PDA

View Full Version : Reakcja Graczy Apo na 1 gol niemcow



love leady
08-06-2008, 23:06
Nic dodac nic ujac. Dziwi mnie tylko co wtedy gm robil? Polowa powinna dostac bana za bluzgi/rasizm

http://img360.imageshack.us/img360/1801/reakcjade0.jpg

http://img360.imageshack.us/img360/5286/reakcja2hw4.jpg

Byscie sie wstydzili xD NIEMCY NIE SA GORSI OD NAS!!! ROZUMIEM ZE NIEKTORZY NIE LUBIA ZWIERZĄT ALE NIE MOZNA TAK MOWIC O TYM ZOO - NIEMCY

Sexi Lola
08-06-2008, 23:11
Powiem 2 słowa
1. ty co bluzgają to huj wam w dupe !!!
2 do Autora nie lubie jak ktos frajeży ;/

Upomnienie za przekleństwa.
//Layer

Busst
08-06-2008, 23:12
A mnie najbardziej dziwi, że w czasie takiego meczu, Ci ludzie byli w domu... Mało tego, siedzieli przed Tibią. :confused:

.Bart.
08-06-2008, 23:45
Po pierwsze to ten autor tematu to sprzedawca..
po drugie Viki coś napisała, a ty na ss'ie jak widać napisałeś do niej: '21:05 Alfonsik: [11]: Viki spalony to twoj stary jest' n/c : o
po trzecie jak napisał Busst lepiej było siedzieć w domu przed Tibią i pobluźnić sobie niż obejrzeć taki ważny mecz?

Clue
09-06-2008, 00:23
omg co za noby z was co myśleliście że polska wygra <hahahah> mogło byc 5:0 dla niemiec ale polska miała farta :_))

love leady
09-06-2008, 00:36
Po pierwsze to ten autor tematu to sprzedawca..
po drugie Viki coś napisała, a ty na ss'ie jak widać napisałeś do niej: '21:05 Alfonsik: [11]: Viki spalony to twoj stary jest' n/c : o
po trzecie jak napisał Busst lepiej było siedzieć w domu przed Tibią i pobluźnić sobie niż obejrzeć taki ważny mecz?

Komp odpalony , teelwizor tez i potym golu nie bylo gdzie wyladowac emocji to sie pobluzgalo na game chacie :P,
C do pkt. 1. O co chodzi z tym sprzedawca ;P?

Maciek Z Klanu
09-06-2008, 07:54
Idz się sprzedaj na policje...<roft>
Na 100% sprzedał być kolege...
Autor...Jesteś n00b'em, nie raz czy dwa ty przeklneleś.. więc?
Co Gm robił? Oglondał Mecz...
Ja byłem za tym żeby wyłączyć ots w trakcie meczu...
Na te 90 minut...........






KAPUŚ

doniczekmateo
09-06-2008, 12:07
A mnie najbardziej dziwi, że w czasie takiego meczu, Ci ludzie byli w domu... Mało tego, siedzieli przed Tibią. :confused:

telewizor mam obok więc widziałem

@topic

wiecie lepiej już po przeklinać na Game chacie niż z kimś sie nawalać a zresztą widać jacy z was kibice i kapusie :( ciekawe czy ten autor tematy ma jakiś bardzo dobrych kolegów :(

love leady
09-06-2008, 13:13
Idz się sprzedaj na policje...<roft>
Na 100% sprzedał być kolege...
Autor...Jesteś n00b'em, nie raz czy dwa ty przeklneleś.. więc?
Co Gm robił? Oglondał Mecz...
Ja byłem za tym żeby wyłączyć ots w trakcie meczu...
Na te 90 minut...........






KAPUŚ

Zamiast oglĄdac mecz mogles oglĄdac slownik ortograficzny.

Kapuś? , Raczej dziwie sie o brak reakcji gm'a na tą sytucja. Wiem swiety nie jestem. Zasluzylem na bana?hmm, chyba tak, tak samo jak inni -.-

Kocham Mame
09-06-2008, 13:13
niemieckie kurwy............................................. .................................................. .....................

Psujekbanned
09-06-2008, 13:13
Do wszystkich co wyzywali polaków....
Wy jesteście kur wa popierdoleni jak chój!
Jesteście polakami, a tak wyzywacie swoich rodaków...
I Podolski nie jest polakiem, tylko urodził się w Polsce, nie zachowuje się jak polak -,-. Gdy by chciał mógłby wcale tych goli nie strzelić.
Przecież on w Polsce mieszkał tylko kilka lat, resztę życia spędził w Niemczech.

