Zaloguj się

View Full Version : Uproszczenie sprzedawania itemów...



New Tasman
14-06-2008, 09:06
Witam
Wiem że były już takie tematy kiedyś, ale jakoś gm'om nie zależało aby to wprawić w czyn więc może tym razem się uda.

Szło by się np. do npc Mad
i nie sprzedawało mpa po 1 sztuce tylko np. sell 30 mpa
to z yes było by zbędne chodzi mi wyłącznie żeby zmieniono sprzedawanie.
Ja po 5 dniach bez sellania lotu spędzam tam zbędny czas i się nudze na maxa.




Może i fajny pomysł, ale zbędny, w tą 30 sekund czy w tamtą, to nie ma różnicy.

30s? przykro mi, ale się mylisz... jak ja sellam loot to jest tego tyle że dałoby mi to różnice z 10min...





Tak.
Było wiele takich tematów.
Opcja szukaj nie boli.
Jak wiesz o tym że był.
To po co zakładasz ?
Jak Gm tego nie wprowadził to znaczy że nie będzie.
Nie jest tak łatwo wszystkiego zrobić
Nie sprzedajesz lota miesiąc to twoja sprawa.
pzDr.

to skoro był i wiesz że był... na ciul krytykujesz tamponie nad czopkami... chcesz lamo nabić posta i tyle. Myślisz że jesteś super bo nabijasz posty? ja bym na tym apo usunoł całkowicie rangi i by był spokuj z takimi ludzmi jak Ty...





@Hupefupe
Na Armii nie ma czegoś takiego jak muted ;).
@topic
Pomysł dobry, nawet bardzo, ale:
- Zamiast podawać pomysł zrób gotowego skrypta i wyślij Mortiisowi/Tygrysowi.
- Sprzedawanie loota jest jakimś urozmaiceniem nudnej gry, która polega na expieniu/staniu przed depo/biciu pk. :D

nie no spoko, tylko mam 1 ale.... co ja z tego będe miał?
Mortiis ma z tego kase, a Tygrys gm... więc czemu ja mam to sam robić skoro nie dostane za to ani gm, ani kasy?...

A dla kogo to uproszczenie?//Laluś



Moim zdaniem lepiej 'all [item]' np. all mpa i ci zabiera ;)
@topic
Stanowczo by to się przydało :)

SUPA POMYSŁ!!



To można zrozumieć jako wołanie "eee mortis dasz gm to zrobie skrypt na to"... Pfff... Ty głupi baranie, np. dla przyjemności ? Wiele osób robiło coś dla APO, wiele nawet ciężkich prac i co z tego mieli ? Przyjemność i czasami w Newsach pisało, że jest to zasługa tego i tego..

Ty leniu zasrany jak taki leń jestes to na huj to wogule pisales ? idz przed tv bo do tibi nawet ci się dojsc nie chce a jak juz to nawet nie chce ci się poklikac zeby loota sprzedać ;s .

więc tak o( przetłumaczę na polski):
mortis- mortiis; jestes- jesteś, zrobie- zrobię, wogule- w ogóle; pisales- pisałeś; idz- idź; dojsc- dojść; juz- już; poklikac- poklikać; zeby- żeby Gratuluje ortografii....


I jak jesteś taki cwany sam napisz skrypt... nie napiszesz bo nie potrafisz debilu, a do tego ja nie chcę mieć gm na apo, to tylko gówniana gra!

@ MODKI
Dajcie mu warna za złe słownictwo i pisanie nie na temat plx :p

lol561
14-06-2008, 09:25
No przydało by się ale jest też sposób na szybkie sprzedawanie.

Dajesz przykładowo na hota f1 mpa i szybko je sellujesz jak miałem 350ek to jak sellowałem np lot z tygodnia z msów to było tego sporo i taki lot w 45min sprzedawałem u mada i u soni.

Criss
14-06-2008, 09:49
Może i fajny pomysł, ale zbędny, w tą 30 sekund czy w tamtą, to nie ma różnicy.

