PDA

View Full Version : Wierzysz w duchy ?



Artek :)
26-05-2007, 12:41
Nie wiedziałem gdzie to dać, więc dałem tutaj, oto link, który was przekona, że duchy istnieją...

http://video.google.pl/videoplay?docid=-5406487197364769612&q=xamash

Zaraz sie posikam :|

Mera
26-05-2007, 13:59
No, ja raczej w duchy nie wierze i chodż bym obejrzał 1000 filmów nie uwierze.
To jest wymysł ludzi ^^

Diego
10-06-2007, 20:55
Duchy nie istnieją ,taki filmik mnie nie przekona co do tego ,jest to żart jakiegoś dowcipasa ,któremu się nudzi...
Temat głupi ,jeszcze jakieś dziecko wejdzie ,pomyśli że duchy istnieją ,i później spać nie będzie mogło...

catek
10-06-2007, 21:01
ktoś odkopał dosyć stary temat? ^^

@topic

duchy wymyślili ludzie w swojej wyobraźni, Boga zapewne też, chociaż kilkanaście dni temu zwątpiłem w jego istnienie, to i tak wiem, że 100 % pewności nie będe miał, że go nie ma (to samo duchów).

Dangerous
10-06-2007, 22:33
Powiem szczerze, że przeszły mnie dreszcze jak to obejrzałem. =)
Ale czy wierze w duchy, tego powiedzieć nie mogę.
Filmik nawet przekonywujący.

Matello
11-06-2007, 04:40
Ja wierze, wierzyłem i będe wierzył w duchy;)
Filmik długi, obejrze jak będe miał czas, i dam edita:)

Lith masacre
11-06-2007, 07:00
w/g mnie duchy/duszki i duszyce to wymysł ludzkiej mózgownicy=] choć ja wiem? może jednak cosik siedzi gdzieś w mroku,żeby o pólnocy przekonać tych co wadpili ;p<żart>
Pozdrawiam.

macialak
11-06-2007, 21:27
Ja osoboście wieże w duchy ponieważ kiedy sidziałem na kompie i pisałem wypracowanie poszedłem do toalety jak wruciłem to pużniej coś takiego mi pisało ggref chociarz nikogo niebyło w domu

Hiro Nakamura
12-06-2007, 14:54
skoro nie wierzycie w duchy, to cholernie musicie bać się śmierci. Bo pewnie wyobrażacie ją sobie jako koniec i całkowity rozpad naszej duszy. Ciekaw jestem, czy tak do końca nie dajecie wiary w to co was otacza. Ale to zapewne daje wam swego rodzaju ochronę.
Cóż- oczywiście że wierzę. Film to nie dowód .. To trzeba zobzczyć na własne oczy- a nie oglądać film który może być żartem jakiegoś dobrego informatyka.
Mimo wszystko-dysponuje ktoś linkiem do wersji z lektorem? Jestem dobry z angola, ale nie na tyle żeby rozumieć rodowitych anglików, ludzi obytych z językiem na codzień.
I jeszcze małe sprostowanie- Ile już było takich reportarzy? Dużo.


W kazdym razie obejrzałem .. Materiał mocny .. Cholernie .. Ale mimo wszystko- jeżeli to prawda- nie chciał bym przeżyć czegoś takiego ..

Bald Drah
12-06-2007, 15:41
Co jets w tmy filmie wyjaśni mi ktoś Ja sie boję obejrzeć bo nie będę mógł spać i szkoda gadać!





Ps Ogladałem kiedys film o ufo bardzo wiarygodny i czasami wydaje mi sie ze jest cos za oknem zacyznam bawic sie w Comandosa( latam znozem przez chate) oraz biegne zawsze przez klatke bo mam wyobrazenia ze ktos stoi z shotgunem (wyobraznia robi swoje)

Nerki Knight
13-06-2007, 17:41
Co do tematu to ja sam nie wiem czy wierzę czy nie :/
Zaraz dam edits'a i może to co zoabcze przeważy nad moim przekonaniem (-)]

Nerki Knight
13-06-2007, 17:43
Co do tematu to ja sam nie wiem czy wierzę czy nie :/
Zaraz dam edits'a i może to co zoabcze przeważy nad moim przekonaniem (-)]

@edit
Nie wierzę xD

SaDeK
13-06-2007, 17:57
Buahahahahahahha. ale sie nasmialem, ja mam tak mozg zrezany grami typu F.E.A.R, itp. (nawet Tomb Rider kiedys bylo dla mnie straszne, mailem wtedy 9 lat :p ) Ale i tak niewierze i nie uwierze, jest cos takiego jak dusze zmarlych, ale one na pewno nie siedza na ziemi, tylko se lataja w chmorkach!! :D

_Royal_
13-06-2007, 18:13
Ja musiał bym to zobaczyć na własne oczy zebym uwiezyl ;p

*Mordi*
13-06-2007, 21:42
@Up
A ja widziałem x]
@Topic
Tutaj określenie "Duch" nie pasuję, raczej Anioł. Duch to wymysł ludzkiej wyobraźni, lecz to co ja zobaczyłem to niewiem co to było :/ Jak się kąpałem i wychodziłem z prysznica zobaczyłem szybko umykające światło z wnętrza łazienki, pobiegłem zanim i widziałem jak pokuj był leciutko oświetlony w jednym miejscu poczym przestraszony pobiegłem do pokoju mojej siostry, gdy wróciłem spać światełka już nie było.

Your Troubles
13-06-2007, 23:05
Ci co nie wierzą w Boga - zobaczymy przed śmiercią będzie się modlić jestem tego pewien, wielu tak mówiło a w potrzebie zawsze się modlą... jeżeli kiedyś tam się modliliście i nic to nie pomogło to o niczym nie świadczy, na własnym przykładzie kiedyś się modliłem jak było naprawde ciężko i zazwyczaj to nie pomagało, była sytuacja [ nie istotne jaka ] pomodliłem się i to nie pomogło przestałem, ale kiedy bliska mi osoba zaczeła być w ciężkim stanie to modlitwa pomogła, więc pomyślcie... :confused:

Hiro Nakamura
14-06-2007, 15:55
@Twój Problem
Zauważ że starsi ludzie latają do kościoła przeważnie ze strachu i niewiedzy przed tym co jest po śmierci.


Ci co są tacy jak romek i atomek z pewnością zostaną na ziemi, aby smyrać pałkami małe dzieci, a co za tym idzie medium ma na czym zarabiać. Romki i Atomki smyrają małe dzieci, a medium mizia Romka i Atomka.
I wielki wąż Urobos chapnął się w ogon.
Koło zostało zatoczone.
No.
Nie wypowiadajcie się ludzie skoro nie macie pojęcia o sprawie, lub inteligętnych "domysłów".
Tenk-Ju.

KodeX
18-06-2007, 17:06
Nie wiem co mam myśleć sam nie widziałem to nie powiem Czy prawada
czy nie
film mnie nie prazekonał

Marlan
18-06-2007, 20:12
Nigdy nie będzie pewności czy duchy naprawdę istnieją. Tak samo Bóg. Ja myśle, że "Boga" wymyślili ludzie żeby w Kogoś/Coś wierzyć.

Marlan
18-06-2007, 20:13
Boga nie ma i duchów też.

Golden
18-06-2007, 22:54
:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Duchy aaaaa mamo ratuj ;(

serio troche sie cykam :/

i wierze

Kaczykles Gru
19-06-2007, 09:53
Ta wieze w duchy,boje sie pajaków,chowam zęby popoduszke i co rok czekam na Mikolaja(ale cos nie przychodzi)

Jest w tym jakis sens? afff...

Pele :)
10-03-2009, 19:28
Nie :)

xxXTibiomanxxX
10-03-2009, 20:17
@Up
O , człowieku gdzie ty znalazłeś ten temat? Ó.ó

@Topic
Nie wierzę ... Ostatnio widziałem na youtube jak łatwo zrobić ducha w programie :D 10 minut roboty i jest straszny duch!

.Sempacz
10-03-2009, 20:21
Nie wierzę w duchy :)

Felek pall
10-03-2009, 20:23
Niestety ale nie.

.

Airen
10-03-2009, 20:39
Archeolog .. :] xD

Topic@

Nie wierze ble ble,.. xd

Quik
10-03-2009, 20:46
Ja w pewnym sensie wierze uważam,że są siły nadprzyrodzone,które mogą nas dręczyć lub pomagać.Jednak filmy o duchach typu Zone Reality to parę efektów komputerowych i może autentyczne zeznania świadków.Tak czy inaczej chciałbym być duchem

Guzek
11-03-2009, 07:20
12-06-2007 14:54
10-03-2009 19:28

GratZ!

@Topic
Nie wierze i nie uwierze dopóki nie zobacze.

Mordotymoja
11-03-2009, 08:21
Ja pier**** czlowieku gdzie ty odkopales temat z 2 lat... Ban sie tobie nalezy poprostu...

Devixx
11-03-2009, 10:34
@up a Ci za offtopa :o

@topic bullshit :(

Devil Mike
11-03-2009, 10:49
Boga nie ma i duchów też.

żal mi ciebie... Jesteś Chrzescijaninem ?? jak można mówic że nie wieże w Boga Stworzyciela Świata...
Nawróć sie...

