nie ciagle vamp i ghostyi slime i mumy i cyce!!
Mysle ze Gmowie to przemysla

Atticus III
30-04-2008, 17:25
@up LOL przecież od 55 lvl masz dragi... od 60 DL'e, a od 75 Lvl są BK... nie masz PACC'a twój problem...

Lorddragonq_Nazunia
13-06-2008, 10:00
Sonie na rooku robic?to lekka przesada ale jakies nowe questy by sie przydaly :)

Pozdro

[Guest] Po co odświeżasz?

love leady
15-06-2008, 16:50
Co dodac?. Zdecydowanie powiekszysc respy bo zaczelo sie gromadzic coraz wiecej rookstyarow i przypada 5 graczy na respa. Moze dodac fabule do questow? Jakas tajmnice w stylu spike sword na która bedzie rozwiazanie na styl shadow rexa. I moze wkoncu teleport do demcow? Chcialbym wejsc, dednac, i spasc o 1 lvl. No i trainery niby sa, ale nie ma.

Gamrook
15-06-2008, 16:56
Moim zdaniem:
-Więcej qest
-Mini arene z mniejszymi potworkami począwszy od ghost.
-Więcej expowisk
-Więcej zagadek przejść itp
-Więcej domków :P
-Więcej tutorków by zwracali uwagę na reporty:mad:
-Sellanie u npc więcej itemków oraz drożej:o
No tyle;D

Heroes Rooker
15-06-2008, 17:06
No powinni dodać wiecej respawnów...
Jakieś questy , to co Love Leady miał racjię w stylu spike sworda ( sword of fury )..
Też trainery , nie działają po wyniku bugu...
Dużo domków i tyle co powiem :D

Rase Aberi
15-06-2008, 17:23
Ofc jak myślicie po co są robione na mainie outfity za 5kcc? Żeby było mniej kasy. Na rooku ludzie (czyt Władca rooka) mają po 300cc +/- wiec... Ja tam bym zrobił tak jak becio best monster Bk. Mówicie, że jest źle to po co tam gracie? Czy ktoś was trzyma na rooku? Mam 92 lvl na rooku i myśle że jeżeli była by Sonia to ceny powinny być dosyć niskie
Boh 6k
K axe 4k
k arm 4.5k
D lance 1cc(sklep)
Vamp shield 1cc

Quik
15-06-2008, 19:08
Na rokku w zupełności powinno być więcej expowisk i questów bo gra na rokku jest za trudna.Zwłaszcza dla rookayslerów z powodu duzej ilości noobów.

Dobre Chlopaki
15-06-2008, 19:12
Na rokku w zupełności powinno być więcej expowisk i questów bo gra na rokku jest za trudna.Zwłaszcza dla rookayslerów z powodu duzej ilości noobów.

Tak to jest prawda jestem R00kSlayerem mam juz 3 postac z 40 lvl :] Robie postac co 1 dzien - 40 lvl rook skile 20/24 <== Hmm ? zal..

Powino być wiecej :
*QUESTOW
*EXPOWISK
*CHOCIAZ TRAINING MONK ZA KASE 1
*MOZLIWOSC ROBIENIA OUTLIFT :)
*BLISKO DP GDZIE TP :] BO SAMO DOJSCIE ZAJMUJE 20 MINUT NA EXPOWISKO. NA SLIMY , GHOST ,GHOUL , DRAGON , VAMPIRE.


-*- NAPRAWDE MORTIIS pomysl o tym co mozna dodac , zmienic.
Bo expie bardzo trudno bardzo trudno zebrac itemki "to jest git"
Chodzi mi tu ze nie ma zbytnio gdzie expic "NO PACC" Ja mam pacca co miesiac :* tak wiec sie nie martwie o sibie , lecz o innych.

Targon
18-06-2008, 08:03
Powiem tyle ze ***** zobaczcie sobie na rl tibie jak rookslayer jakis expi i co jakos maja po 100cc i zyja a wam tu ***** czegos zawsze brakuje najlepszy stwor powinien byc minotaur ta jak na rl i juz ***** a nie !!chcesz grac na rooku to pamietaj bedzie to ciezka gra a nie ciagle cos nowego niedlugo to na rooku beda 1kkkkkkklvl .....

Gamrook
18-06-2008, 11:20
@up
Nie nasza wina że nie umiesz grac na rooku i nie wiesz jak się na nim gra. Otóż to bardzo fajne uczucie :P Tylko potrzebujemy więcej nowych rzeczy exp itp by rozwijać swoje lvle...

Bondi
18-06-2008, 12:00
Taa, nowe outfity, ale nie za kase, tylko za zbierane itemki za jak addony :] Reszta mi nie przeszkadza, ale przydałoby się więcej expowisk :) Pozdrawiam!