Hupefupe
14-06-2008, 10:30
Criss ty mówisz 30sec mylisz się ja ostatnio loot sprzedawałem w 30min bo tego byle bardzo dużo. Można dać na hota jak ktoś up powiedział ale niestety jest coś takiego jak muted i mi sie już nieraz zdarzyło jak sprzedawałem loota xd

@topic
Ja jestem za ponieważ monotomne jest sprzedawanie tego loota ;/

Zaraki Kenpachi
14-06-2008, 10:44
No cóż, może i jest to z deka wkurw.... ale skoro było o tym z 6 tematów, i nikt z tym nic nie zrobił znaczy, że nie wejdzie w życie ;<

Laluś
14-06-2008, 11:59
@Hupefupe
Na Armii nie ma czegoś takiego jak muted ;).
@topic
Pomysł dobry, nawet bardzo, ale:
- Zamiast podawać pomysł zrób gotowego skrypta i wyślij Mortiisowi/Tygrysowi.
- Sprzedawanie loota jest jakimś urozmaiceniem nudnej gry, która polega na expieniu/staniu przed depo/biciu pk. :D

Rybka
14-06-2008, 23:01
Tak.
Było wiele takich tematów.
Opcja szukaj nie boli.
Jak wiesz o tym że był.
To po co zakładasz ?
Jak Gm tego nie wprowadził to znaczy że nie będzie.
Nie jest tak łatwo wszystkiego zrobić
Nie sprzedajesz lota miesiąc to twoja sprawa.
pzDr.

doniczekmateo
15-06-2008, 01:05
Z jednego powodu jestem na tak z drugiego nie


Nie dlatego że :
-APO jest coraz łatwiejsze a miało byc trudniejsze więc z tego powodu nie


Tak dlatego że :
-kiedyś np. expiłem dotąd aż miałem 4 bp i 4 gbp lootu pełnego i ide do NPC to sellałem chyba z 30 min ten loot i to było wkurzające bo też nie kiedy kasa na ziemie poleciała ;/

Nerki Knight
15-06-2008, 07:38
Ta, a zanim policzysz ile ich masz sellnąć to w tym czasie zdążył byś je sprzedać normalnie.

silver ghostek
15-06-2008, 15:51
Jestem za. Niekiedy wracajac z ms'ow mam pelno loota do sprzedania i denerwuje mnie ciagle naciskanie shift + up. Modyfikacja skryptu nie byla by chyba zbyt skomplikowana (nie wiem, nie znam sie za bardzo ;d).

kulaS
15-06-2008, 16:41
Jestem za :)
Tu nie tylko chodzi o czas, lecz komu sie chce np z 30 mpa potem układać po 10cc :/

Rudy Pies
15-06-2008, 20:15
Tyle było tematów a jednak nie weszło to w życie... Wkurza mnie zawsze jak wracam z MS mam 36 gbp loota i sprzedawanie mi tego zajmuje 1h+. Najlepiej jakby była opcja: Sell x powiedzmy MPA gdzie x to liczba tych przedmiotów i opcja: Sell all MPA gdzie wszystkie MPA z naszej postaci zostały by sprzedane. O minęło by to problem liczenia itemków w plecaku. To tyle ode mnie chociaż i tak daje 80%, że GM tutaj nawet nie zajrzy:)

Inposible Solider
15-06-2008, 20:41
Jestem za ponieważ zbieram loota z tygodnia a potem to trzeba sprzedawać po 1 i nieraz to trochę czasu zajmuje.

Quiet v 2.0
15-06-2008, 21:09
a ja bym to zrobił jeszcze inaczej, mianowicie:
idziesz do npc mówisz "double axe" i wszystko. Z bp znikają ci all duble axe (TYLKO Z BP!!).

Mimo wszystko ten sposob tez jest dobry :)

Patbor
17-06-2008, 19:49
Takie tematy były o ile dobrze pamiętam na starym forum ? Ale od tamtej pory nic nie zrobiono ;/ Nie jestem skrypterem :) Ale myślę... Czy nie dało by wziąść gotowego skryptu z najnowszej wersji Tibi ?:D Jeśli się mylę to sorka :)

Pozdrawiam :P

Wiceps-Biceps
17-06-2008, 19:56
a ja bym to zrobił jeszcze inaczej, mianowicie:
idziesz do npc mówisz "double axe" i wszystko. Z bp znikają ci all duble axe (TYLKO Z BP!!).