Prawdziwy kibic nigdy nie traci wiary, nawet jak drużyna, której kibicuje przegrywa 5:1...

Viki
09-06-2008, 13:51
Jakie to straszne.... _._ I co moze bana mi dadza za to? haha ;] prosze bardzo;] A Ty jebany kapusiu lepiej zamknij morde bo sam nie byles swiety.. potomek hitlera....

@Busst
Jako iz jestem dziewczyna nie mialam zamiaru isc nigdzie do knajp, pub'ow, club'ow... Byl to pierwszy mecz jaki ogladalam i ostatni jesli chodzi o pilke nozna...

love leady
09-06-2008, 14:00
Poprostu wkurza mnie to ze gm'y spia zamiast zajmowac sie ots'em . co kilka sekund ktos naskakuje na moich rodzicow, kradnie respy i loota. poprostu chce aby takich graczy nie bylo i zwracam na to uwage gm'owi

Choc z tego co wiem i tak gm prawie wogole sie juz nie zajmuje ots'em. Kiedys bylo lepiej, Grom byl aktywny, skorpion. Ehh. bylo minęło :P. Przydal by sie taki Gm jaki byl na enfo - aktywny i czytajacy raporty

silver ghostek
09-06-2008, 14:13
Wez stad wyjdz... Widac ze nie jestes za polakami bo kazdy kibic sie wkur**** jak jego druzyna przegrywa... a do tego jestes konfident... spier*****
Moze i niektorych ponioslo ale byl powod wiec mnie to nie dziwi -.-

Cielok Żałosny Ogryzio !!
09-06-2008, 14:20
@autor
Jebaka ? Może Ekipa chciała obejrzeć mecz ? Nie może ? Nie pozwalasz ? Ojej, to mi przykro, bo nikt nie słucha k***a takich jebaków jak ty ! Czemu siedziałeś(aś) przed tibią ? Mogłeś (aś) pilnować sam(a) porządku ! To było Euro 2008 ! Widzę, że nie bardzo się interesujesz piłką nożną.


Zamknijcie temat i zwarnujcie tego użytkownika za nabijanie postów.


Pozdrawiam, żałosna mućka

love leady
09-06-2008, 14:21
Wez stad wyjdz... Widac ze nie jestes za polakami bo kazdy kibic sie wkur**** jak jego druzyna przegrywa... a do tego jestes konfident... spier*****
Moze i niektorych ponioslo ale byl powod wiec mnie to nie dziwi -.-

nie za polakaami bo ja nie polak :p
znnaki

Gazownik
09-06-2008, 14:28
No i dobrze ze niemcy wygrali ; DDD

ANGEL wygral 2 dychy ze stara : D

Rembik
09-06-2008, 21:33
Najlepsze jest to wszyscy w barwach Polski itd. ale jak jest mecz to nie pójdą do pubu sobie go obejrzeć albo przed telewizorem tylko siedzą na tibi, a nawet ci co mają telewizor obok kompa to niezłe uzależnienie nie potraficie nawet na 2h odejść od kompa, a do Podolskiego to jest polakiem, lecz Polska nie zaoferowała mu tego co Niemcy i dobrze, że strzelił te bramki pokazuje jebanym ciulom z PZPN jaki błąd popełnili.

Jokee
09-06-2008, 22:05
To ja powtórzę po wszystkich:P.

@Offtopic

Po 1. Nie czytałem całości ale widziałem ,że przed depo tak około 16/17 wyzywano Niemców od "Je****h hu*i" itp. większość ich była rzucona w ich stronę pod zarzutem
- Bitwa pod Grunwaldem,
- I i II Wojna Światowa,

itp. itd.

Ludzie! Teraz wyzywacie Podolski'ego za to że strzelił nam bramkę?
Jestem pewien ,że gdyby miał możliwość nie strzelił by tych bramek,ale co?
Miał stanąć i nic nie zrobić?
Zresztą jak strzelił to nie cieszył się , a w ręcz przeciwnie był niezadowolony.

@Topic

-.-
Dałeś temat aby się pochwalić ?
A ja wypatrzyłem się takiego tekstu jak wyzywałeś 'chyba' Viki rodziców.
Co ten tekst o Tobie świadczy?
To że masz max 11 lat.

I ktoś wyżej dobrze napisał.

Zamiast 'dopingować przed TV' polskich zawodników to graliście w tą zjeba*ą grę zwaną Tibia.