Martusiaa
18-06-2008, 14:39
Jakby mieli zrobic sonie rook...to pierw by sie przydal reset rokslayerow bo co taki best 230 lvl na rooku sie meczyl a wy se pojdziecie do soni sprzedacie lota kupujecie mf i banan na ryju...

Niech zostanie tak jak jest...
Popieram qest na uh sd i np mega manas ale po 1x tak zeby h lvle w domku mieli czym sie popisać...i zeby byly do tego qestu jakies trudne misje ktore mozna aby raz wykonać zeby potem nieexpili tam...

Guest
19-06-2008, 10:24
Na rokku w zupełności powinno być więcej expowisk i questów bo gra na rokku jest za trudna.Zwłaszcza dla rookayslerów z powodu duzej ilości noobów.

Oto właśnie chodzi - ma być trudno! Nie używaj słowa 'noob' skoro nie znasz jego znaczenia ..


@up
Nie nasza wina że nie umiesz grac na rooku i nie wiesz jak się na nim gra. Otóż to bardzo fajne uczucie :P Tylko potrzebujemy więcej nowych rzeczy exp itp by rozwijać swoje lvle...

Rozwijać to się możesz w szkole. Chcesz więcej expa, przedmiotów - idz na maina. Ciekawe jak poradziłbyś sobie na globalu ;).


Jakby mieli zrobic sonie rook...to pierw by sie przydal reset rokslayerow bo co taki best 230 lvl na rooku sie meczyl a wy se pojdziecie do soni sprzedacie lota kupujecie mf i banan na ryju...

Niech zostanie tak jak jest...
Popieram qest na uh sd i np mega manas ale po 1x tak zeby h lvle w domku mieli czym sie popisać...i zeby byly do tego qestu jakies trudne misje ktore mozna aby raz wykonać zeby potem nieexpili tam...

Że tak powiem - na cholere to ? Zastanów się..


No powinni dodać wiecej respawnów...
Jakieś questy , to co Love Leady miał racjię w stylu spike sworda ( sword of fury )..
Też trainery , nie działają po wyniku bugu...
Dużo domków i tyle co powiem :D

Nie działają bo płakaliście, żeby je zlikwidować. Chcesz domek? Idź na maina.


Tak to jest prawda jestem R00kSlayerem mam juz 3 postac z 40 lvl :] Robie postac co 1 dzien - 40 lvl rook skile 20/24 <== Hmm ? zal..

Powino być wiecej :
*QUESTOW
*EXPOWISK
*CHOCIAZ TRAINING MONK ZA KASE 1
*MOZLIWOSC ROBIENIA OUTLIFT :)
*BLISKO DP GDZIE TP :] BO SAMO DOJSCIE ZAJMUJE 20 MINUT NA EXPOWISKO. NA SLIMY , GHOST ,GHOUL , DRAGON , VAMPIRE.


-*- NAPRAWDE MORTIIS pomysl o tym co mozna dodac , zmienic.
Bo expie bardzo trudno bardzo trudno zebrac itemki "to jest git"
Chodzi mi tu ze nie ma zbytnio gdzie expic "NO PACC" Ja mam pacca co miesiac :* tak wiec sie nie martwie o sibie , lecz o innych.

I co mnie to obchodzi, że jesteś R00kSlayerem? W ogóle skąd takie słownictwo dobierasz? OUTLIFT :confused: Zastanawiam się którędy Ty chodzisz, że 20 min idziesz : o. NIC dodać, NIC zmienić - i tak jest za dużo.

Ręce człowiekowi opadają.

mlody drut
19-06-2008, 14:23
Ja mam 103 rookslayera ale mi sie znudziło na roku powinien byc 1x dragon tak jak wtedy po boxach.. 0 dl gs itp. 1 bk od 120 lvl..
Najlepsze eq:devil helmt k armor bohy plate legs dragon /guardian shield k axe
@Up Anty wrzystko ładnie powiedział
Jest i tak za dobrze po co tak urozmaicać rook jak i tak po wbiciu 200+ lvla h llvl odchodza
nawet 120+..
Pozdro

Arhain
14-09-2008, 16:56
Mogliby zrobić:
- npc Sonia Rook
- nowe potwory (np. Demony)
- nowe questy (nie musi być jakiś super świetny item, tylko wystarczy np.
10x uch lub sd, lub 10x megamanas) - tak do ozdoby w domku :D
- ogólnie coś nowego żeby urozmaicić Rookgard

PRZESADZASZ !!!
NA RL GRAJA 100 LVLE I EXPIA NA MINOSACH !!!
NIE JESTEM ZA DEMONAMI ANI ZA UHAMI I SD !!
POWTARZAM TO NIE MAIN !!!!!!!

H5N1
14-09-2008, 17:49
Tematów takich jak ten było już 9999999999.....
Jedyne co dobrego mogli by zrobić dla rooka to:
Usunąć Black Knighty(na jakiś czas)
Zabrać Dark Lordy ( 0,5 roku)

Wtedy na rooku był by raj.....

Nie popieram:mad: