PDA

View Full Version : Posta? (Dawid Grzella)



dawciu88
31-05-2008, 11:29
Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc dałem to tu bo właściwie mam pytanie Kiedyś założyłem konto o nicku Dawid Grzella Zostałem hackniety gdy zrobiłem se przerwę tibi przez kolege z podwórka Olivera Jadasza (nick na forum oli448, grał na postaci Dawid Grzella, Ksionrze cc i na Mystic Kozaq albo coś w tym stylu) po zmianie e-mile dałem se spokój z tym kontem bo wiedziałem że go nie odzyskam lvl leciały do góry później postać dostała bana widzę że została od banowana i nikt na niej nie gra czy jest możliwość odzyskania konta???? Jakby co nazywam sie Dawid Grzella i grałem na postaci Mroczny Knight II którą dostałem od kolegi.

Brain
31-05-2008, 11:31
Pewnie nie odzyskasz konta. Jeśli dobrze pamiętam w regulaminie jest punkt: "Każdy gracz jest odpowiedzialny za swoje konto".

GrabeQ
31-05-2008, 11:37
lol mieszka w twoim miescie i nie umiesz odzyskac postacI/Xd

dawciu88
31-05-2008, 11:40
Dokładnie blok koło mnie ale on sie wypiera że jakby miał passy sam by grał że jakiś pinio mu wszed na koto taki opis strzelił "Spierdalac ***** mortiis ssaj kutat*** peda** jeden zajeb*** hu* ci w dups** regina pedal** zmien majty bo chyba nasralas sobie Masz ryj jak rorzutnik go gnoju" i mu zbanowali a potem pass nie działały nawet e-mile

Wyrażaj się. Warn za obraze.
//Layer Ale za co ja tylko cytowałem i to z **** w opisie postaci jest bez *** ja tylko skopiowałem opis postaci Dawid Grzella ok srry już nie będę

dawciu88
31-05-2008, 11:42
A tak w ogóle to da sie jakoś udowodnić że to ja te konto założyłem i ja tam 200
dobiłem ????

Sarumar
31-05-2008, 14:04
#UP
Screenem albo jakimś filmikiem , Starymi passmi oraz emailem
Bynajmniej ja tak odzyskałem..