@topic

Wierze w duchy kiedyś byłem sam w domu, o 22.33 jakoś tak oglądałem sobie tv
i nagle zaczęły spadać w mojej kuchni talerze spierd.,, do sąsiadów i czekałem aż rodzice wrocą...

Po obejrzeniu filma bardziej wieze w DUchy

kicek7
11-03-2009, 12:34
ktoś odkopał dosyć stary temat? ^^

@topic

duchy wymyślili ludzie w swojej wyobraźni, Boga zapewne też, chociaż kilkanaście dni temu zwątpiłem w jego istnienie, to i tak wiem, że 100 % pewności nie będe miał, że go nie ma (to samo duchów).
Hum ja w duchy nie wierze moze kiedys jak mialem z 9 lat
Ale jak napisal Catek ja tez zaczynam powoli watpic w tego Boga ale nie wiem ;/

Ktoś II
12-03-2009, 00:57
Moim zdaniem duchy istnieją.
Nikt mi nie wmówi, że ich nie ma. Nie chce mi się opisywać pewnej historii, przez którą w nie uwierzyłem.

Mam propozycję dla niedowiarków. Wejdźcie do kościoła w dzień zaduszny o północy. Jestem pewien na 100%, dam sobie rękę uciąć, że uwierzycie w nie.

Spróbujcie je wywoływać, to zobaczycie kur*a czy nie istnieją.
Jest to bardzo proste, tylko robicie to na własną odpowiedzialność i liczcie się z konsekwencjami.

Sopranis
12-03-2009, 20:26
Wierze.Duchy na discovery-24 w niedziele,oglądajcie.

Greyback
12-03-2009, 20:51
Film to nie dowód .. To trzeba zobzczyć na własne oczy
No właśnie jeśli nie zobaczę ducha albo czegoś co go przypomina nie uwiężę ...
A w boga wierzę w 99% wiele razy zastanawiałem się co jak go niema tyle jest tych wiar na świecie nie wiem. Ja do kościoła chodzę xD i podejrzewam że będę a w duchy i tak nie wierzę choćby mi takich filmów masę pokazywali ja już w swoim życiu widziałem lepsze filmy paranormalne jakieś ale, jakiej sztuczki człowiek nie zrobi... :confused:

JaCkAzZ
13-03-2009, 00:00
No właśnie jeśli nie zobaczę ducha albo czegoś co go przypomina nie uwiężę ...


Wiara i wiedza to dwa różne pojęcia ;]

Nie piszcie że czegoś nie ma tylko dlatego że tego nie widzieliście, możecie w to nie wierzyć jedynie... Niektórym chyba się to pomyliło..

Tak swoją drogą, założę się że 90% tych co nie wierzą w duchy nocą nie wejdą na cmentarz sami ;] Skoro nie wierzycie to czego się boicie? ;> heehe Macie odpowiedź czy nie wierzycie ;]

