PDA

View Full Version : Gargamel



Sasha
06-06-2008, 18:22
Ostatnio wpadłem na pomysł "eventu" Jeden gracz na game chacie napisał : kto uratuje Viki z rąk złoczyńcy. I Ja wpadłem na pomysł zrobienia takiego złoczyńcy, który porywałby kilka-kilkadziesiąt osób, które są w danym miejscu i teleportuje do swojej klatki ( Jak w smerfach, tylko bez tp, stąd nazwa - Gargamel) Uratować uwięzionych mogłaby ekipa, która miałaby na swojej drodze do pokonania wiele potworów. Trzeba by było chodzić od npc do npc i brać od nich misje, rozmieszczeni by byli oni po całej mapie, żeby zajęło to dużo czasu. W ekipie mogłaby być wymagana liczba osób (np. 15) I wchodziłaby tak jak na anni się chodzi. Dojścia do danego npc chroniłyby dane potwory. Np. npc z wyglądem jakiegoś faraona np. Glacki itp. Byłoby to jakieś urozmaicenie w grze. Gdyby zaś ekipie się nie powiodło można by zrobić tak, że złapane osoby siedziałyby do restartu w tej klatce. Żeby jeszcze bardziej utrudnić prace naszym wyzwoleńcom musieliby zabić nowego potwora - Gargamela, coś jak Devil Atom, a także, żeby mogli otworzyć klatkę musieliby ułożyć jakąś układankę np. jak jest na rl w Dreamer's Challenge Quest (trzeba układać poduszki).

Może troche chaotycznie to napisałem, ale pomysł mi się podoba :p Chciałbym żeby był zrealizowany.
Prosze o komentarze.

@edit
Jak już smerfy to można by już zrobić każdemu outfit na niebiesko ^^ Jak na arenie.
Jbc to nie oglądam bajek -.^

@Oxidosiss
Po co tu się w ogóle wypowiedziałes, widziałem, że grasz na RL.
A smerfy były tylko inspiracja, a po za tym nie ma tu nic nie do zrobienia na tym kliencie.
Jedyne z czym się zgodze, to to, ze mój pomysł pochlonałby dużo czasu.

Naiczer
06-06-2008, 18:29
Hmm pomysl nawet niezly. 15 osobowa grupa? Czemu nie z Neksiem na czele:D
Dobry pomysl z ta ukladanka jak ten na rl Dreamer's Challenge Quest. Pomysl calkiem ciekawy. Aghh te Smerfy i Gargamel :p Mogli by to wprowadzic.



O maj gat i'm first ;p

Oxidosiss
06-06-2008, 18:56
Ej, weż pod uwage że jest to tibia a nie jakieś smerfy to po 1. a po 2 realizacja takiego questu, zajęła by bardzo dużo czasu.
Pomysł może być no ale wątpie że któryś z adminów to zrobi.
Jestem za tak, ale myśle że jest to nie możliwe.

Jeriax
06-06-2008, 19:01
Zrobi się taki qest, to Ci co będą go robić to coś chociarz mają, a ci uwięzieni? jak nie chcą tam być bo chcą sobie pograc...?

Blajdyh
06-06-2008, 20:22
A moze pomyslcie troche?? jak sie ma 1000 lvl + to i tak masz co robic np: pk a co z 300/400 + lvl ??? oni glacaka?? neko solo expi albo tego Gargamela, coś jak Devil Atom
tylko neko, bart z 5 ucherami go zabija wiec po co komu taka zabawa jak tylko h lvl beda sie bawic??

xxXTibiomanxxX
06-06-2008, 20:24
Mi się wydaje że to fajny pomysł tylko żeby ci co ratowali dostawali jakas nagrode czy cos...Bo tak to po co to.... (Dla loota?):o:o

New Tasman
06-06-2008, 22:36
Nie no pomysł całkiem bezsensowny...
Wyobraź sobie że Cię coś gdzieś przenosi i zostajesz tak zamknięty bez wyjścia... jaki jesteś? ja bym był wkurwiony na maxa i zjechał mortiisa za pomysł.

Pomysł nie wypali bo za dużo bajki w tym:D nie mówiąc o stworach i ekipie... np. zamknięte by było top 50 i co? kto uwolni? 600lvl ubija sobie np. rom jak ani z glackami?...


JESTEM NA NIE!

Wcale_Nie_Rabbit
07-06-2008, 00:30
Co to ma być? Chyba dobranocki źle na ciebie wpływają ;< Pomysł badziewny, dziecinny i głupi... Jestem stanowczo na NIE. Mniej dzieci = lepsza gra.

Jadem toots
07-06-2008, 01:13
Pomysł fajny ale:
Dużo czasu, żeby go stworzyć
Nie tpowalo by przypadkowych osób, mogą być tam tpowane osoby zbanowane albo coś w teń deseń
800lvl+ albo nawet większy


To na tyle

Mistyc Knight 1995
07-06-2008, 06:02
Pomysł fajny, tylko (teraz moja propozycja) z tego gargamela moglby wypadac klucz ktory otwiera klatke z wiezniem, a zeby dostac sie do gargamela trzeba zrobic te questy :D

Sasha
07-06-2008, 20:35
Nie no pomysł całkiem bezsensowny...
Wyobraź sobie że Cię coś gdzieś przenosi i zostajesz tak zamknięty bez wyjścia... jaki jesteś? ja bym był wkurwiony na maxa i zjechał mortiisa za pomysł.

Pomysł nie wypali bo za dużo bajki w tym:D nie mówiąc o stworach i ekipie... np. zamknięte by było top 50 i co? kto uwolni? 600lvl ubija sobie np. rom jak ani z glackami?...


JESTEM NA NIE!
Bosh! Można się schować do PZ ? Po za tym on by był w jednym miescie


Co to ma być? Chyba dobranocki źle na ciebie wpływają ;< Pomysł badziewny, dziecinny i głupi... Jestem stanowczo na NIE. Mniej dzieci = lepsza gra.

A ty może czytaj całego mojego posta ? Napisałem, że nie ogladam bajek czopie, czytanie ze zrozumieniem.

Dark Peter2
08-06-2008, 14:53
hehe mi pomysł się podoba ;] Ale co jak ich nikt nie uratuje? ded? xD xD Jestem za- good idea ! ;]

Alucard
11-06-2008, 19:32
Oni by w tej klatce się pozabijali :D
I żeby była by tam "blokada" na nie wylogowywanie się. Np. Fire elemental by rzucał kulki ognia, aby nikt nie mógł się wylogować. Tylko oni by zabili tego Elementala o.O

Ok nieważne. Pomysł fajny ale nie wejdzie w życie :D
Na 1oo%