Troszkę pozdrawiam.

Fan Thomas
09-06-2008, 22:18
No było takie cos, ze byli w brawach polski, a wogule zachowywali sie jak typowi niemcy ;o Ale wogule spox. przynjamniej zmienili kolorki :)

Maks
10-06-2008, 09:47
@REMBIK
"Najlepsze jest to wszyscy w barwach Polski itd. ale jak jest mecz to nie pójdą do pubu sobie go obejrzeć albo przed telewizorem tylko siedzą na tibi, a nawet ci co mają telewizor obok kompa to niezłe uzależnienie nie potraficie nawet na 2h odejść od kompa, a do Podolskiego to jest polakiem, lecz Polska nie zaoferowała mu tego co Niemcy i dobrze, że strzelił te bramki pokazuje jebanym ciulom z PZPN jaki błąd popełnili."

Rembik zapomniałes dodac, że 3/4 ludzi na apo to 12 latki co piłki na oczy nie widzieli, a te słowa, że mam telewizor obok i oglądam to mnie śmieszy....

Też mam TV obok i spokojnie mógłbym sobie pograć i pooglądać, ale wole sobie iśc do kumpla z piwkiem i razem obejrzec meczyk niż dostawać odleżyn na krześle męcząc balle, a w przerwie sprawdzać wynik na necie.....
ahsudashduahduasdhasudsh

Hogart 2.0
10-06-2008, 10:16
Zall kapus ;< chodzi nie dziwie sie tym ludzia poniewaz emocje w chuuj byly..

xD Lukki xD
10-06-2008, 20:17
A mnie najbardziej dziwi, że w czasie takiego meczu, Ci ludzie byli w domu... Mało tego, siedzieli przed Tibią. :confused:

Sry, ale gdzie miałem oglądac? Biletu nie miałem, a do baru po co mam iśc? Żeby mi manule chuchały? ... Raz byłem w pubie na meczu i już nie chce, a moje miasto małe i telebimu nie dali :x
Ja zresztą wbiłem na sec po bramce na 1:0 zobaczyc na reakcje APO :D
@topic
Noo, a ja wiary nie straciłem po bramce na 1:0 :) no wiadomo, lekka załamka.
Zareagowali jak zareagowali xD

Dran Frek
10-06-2008, 20:28
Autor sprzedawca... a za tych debili co bluzgali na g chacie to aż wstyd...do nauki paroby!!!

Magic Gladiator
11-06-2008, 08:33
:p:p:pCo wy ludzie mysleliscie ze Polska wygra??, ja glosowalem na Polske ale wiedzilem ze dostanie w 2:0 :) BUhehehhea





POLSKA BIALO-CZERWONI w czwartekj maja szanse wiec...badzimy dobrej mysli....PozdroxD

Taki se pazdzioszek
11-06-2008, 11:22
@Viki
Skoro był to Twój pierwszy mecz to skąd Ty możesz wiedzieć co to jest spalony? :D

@topic
A co mieli się cieszyć, że Polska przegrywa? xd Omg przecież na otsie sami Polacy grają...
Podolski jest niemcem i nienawidzę jak komentatorzy mówią na niego 'Łukasz'. Żal. To jest Lukas Podolski - zdrajca naszego kraju.

Dobre Chlopaki
11-06-2008, 11:50
Otóz podolski mieszka w Niemczech , on jest z narodu "Polakiem" :]
Co do Podolskiego. Jest to piłkarz wysokiej klasy , 2 lata temu Polska Reprezentacija chciała go do siebie . "LECZ SIĘ NIE ZGODZIŁ" Hm.m..mm dlaczego ? Ponieważ poleciał na Kase , myslicie ze w Niemczech mało mu płaca ?? hehe otóz Niemcy oferuja mu za 1 mecz 2 razy więcej niż polacy za 3-4 mecze. Podolski jest bardzo dobrze postawioną poprzeczką w Europie.
Dla Niemców Podolski jak i Ballack to Wygrana "Zwycięstwo" Gdyby nie było tych 2 osób nie wiem czy Niemcy wygrywali by Większośc meczy tak jak teraz to robią.

Busst
11-06-2008, 14:13
Czy jest sens, aby ten temat był dalej otwarty? Nie...
A dlaczego nie ma takiego sensu? Ponieważ zamiast komentować zachowanie graczy APO, Wy się kłócicie...
Mimo tego, że w tym dziale posty nie są liczone do ogółu, temat zamykam, gdyż chcę uniknąć rozlewu krwi. :)