PDA

View Full Version : Domki !!! Inaczej ...



ShakurAmaru
19-05-2008, 19:51
Yo ... Mam propozycje dotyczace domkow ! A mianowicie ...
Zamiast aktu wlasnosci byl by klucz ( najlepiej takiegi koloru zeby nie byl podobny do innych key'ow ) ktory slozyl by jako terazniejszy akt ...
Ilu juz ludzi zostalo oszukanych bo ktos zamiast aktu dal im papierek !!!? ;/
Klucz moglby byc do kupienia tak jak akt i np . mogl by swiecic ( wszystko zeby sie odoznial ) !!!! Nie to ze akt jest zly ale ( Nobki ) tez chca miec zwoj 1st domek a sie trafi taki lewy sprzedawca i sobie zarobi kase ....

P.S.
. . . ja mam domek i kupilem bez problemu . . .
. . . ale pomyslmy o innych . . .

Mc Maciek
19-05-2008, 20:22
Wydaje mi się, że to nic nie da. Jeśli ktoś dał sobie wcisnąć papierek zamiast aktu własności domku, to z kluczem będzie jeszcze łatwiej.

Sasha
19-05-2008, 20:28
Wydaje mi sie, ze jest poradnik co do kupowania domków, a nawet jeśli byłby klucz, to było by to na tej samej zasadzie. Na apo chyba każdy klucz został użyty na mapie. Jestem na NIE

Wojtasss
19-05-2008, 21:09
Kupowanie domku jest bardzo łatwe, wiec nie wiem po co wogóle ten temat...
Ja kupiłem za 1 razem ;]
A że jakis noob da sie oszukac to juz jego sprawa... ;]
To juz nikogo wina ze istnieja takie noby co daja sie oszukiwać...
pozdro

Busst
19-05-2008, 21:28
Akt czy jakaś kartka.
Czarny klucz czy biały klucz.
Ludzie z pośpiechu nawet wtedy dawaliby się oszukać.

Tygrys
19-05-2008, 23:26
Mała informacja dla twórcy tematu ---> zajrzyj tutaj. (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146)

@topic
Szczerze? Taki pomysł by nie przeszedł... A to, że ludzie oszukują dając "papierek" zamiast aktu, to ich sprawa. Na stronie jest opisane co i jak, więc? Nowi gracze chyba powinni się najpierw z tą informacją zapoznać, zanim kupią domek - prawda?

Temat zamykam.