Mimo wszystko ten sposob tez jest dobry :)
Moim zdaniem lepiej 'all [item]' np. all mpa i ci zabiera ;)
@topic
Stanowczo by to się przydało :)

niebanujberafitorozumiesz
18-06-2008, 22:39
nie no spoko, tylko mam 1 ale.... co ja z tego będe miał?
Mortiis ma z tego kase, a Tygrys gm... więc czemu ja mam to sam robić skoro nie dostane za to ani gm, ani kasy?...


To można zrozumieć jako wołanie "eee mortis dasz gm to zrobie skrypt na to"... Pfff... Ty głupi baranie, np. dla przyjemności ? Wiele osób robiło coś dla APO, wiele nawet ciężkich prac i co z tego mieli ? Przyjemność i czasami w Newsach pisało, że jest to zasługa tego i tego..

Ty leniu zasrany jak taki leń jestes to na huj to wogule pisales ? idz przed tv bo do tibi nawet ci się dojsc nie chce a jak juz to nawet nie chce ci się poklikac zeby loota sprzedać ;s .

Quester
18-06-2008, 23:16
No fajny pomysł, bo jak ktoś robi kilka nocek to ma dużo loota, i potem sprzedaje kilka min ;p.
Jestem za tylko ciekawe czy Mortiis to zrobi :confused:
Pozdrawiam.

Sasha
19-06-2008, 08:21
Zacznij od siebie, a potem innych krytykuj :)


więc tak o( przetłumaczę na polski):
mortis- mortiis; jestes- jesteś, zrobie- zrobię, wogule- w ogóle; pisales- pisałeś; idz- idź; dojsc- dojść; juz- już; poklikac- poklikać; zeby- żeby Gratuluje ortografii....

nudze ; usunoł ; spokuj ; ludzmi





Lol... Bez przesady. Jak Ty to sellasz ? 10 min ? Jak Ci szkoda 10 minut na sprzedanie loota to sorry, idź się lecz. A sellasz te itemy mając 2 kratki w bp wolne ? Ja walne spama x10 np. mpa, złącze kase i znowu... co tu takiego strasznego.
Ale nie będę ukrywał, że to by pomogło.

Oxidosiss
19-06-2008, 09:49
To można zrozumieć jako wołanie "eee mortis dasz gm to zrobie skrypt na to"... Pfff... Ty głupi baranie, np. dla przyjemności ? Wiele osób robiło coś dla APO, wiele nawet ciężkich prac i co z tego mieli ? Przyjemność i czasami w Newsach pisało, że jest to zasługa tego i tego..

Ty leniu zasrany jak taki leń jestes to na huj to wogule pisales ? idz przed tv bo do tibi nawet ci się dojsc nie chce a jak juz to nawet nie chce ci się poklikac zeby loota sprzedać ;s .

Musze Cię uświadomić, że on tylko chciał podsunąć pomysł. Przecież to nie On ma robić otsa, tylko Mortiis/Tygrys. Przy zakładaniu kategorii propozycje, liczyli się z tym że ludzie będą dodawać propozycje do zmiany ots'a, a oni będą musieli to robić, w końcu oni są adminami, nie gracze.. chociaż masz troche racji, taki skrypt trudno napisać nie jest.
@Topic
No pomysł fajny, teraz jakbyś mógł się wyręczyć Mortiisowi, napisz skrypt i mu wyślij i będzie git :p

Thorim
19-06-2008, 14:13
Jestem za.Wyobrazcie sobie taka sytuacje:
Ktos expil 3 dni i loota zostawial po 3 dniach chcial go selnac i ma np.40 mpa 30 demon legs 60 dsm itp.Jezeli ma np 10 gbp loota to torche by to sobie dlugo sprzedawal.