PDA

View Full Version : Addony



Ostoja
12-06-2008, 10:25
Moja propozycja jest aby były w naszym ots jakieś inne addony na które trzeba było sobie odpowiednio zasłużyć np hat addon trzeba by było zebrać te 100 piórek i 50 miodu itp.
Tylko nie wiem czy jest to możliwe na wersji 7.6
Znając życie pojedziecie na mnie ze to głupi pomysł ale ja uważam ze nie jest to tak głupi pomysł jak mana runy

Mariox
12-06-2008, 10:40
Klient 7.6 jest za stary na addony. Zresztą było już wiele, wiele tematów o addonach. Nie wiem może po porządkach zostały wykasowane ale nie wieże, że przed napisaniem tego tematu użyłeś funkcji "szukaj";-).

@down Vonozaurus
Przepraszam kolego. Wiem, że taki bład jak literówka kwalifikuje mnie na dys... wszystko. To gorzej niż bym napisał ktury albo jurz. Jeszcze raz przepraszam Panie najmądrzejszy.

Ostoja
12-06-2008, 10:52
A Powiem ci ze uzylem bo myslalem ze juz byly ale nic takiego nie znalazlem

Vonozaurus
12-06-2008, 11:21
@Mariox Naucz się pisać, a następnie błyśnij inteligencją, hmm? ; -))
@autor Jeśli pragniesz addonów idź sobie na rl tibię. To jest ots... Cały urok tibii 7.6... Jedna z najlepszych wersjii tibii... Po co nam te addony? Masz nimfe i krasnoluda, więc daj sobie spokój. Jeśli chcesz już być taki bardzo fajny pozamieniaj sobie Tibia.spr ; -)) A tak poza tym istnieje opcja edycji postów. Powinieneś dostać za to ostrzeżenie jakieś ; -))

Mc Maciek
12-06-2008, 12:35
Nie ma możliwości wprowadzenia Addonów na klienta 7.6 dlatego są do kupienia outfity dwarfa i nimfy.

Zamykam.