PDA

View Full Version : Fansite



Oxidosiss
22-05-2008, 20:06
Dobra weżcie zamknijcie temat... nie dawajcie warna......
Arhadus wszystko napisał on jest pro więc co ja tu będe pisał.
Wszedł raz na forum i udaje się za nie wiadomo , już nawet nie można napisać co człowiek wymaga bo odrazu coś żle.
Chciałem tworzyć fansite z człowiekiem, który miałby o tym pojęcie, więc chciałem aby znał wszystkie rzeczy.
Cya..

Mejger
22-05-2008, 21:08
Nie mam nic przeciwko, ależ skąd ;d

Ale możesz mi powiedzieć, do czego jest Ci potrzebny programista C++? Chcesz jakiś pr0 !wuL kalkulator pisać? ;p Bo jak tak to i w PHP to napiszesz.

Liczę, że strona będzie z bazą MySQL ;d

Mariox
22-05-2008, 21:17
Ja mógł bym Tobie pomagać ale niestety nie spełniam wymagań. Szkoda lubię bawić się w takie zabawy hhihihi może jak byś mi polecił jakieś stosowne lektury z którymi bym się zapoznał. wtedy zaznajomił bym się więcej z ww. wymaganiami;)

Oxidosiss

W sumie to nie pomyślałem o tej stronie aczkolwiek ją znałem. Myślę, że przez weekend powinienem zaznajomić się z jej treścią. Jeśli Ci się nie śpieszy mogę zgłosić się po weekendzie Pozdro.

Mejger
22-05-2008, 21:22
#Up
Żaden kurs multimedialny nie zastąpi Ci dobrej książki. Ja na swoją pierwszą wydałem 80 zł, i był to dorby wydatek ;D (szczerze mówiąc, to Exod polecił mi tę książkę :D). Po przeczytaniu całej książki ogranicza Cię tylko wyobraźnia. "Tworzenie stron WWW Vademecum, Dla profesjonalistów" wydawnictwo Helion, wydanie piąte. Bardzo dobra książka.

Arhadus
23-05-2008, 22:39
Pozwolę sobie wtrącić swoje, przysłowiowe, pięć groszy.


C++ Poziom podstawowy

Do czego Ci jest potrzebny programista C++? Masz zamiar tworzyć jakieś boty itp.?


Html - poziom zaawansowany
Php - poziom średniozawansowany.

Zdecyduj się, czego chcesz. Tworzysz stronę w php, to po co Ci html? Jeśli znasz php, to nie możliwe, żebyś nie znał html.

#ogólnie, co do fansite.
Nie widzę sensu tworzeniach owych stron, ponieważ nic one nie wnoszą do życia serwera. Podajcie mi jeden sensowny powód, aby stworzyć taką stronę.

Vrangsinn
24-05-2008, 10:29
Up#: Jest jeden powód ;p. Twórcy takich fansites mogą się poczuć ważni, że coś dla serwa zrobili ^^.

A co do fansite, powstały już 2 (z tego co widziałem) i w sumie 3 powstanie, nie długo 4 itp.