PDA

View Full Version : ?egnam odchodze z Forum:)



Marta18
09-06-2008, 21:22
Ja już mam tego dość Żegnam was. Mam dośc tych głupich Upomnień w stylu:


Witaj Marta18,

Złamałeś(aś) regulamin forum ARMIA Podkarpacki OTS.

Powód: Pisanie niedozwolonym kolorem <== nie jest to wam smieszne. Pff


Że pisałam niedozwolonym kolorem Pf... to jest tak chore że aż Żałosne.

Trzeba być naprawde umysłowo "***YM" aby coś takiego dać.

Chyba po to są Kolory aby je uzywać.
Po co wam te Forum , tak apropo.
Aby se dawać dla użytkowników Warny Upomnienia Bany ?
Forum jest dla Graczy.
Wy tylko tu powiniście pilnować pożadku , a nie czepiać się o takie bzdety.:)
Jeszcze raz to określe za co dostałam 3 Upomnienia..



Witaj Marta18,

Złamałeś(aś) regulamin forum ARMIA Podkarpacki OTS.

Powód: Pisanie niedozwolonym kolorem

@down

Hmm... Koleżko nie tym tonem :) To że się bujasz na roku i myślisz że jak napiszesz SELL BP Mana-Fluit 1 cc To cie każdy Będzie Lubił ?:)


PROSZĘ O Warna dla tego Pana. Za obrazę.

@Oxidosiss

Koleżko ja cię nie znam. Sądzę że ty mnie też nie :)
Może masz z tym kolegą wyżej po 12 lat :] i zbytnio nie wykazujecie się zbytnią Inteligencią . :)

Poruszyłam ten temat :) ponieważ tutaj widzę "zauważyłam" że Moderatorzy robią sobie "Jaja" że za kolor dają Warna :)









NIE ODCHODZĘ : ! Ps" Przepraszam za Problem :P Dogadałam się już"

Paiton
09-06-2008, 21:28
No command jak to napisałaś

Wypierdalaj głupia babo! Nikt cie nie kooochaaaa! WOn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ja dla ciebie chce warna za double posta

Nie gram na rook -.-
suaHSUAHSUAHSUHASUhuahsUAHS Wogóle mnie głupia pizdo na apo nie ma...

Oxidosiss
09-06-2008, 21:35
Nie cieszę się jak ktoś odchodzi, lecz w twoim przypadku się ciesze.
Byłeś/Byłaś tak głupim użytkownikiem, że szkoda gadać.
Każdemu byś warna dawała, każdego poprawiała, każdego krytykowała a sama nie byłaś idealna. Gdy widziałem twoje posty, były tak debilne, że szkoda gadać.
Pozdrawiam.

Pelson
09-06-2008, 21:47
Szczerze mowiac pan/pani up ma rozdwojenie jazni.
Najpierw placzesz ze warn za kolor a pozniej "donosisz i chcesz bana"za obraze dla kogos -.-'

Aha to odchodzisz czy wracasz?

Mariox
09-06-2008, 21:48
Eh nie dawno Cie witalem a juz trzeba zegnac.;)Jesli chodzi o regulamin forum to co prawda nie które punkty są absuldarne ale zauważ, że dzięki temu można utrzymać tutaj porządek.
No i regulamin to regulamin mogłaś się z nim zapoznać a nie dziwić się już po szkodzie, że warna dostalaś. Pozdro

@down

Następny kozak, który myśli, że jest najmądrzejszy. Takich ludzi jak ty po prostu nie szanuję. Co myślisz, że napiszesz, na kogoś że zasłużył na warna to jesteś lepszy? Idż i nie wracaj.
NIE pozdrawiam

Jan
09-06-2008, 21:50
A ja poprostu myślę, że wszyscy piszący w tym temacie wyglądają na dzieci z pdst.

Po 1. Jeśli jej nie lubicie to po co komentujecie?
po 2. Co was to obchodzi, że ona odejdzie skoro wam się i tak żadna krzywda nie stanie?
po 3. Dlaczego uważasz, że ludzie powinni dostać warna za obrażanie Ciebie, skoro ty ich również obrażasz? (teksty z inteligencją)
po 4. Po co tworzysz tego typu posty zaczynając od pożegnania, a kończąc na tym, że zostajesz zaledwie przez 2h zmieniasz zdanie?
po 5. Forum jest dla ludzi, a nie dla ideałów wogóle ja uważam, że tibia powinna być od 15-stu lat.

Podsumowanie: 4 warny w tym poście:
Marta, bo nabija posty
Marta, bo obraża innych
Marta, bo daje szanse innym graczom na zdobycie łatwego posta
Człowiek z drugim postem, bo przeklina, wyzywa; to forum jest dla ludzi kulturalnych, a nie DEGENERUCHÓW.

THE END, a twoje pozostanie, bądź też ewentualne odejście mi zwisa, gdyż nie znam Cię, ale ten post nie świadczy zbytnio o twej inteligencji

GOOD BYE

Viki
09-06-2008, 22:41
Oj straszne _._ Dziennie dziesiatki osob dostaja warna i nie odchodza... _._ Tez dostalam upomnienie za pisanie niedozwolonym kolorem.. A mimo to postawilam na swoim i zostal czerwony ;]

Ani sie nie ciesze ani nie zaluje ze odchodzisz;] Mam to daleko daleko bo Cie nie znalam

Fee conte
09-06-2008, 22:45
Och nie, doprawdy straszne. Przejąłem się tym nieprzeciętnie bardzo, już szukam mojej zarezerwowanej na takie okazje - różowej żyletki.

Won i nie wracaj, transwestyto.

Ko0oDeeXiiiK
09-06-2008, 22:51
Ja Cie Layerowi na gg sprzedałem :)

Ja 21:06:41
e
Ja 21:06:42
http://forum.toproste.pl/showthread.php?p=242157#post242157
Ja 21:06:51
wez tej kurwie daj warna z double posta
Ja 21:07:12
im szybiej suka wyleci tym lepiej
Ja 21:07:12
;d
Ja 21:08:45
i dobrz tej kurwie

I gitara ze stąd wypierdzielasz, głupia jesteś jak prawy roller w myszce Mikiela
Nikim nie byłaś żeby mi tu pożegnania pisac bla bla bla

[Splaxor] Obraza innego użytkownika, upomnienie.