PDA

View Full Version : Nowy system kupowania



VeEnNiRr
13-06-2008, 23:09
Witam w moim topicu. Chciałem zaproponować do APO nowy system działania NPC. Przykład: Podchodzimy do NPC i nie mówimy hi>buy... tylko klikamy na niego prawym jakbyśmy atakowali i otwierają się itemki do kupienia. Otwierało by się takie okienko jak w bp. Sprzedawanie polegało by na przekładanie swoich itemasów do "bp NPCka". Mortiis musiałby trochę posiedzieć nad skryptem, ale opłaca się na przykład wtedy, gdy kilka osób do jednego NPCka.
Co sądzicie? Popieracie?
Można by było zrobić komendę "!fill", aby sprzedać wszystkie itemy tego typu. Np. idziemy do NPC Sonia. Mówimy !fill i klikamy na nią prawym, jakbyśmy atakowali. Przenosimy jedno MPA, a sprzedajemy wszystkie posiadane w bp.
#Aradus
Pomysł wykonalny... I według mnie bardzo dobry.
#Dementis2.0
Pisząc tego topica nie myślałem o m2. Nie gram na m2 od roku.
#New Tasman
Chodzi mi o uczynienie OTSa przyjemniejszym^^

^Dementis 2.0^
13-06-2008, 23:18
Zadam tylko jedno pytanie:

Chcesz zrobić z tibii metina?

Vonozaurus
13-06-2008, 23:20
Pomysł oczywiście świetny, lecz z wykonaniem będzie gorzej ; )). Ahh, pamiętne czasy Landorii ^^ Tam było tak samo, ale oczywiście APO do Landorii to taka różnica jak kotkiem a niedźwiedziem ; PP. Popieram w 100% ten system.

@up

Ten system jest rewelacyjny i widziałem go dopiero na dwóch serwerach więc skończ gadać o jakimś "metinie" bo nie jesteś zią ;(


@down

BUAHSUAHSUAHSUAHSASA. Nie wykazuj się już inteligencją "YNTELYGENCIE". Widziałem ten system na ots'ach. Więc już skończ z rl tibią...
Literówka. "Może się mylę", a nie "Może się myślę"...

Ciekaw jestem jak to sprawdzisz [[;

Arhadus
13-06-2008, 23:37
Pomysł z tego, co widzę to jest niewykonalny. Musisz poczekać, aż zrobią to w RL Tibii.

#edit.
Może się myślę, zaraz sprawdzę, bo tu głównie chodzi o otwieranie tego bp i wkładanie do niego itemów. Jeśli jest to wykonalne, to pomysł mi się podoba ;-).

xD Lukki xD
13-06-2008, 23:48
@up
Jak byś nie wiedział na kilku OTS już takie coś było.
@topic
Pomysł bardzo dobry :) No i przyspieszyło by to sprzedawanie loota, bo nawet nie można tu sprzedac np. 10 mpa za jednym razem ._.

pogromcaszczurow II
14-06-2008, 00:15
Mi to by wystarczyło "Hi" , "Sell 4 mpa" , "Bye" .
Ale i tak zaznaczyłem na "Tak" , bo nie lubię stać godzinę przed Madem , czy Sonią

Wujek Margoth
14-06-2008, 00:28
Grałem na otsie z takim czymś... muszę przyznać- jest to napewno wygodniejsze ;] Albo niech wprowadza tak jak na globalu ma być, że z NPC`tem na pv pisze się xD

Ko0oDeeXiiiK
14-06-2008, 02:15
Mnie tam wiadro czy zrobią czy nie bo i tak nie gram, ale cóż jak wszyscy są na tak no to ja też, na innych otsach nie widziałem, bo na otsach nie gram....
kthxbye

(Sam nie wiem po co ten post)

New Tasman
14-06-2008, 09:02
nie! Nie!! NiE!!! NIe!!!! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po co takie coś?
Masz kolejną zachcianke skapnięta z sacreda itp?

To jest całkowicie nie potrzebne... jak to już było na jakiś otsach i Ci się takie coś podoba to nic innego tylko idz tam graj.
Ja bym pomyślał bardziej nad sellaniem items w liczbach np.
hi
30 mpa
yes

i zaraz zrobie taki wątek

Rybka
23-06-2008, 22:37
Wiesz ile to zajmuje ?
Takiego skryptu zrobienie to nie jest 10 sekund.
Tibia to tylko Tibia.
I wiesz co ?
Po co nabijasz posty ?
Przecież jest specjalny temat propozycje do Tibi 7.6
Następny nabijacz....

Wiceps-Biceps
23-06-2008, 22:44
@up
S********j z tego forum kut*sie. Sam nabijasz posty. I weź nie pisz każde zdanie od nowej linijki bo aż żygać się chce -.-

Jan
23-06-2008, 22:48
Chcecie zrobić z tibi Flyff'a (chodzi o zasady), może jeszcze latać nauczymy postacie i zrobimy deski przyspieszenia. Pomysł bez sensu i i tak nie wejdzie w życie, także Veenitr Łaj? For Meni kliknąłem Nie, nie podoba mi się.

Naiczer
24-06-2008, 09:27
Moze i wykonalne ale ja gralem na takim ots i niestety wtedy owy ots musial by miec swojego klienta wiec nie wiem. Szczerze jestem na tak ale rowniez na nie bo "-" to wlasny klient