PDA

View Full Version : Propozycja lepszych respawnów :D



WaGnEr91
20-05-2008, 15:27
Odrazu mowie, nie sprawdzalem czy moze gdzies juz nie ma takiego tematu, jesli tak to sory :D. (a moze jest cos takiego co chce zaproponowac gdzies na teranie PACC ale ja nic nie wiem)

Albo - wiem problem polega na tym, ze napewno kazdy z graczy w tibie przezywal cos takiego ze bedac na zajetym przez siebie respawnie - miejsce odradzania i ponownego rozmnazania sie potworow, (dla noobow lub nie znajacych angielskiego), przychodzi jakis inny grasz i mimo tego ze ten ktory tam sobie zajął resp pisze ze ,, Zajęte xD " ten nic sobie z tego nie robiac wchodzi i bije razem z ta osoba stwory i kradnie loty, a kiedy tas osoba prosi go zeby se poszedl, robi na zlosc i zostaje blokujac resp. Wiec tak jak zaczolem zepawne kazdy mial taka sytuacje (nawet nie raz). Jest to rzecz ktora w Tibi mnie najbardziej denerwuje. Wiec wymysliem cos !!!!!!! Jest potrzeba zrobienia Respawnów podobnych do domkow, chodzi mi respawny takie jakie sa Trainery.

Czyli przed wejsciem na respa stoja drzwi, i zeby przez nie przejsc za drzwiami czyli na respie nie moze byc nikogo, a kiedy stoi tam jedna osoba skillujaca sobie nie mozna juz tam wejsc. I oczywiscie takie cos ze jesli osoba w srodku stoi jakis czas bez ruchu zostaje z tamtad wywalona nie ? :D To chyba wszystko co chcialem powiedziec. Prosze o wypowiadanie sie na temat tej propozycji, wiec co wy na to :D ?????

Oxidosiss
20-05-2008, 15:33
A jeżeli chce iść kilka osób na jeden hunt, to ???????

Leen Tao
20-05-2008, 15:40
Dobra wszystko ok, ale jak kilka osób idzie na hunt to można utworzyć specjalną komendę(<nazwa komendy>"Nick Osoby którą chcemy zaprosić)i wtedy ta osoba mogla by przejść przez drzwi (tylko przez drzwi na resp na którym expi zapraszający).Jeśli osoba zapraszająca wyjdzie z respa wszyscy których zaprosiła są teleportowani przed drzwi na resp, jednakże nie wiem czy da rade zrobić coś takiego ;]

Cimek
20-05-2008, 15:48
Był już temat taki sam z bramkami ... :cool:
Nie wie ja nie gram już ,ale wydaje mi się ,że powinny być takie bramki dla paru osób .
Wszystko zależy od Mortiisa czy on to zaakceptuje czy nie ... ;)

Morfeusz
20-05-2008, 15:55
Po prostu niech benda respy na które się chodzi z osobami i respy na które się chodzi sanmemu :)

WaGnEr91
20-05-2008, 16:07
Zgadzam sie z Mofreuszem :d kilka dla pojedynczych i kilka dla wiecej osob :D Licze na to aby Mortis przeczytal ten post i odpowiedzial :D Mysle ze to co mowi Leen Tao dalo by sie zrobic :d

Zaknaifen
22-05-2008, 16:59
Tak, tez uwazam pomysl za dobry. Ale jeszcze jedno. Jakby mialy byc te bramki to np. dla pacc <(moze dla tych co maja facc pomysl do dupy ale Gm'a moze to interesowac)> i jak sa te "domki" z respem to zeby bylo ich tyle ile potworow zalozmy ze ktos chce isc na orsha a nie ma takiego respa. To przydalo by sie zeby byly wszystkie lub wiekszosc potworkow;]]. :D Duzo pracy dla Gm'a ale jesli to na pacc bedzie to mysle ze Mortiis i inni z BOSSow APO sie zainteresujal ;]] pzdr For All PLaYerSS

Busst
22-05-2008, 17:03
Do takich spraw jest osobny, podklejony temat.
Jeżeli chcesz, aby pomysł mógł być zrealizowany, podaj swoją propozycję w tamtym temacie.