PDA

View Full Version : Konkurs z RL Tibia



Zaknaifen
22-05-2008, 17:05
Pomyslalem ze Gm'owie mogli by zrobic konkurs taki jak byl niedawno na real tibia.(dla tych ktorzy nie wiedza)>> Konkurs polegal na tym iz trzeba bylo zrobic wlasny item pozniej osoby w komisji(gm'owie) wybieraja najlepsza prace i nagracaja jej tworce. Jaka ta nagroda bedzie o tym moga zadecydowac oni;]]

PzdR Dla graczy NA CaLYM MAINIE;]]

Mariox
22-05-2008, 18:24
Pomysł całkiem ciekawy jednak myślę, że ekipa APO ma teraz co innego do roboty niż bawienie się w konkursy;) Naprzykład serwer 8.0 ~+ :D:D:D

pitek knight
22-05-2008, 19:46
Moze nie item bo mortiis i tak go nie zrobi ale np na jakąś mapke Lub czar lub Potwora

@ale chyba chodzi zeby pozniej to dodać do servera co nie?? A po drugie jakie nagrody by były

Xantiz
22-05-2008, 20:09
@up ale tu nie chodzi o to czy Mortiis zrobi czy też nie tylko o sam pomysł, wykonanie
@topic W sumie ekipa apo mogłaby zrobić coś takiego ale jak napisał Mariox lepiej żeby postarali się zrobić i uruchomić apo 8.0 +

Prosto z Podziemia
22-05-2008, 23:40
Czy ja wiem kolejne free items dla noobów wiec moja odpowiedz brzmi NIE a po drugie watpie czy Mortiis lub Tygrys znajda czas :>

Rybka
25-05-2008, 13:02
Tak można by było to zrobić ale jak ?
Na maila byś wysyłał Fotke swojego Item'a ?
Przecież wiadomo że nikt nie zrobi itema :)
Większość ściągnie z innych ots albo rl :)
Ale Masz + za pomysłowość ;d
Jestem na Tak :)

pozdro

Wojo Devil
30-05-2008, 15:24
Spox pomysl, ale raczej Mortiis się nie zgodzi, przeciez on tu nawet raczej nie zagląda.
Niech sie wypowie wogule...-.-

Jan
08-06-2008, 14:29
To jest nie możliwe, ponieważ mylisz rl tibię z APO.. Tu jest określony klient 7.6, a jeśli chcesz wprowadzać jakieś nowe itemy lub wyglądy potworków to musisz zrobić tibię 7.7 co jest oczywiście plagiatem i kresem moralności.. Na mapę mi pasuję bo i tak mógłbym zrobić takową jakoś w przyszły weekend ;> ale nooby zaspamują Tygrysa/Mortiis i raczej nie będzie on skakał z radości..

TO NIE RL TIBIA

Dark Peter2
08-06-2008, 14:50
@up

masz racje. Pomysł jest dobry ale tutaj nie ma takich update że trzeba ściągnąć nowego klienta, więc- klapa :p

Old Yorgy
12-06-2008, 15:12
Pomysł może i ciekawy ale niestety nie miał by się kto tym zająć więc niestety jest to niemożliwe. Oczywiście sam bardzo bym chciał czegoś takiego na pewno ożywiło by to trochę grę, bo narazie niestety jest bardzo nudno. Może kiedyś jak w ekipie apo będzie więcej osób to znajdzie się ktoś kreatywny kto spróbuje to wszystko zrealizować.
Pozdrawiam ^^.

Heroes Rooker
12-06-2008, 19:52
Według mie dobry pomysł z tym konkursem..
Ale watpię co do tego by można zrealizować ten pomysł.
Administarcja , ma dużo innych problemów , ale moze taki konkurs
zrobią w przyszłości , obysmy mieli taką nadzieję..

Daroo
12-06-2008, 21:09
OMG!!
Ludzie, czy on pisał żeby to było wprowadzone?! xd
Nie!
Tylko konkurs na to kto zrobi najlepszego itemka, ten dostanie nagrode, czyli robisz itemka, mortiis wybiera najlepsze jeżeli wygrasz dostajesz itemka...
@topic
Pomysł dobry, ale czy im się chce..
Oni przy tym otsie siedzą mało, bo co 2-3 miechy update, a jak szybciej to dodadzą jedna rzecz i nara xd

Mystic Gathnar
13-06-2008, 13:15
Pomysł całkiem ciekawy jednak myślę, że ekipa APO ma teraz co innego do roboty niż bawienie się w konkursy;) Naprzykład serwer 8.0 ~+ :D:D:D

Nie bedzie 8.0 itp.
Bedzie wlasny klient APO.