Zaloguj się

View Full Version : Nowy czar dla all prof



New Tasman
08-06-2008, 08:16
Witam
Chciałbym zaproponować nowy czar dla wszystkich profesji który wyglądał by jak dead star np. Quenn, ale były by różne kolory.

Knight:
Nazwa: Dead Berserker
Zaklęcie: Exori Dead Star
Mana: 700
Wygląd: Dead Star z pól exori

Palladyn:
Nazwa: Dead Energy Pall
Zaklęcie: Exori Dead Erex
Mana: 750
Wygląd: Dead star z prądu

Sork:
Nazwa: Ultimate Dead Star
Zaklęcie: Exevo Mas Dead
Mana:1000
Wygląd: Dead Star z ognia

Druid:
Nazwa: Death Star
Zaklecie: Exevo Star Mort
Mana:900
Wyglad: Dead Star z morta


Oczywiście Sorc, Druid walili by więcej od rp,ek z tych czarów co jest widoczne w manie...

Czar mógłby być dostępny np. przez quest, ale tu czekam na wasze propozycje...



@co do sorc.druidów
O to chodzi że mają dość hp oni... sorc/druid- mało hp i duże hity... jasne jak słonko.. np. Abu nie marudzi...


@knight
zauważcie że neko sie potrafi wyuhac jak go leją w kilku... więc uhy w spokoju....

@pall
pall jest juz spox

Sorc King
08-06-2008, 08:19
po co komu takie czary skoro moze uzywac podobnych czarow zjadajacych tyle samo many?? trzeba by dobracowac ten pomysl
pozdrawiam

Orson_Pall
08-06-2008, 08:21
Nie nie i... nie? Moim zdaniem, jedyne co trzeba zmienić w balansie postaci, to dodać sorcowi/druidowi hp (ile- nie wiem), palladynowi utani gran hur!, knightowi mocniejsze uhy. A te czary?
"Sork:
Nazwa: Ultimate Dead Star
Zaklęcie: Exevo Mas dead
Mana:1000
Wygląd: Dead Star z ognia"
Po

@up: za długo pisałem xD

@*Myssqa*: On napisał z póL exori :> czyli nie o połowe, tylko o pole :P

Quiet v 2.0
08-06-2008, 08:28
Ja bym dał większą ilość hp sorc/dru. Palkowi dałbym trochę lepszy hur a knightowi mocne uhy, czyli to samo co pan up. Ale te czary, tak jak powiedział pan 2up, nie przydadzą się, bo zabierają tyle samo many co lepsze pod względem zasięgu i siły inne czary.

Jestem na Nie, chociaż było by to urozmaicenie :)

PS. Jak bym miał jakieś new czary chcieć to bym zrobił exori vis/mort na odległość ;);)

CC Squad
08-06-2008, 12:41
Po co komu nowe czary? I tak jest już dużo nowych...

Jan
08-06-2008, 14:22
Wszystko jest niby piękne, ale nie przemyślałeś tego, że jeśli czar sorca byłby z ognia to byłby on bezużyteczny w stosunku do np. Demona czy też silniejszych potworów (Queeny, Kingi, Fluby etc..) jestem na nie ponieważ uważam, że szkoda na to czasu, a przecież wszystkie profesje mają jaką możliwość walenia.. Nie rób z tibii Flyffa.. :>

Brandswe
08-06-2008, 23:16
Według mnie to przydało by sie coś nowego, a szczególnie ten czar dla ek. Od początku ek nie był nic ulepszany ciągle to samo. Dobry pomysł

Alveos
09-06-2008, 08:26
Wg mnie to chciałbym żeby knight miał jakies nowe czary bo ma mało i zeby lepsze uhy były i by było Gites może Gm nad tym pomyśli

Quester
09-06-2008, 14:06
Jezu ludzie ile wy jeszcze chcecie tych nowych czarów?
Dużo jest czarów, rozumiem jak by była to rl tibia.
Oczywiście jestem przeciw temu pomysłowi.
Pozdrawiam.

*Myssqa*
09-06-2008, 15:57
Jak dla mnie to może być,czary dobre.
Mam parę uwag:
Czary nie mogą być dostępne od questu..
Dlaczego napisałeś przy knigcie pół exori? ma znaczyć że mniejszy chcesz zasięg?

Amaka v2.0
09-06-2008, 18:00
Czary może i fajne , ale formulki się powtarzają , a no i jeszcze jeśli chodzi o bicie z tego death stara , to by była dupa bo ciężko z tego trafić. W tym wypadku najgorzej maja ci ktorzy musza spieprzac przed potworkami.
Więc napewno by go nie uzywali.
To tyle z mojej strony.
Pozdro.

Rybka
12-06-2008, 13:10
Pomyśl jak napisałeś temat :)
Te nowe czary nie przejdą BO :
Sorc i Drut mają czarów zbyt wiele
Pall jest już wystarczająco dobrą profesją
Knight jest dobry.
Jestem na Nie