Ja osobiście wierzę w różne tego typu rzeczy :P

~~~Shadows~~~
13-03-2009, 08:23
Ja w pewnym sensie wierze uważam,że są siły nadprzyrodzone,które mogą nas dręczyć lub pomagać.Jednak filmy o duchach typu Zone Reality to parę efektów komputerowych i może autentyczne zeznania świadków.Tak czy inaczej chciałbym być duchem
ty czasami głupio i śmiesznie gadasz ale to jest own3d xd duchy istnieją to czem nikt nigdy żadnego nie widzał mieszkam niedaleko cmenatrza i zajebiscie strasznego po 22:00 lasu i wilkołaki i inne stwory nie wywalają najlepiej jak sie boisz że te niby duchy cie zjedzą to powiedz se w myślach "jebać je..."i kładz sie spąc proste ? i to bardzo :I

Cielaczek
13-03-2009, 08:33
Owszem.. wierzę. Jak napisał Psujek (obecnie Ktoś II), wejdźcie o północy do kościoła. Zobaczymy ;-)


@edit
Przypomniało mi się, że kiedyś usłyszałem straszny chałas w pokoju, mimo, iż tylko byla moja obecność w domu, a widziałem białe światło, przez szybę w WC. Poszłem do pokoju obok, wziąłem swój nóż wojskowy(ostry jak cholera) i pistolet na kulki(Laser + latarka UV) z załadowanym paint balem. Poszłem i mnie zamurowało. Jebłem w to "coś" a potem okazało się, że zabiłem własnego kota. Na gg było coś napisane, jak "hhayq".. tak dokładnie tak. Nie wiem co to oznacza, ale przez to właśnie uwierzyłem w te stworzenia. ;-)


@down
nie grałem xd

.Sempacz
13-03-2009, 13:44
Wiara i wiedza to dwa różne pojęcia ;]

Nie piszcie że czegoś nie ma tylko dlatego że tego nie widzieliście, możecie w to nie wierzyć jedynie... Niektórym chyba się to pomyliło..

Tak swoją drogą, założę się że 90% tych co nie wierzą w duchy nocą nie wejdą na cmentarz sami ;] Skoro nie wierzycie to czego się boicie? ;> heehe Macie odpowiedź czy nie wierzycie ;]

Ja osobiście wierzę w różne tego typu rzeczy :P


po co mam isc sam na cmentarz? xd

@up
te twoje opowiadanie to cos ala half life XDD

@Ktoś II
a co mam zobaczyc w tym kosciele?

@topic
Nie wierzę.

Pampalini
13-03-2009, 13:57
@Sempuss ;D ja tez nie wierzę i nigdy nie wierzylem :< bo duszki to tylko bajka(moim zdaniem)

Feryncio
13-03-2009, 14:01
Sam nie wiem w co wierzyc. Niby wszyscy widzicie te ***** swiatelka a ja ni chuja, ale z jedenj strony binladena tez nie widzialem a istnial...

Arcano
13-03-2009, 15:14
Ofc ze wierze. Tak jak wierze w Boga tak wierze w duchy.

SaSa
13-03-2009, 19:49
Jasne ,że wieże :)
Mnie taki duch straszy żebym przestał grać w tibie ale nie da rady :)
:mad::mad::mad:

Viki
14-03-2009, 03:26
Ym... Odechcialo mi sie isc spac jak to zobaczylam i przeczytalam te komentarze xD Dreszczee mnie przeszly...
Nie wiem czy wierze czy nie... ;/ Ale przez ten temat nie zasne xD
Na cmentarz sama w nocy bym sie raczej nie wybrala... x]
Aff..

Oxidosis.
14-03-2009, 08:54
Do niektórych którzy gadają że nie wierzą w Boga bo go nie zobaczyli.

W ogóle ja k***a nie mogę uwierzyć, co za katolicy w tym kraju.

Głupcem się jest, jeżeli się przestaje wierzyć w Boga, " bo go nie widziałem "

Wiara to wiara, Bóg sprawdza naszą wiare w niego, dlatego nie pokażę się nikomu..

Tettii
14-03-2009, 09:22
@up
fucking offtopic ? -.-
@topic
Wierze. Nigdy nie widzialem duchow ale jest o nich duzo opowiesci nawet wiarygodnych, ale to tak jak wiara w Boga - specjalnie sie nie pokazuja aby ludzie wymyslali jakies pojebane historie i straszyli innych;D

Bysiek
15-03-2009, 21:50
@2UP.
Szatan cję opentał?

@TOPIC.
Mi się filmik podobał xD Co do wiarygodności to nie jestem pewien w 100%....

Bosski
16-03-2009, 16:10
Wszystkie te pokazane przypadki da rade samemu wykonać... Nic specjalnego. A w duchy nie do końca wieże.

Pink Majster
16-03-2009, 17:09
Tych co nie wierza zapraszam do obejzenia filmu pt. "Egzorcyzmy Emily Rose"
Jest to film stworzony na faktach ;> A te glupie stereotypy, ze duch jak przescieradlo wyglada i straszy o godzinie 00:00 to bajeczki dla dzieci :))


@topic Tak, wierze w duchy ;]



@down po obejzeniu tego filmu jak sie obudzilem o 03:02 myslalem, ze sie osram ze strachu XDDD

Viki
16-03-2009, 18:55
@up
Ogladalam! Ksiadz nam na religii puscil ;|
3:00 godzina demonów xDDD
:DDD

MerUnia
17-03-2009, 15:42
#Egzorcyzmy emily rose, nie sa takie straszne, Enelize Michael (tak sie to pisze?) sa gorsze.

Ja wierze w Pana Boga, a w duchy nie doknońca? ;dd.

Kuosa
17-03-2009, 16:05
Siemka wiecie co ciekawe posty co nie ktorzy napisali
i zgadzam sie z tym ze duchy to wymysly ludzi tak jak "Mikołaj" "Bóg" i wiele moznza wymieniac.Niewierze bo to niema sensu,jak bóg jest taki wszechmogący to czemu na swiecie sa rozne nieszczescia typu wojny choroby przecierz "Bóg"
stworzyl swiat i jest takim (GM'em) tak jak mortiis hehehe ale to zart.Jezeli bóg istnieje to niech mi to ktos udowodni.
xD
@edit
Po obejrzeniu kilku filmow zapukał do mnie jakis kolo ja sie przestraszylem nikogo w domu niema byla chyba 21 godzina poszedlem otworzyc a tu jakis chlop ze złamaną reka nie otworzylem mu bo sie cykalem xD hehe teraz to mnie to smieszy a wtedy to sie balem jak mysz kota xD