PDA

View Full Version : Nieko?cz?cy si? spear.



Nerki Knight
14-06-2008, 09:35
Wpadłem na taki pomysł że można by było zrobić takiego speara który się nie kończy. Miał by on np. 2 atk. i 5 def. i służył by do treningu. Przez to zmniejszyła by się ilość botów na podnoszenie spearów itd.
A co do wyglądu to mogło by się go zamienić np. na banana staff, który jest bezużyteczny na aktulaną chwilę.
Co o tym myślicie?;>

@New Tasman.
Nie pasi Ci ile mam tematów? wypierdalaj. Jak bym chciał nabijać posty to już bym dawno miał 800+. Nie moja wina że jestem "kreatywny". Jak coś mi wchodzi do głowy to piszę.I zobacz datę tego posta. Ten pomysł napisałem jako pierwszy więc napisałem "wpadłem na pomysł" w kolenych tematach pisałem "I znów kolejny pomysł" lub "wpadłem na jeszcze jeden pomysł". Zanim coś napiszesz-pomyśl.



Warn prosze....
Proś dalej, na pewno Cię posłuchają.

Guest
14-06-2008, 09:48
W czasach kiedy obsługa tyra się z botterami, Ty chcesz im jeszcze pomagać?:p

#down
Może i tak ale rusz głową - teraz zamiast 2 botów [naciskanie dźwigni; podnoszenie spearów] będą używali tylko tego pierwszego. Może i jest to jakiś sposób na częściowe wyeliminowanie botów ale nie pójdzie to w dobrym kierunku.
Podsumowując: Pomóżmy im by nie musieli męczyć się z dwoma botami:p

Wujek Margoth
14-06-2008, 10:02
@up Ale jesteś lolem xD

On chce wyeliminować małą część "pomocnych programów"...


@topic

Jestem bardzo na TAK!! To napewno zmniejszy populację botterów [do trenienia] na APO :P

Layer
14-06-2008, 10:24
Jestem zdecydowanie na TAK. Można by ten spear dać do wypożyczenia na dany okres czasu w sali do trenowania, wtedy było by jeszcze bardziej kolorowo.

Elvan
14-06-2008, 11:59
Ja się zgadzam i zrobiłbym to tak (albo mniej więcej tak);
Nawet 2 sposoby są ;o

1. Kiedy wchodzisz do pokoju treningowego, skrypt od razu rozpoznaje czy jesteś paladynem. Jeśli tak, daje Ci tego speara do plecaka. Jeśli nie, to ... nie. ;o
2. Robi się NPC'a na terenie pokojów treningowych, który daje te speary za free, jednak jeśli wyjdzie się poza określoną strefę, spear znika z plecaka.

O ile pierwszy sposób jest tylko dla paladynów, drugi może być dla każdej profesji. W końcu może się znaleźć jakiś knight trenujący distance fighting ;D

DragonQ
14-06-2008, 12:00
@Layer
Wypożyczyć.
@Temat
Botów tak czy siak nie zlikwidujemy, ale może być.

Mortarius
14-06-2008, 12:10
Pomysł dobry ale wątpie że wypali...chyba dobrze wiesz Nerki że trzeba czegoś więcej niż post na forum żeby ktoś to wprowadził w życie.Jestem na tak.

Dobre Chlopaki
14-06-2008, 13:01
Wpadłem na taki pomysł że można by było zrobić takiego speara który się nie kończy. Miał by on np. 2 atk. i 5 def. i służył by do treningu. Przez to zmniejszyła by się ilość botów na podnoszenie spearów itd.
A co do wyglądu to mogło by się go zamienić np. na banana staff, który jest bezużyteczny na aktulaną chwilę.
Co o tym myślicie?;>

Moje zdanie jest takie:


NA TAK !

1.Spear na serwerze jako niekonczaca sie bron na Training Monkach jest bardzo dobrym pomysłem. Dlaczego Knight , Sorc , Magic nie musza biegać i kupować co chwile "speara , bolt". Otóż jak sie nie kończy dla wymienionych wyzej profesij to czemy ma sie konczyc dla Palla ? :D



NA NIE !

2.Otóż będzie problem ponieważ kilka "dzieci" "noobow" "puTow" bedzie sobie ustawiało bota na dziwgnie i se beda afkowac przez dłuższy czas , nie wychodzać wogle z Training Roomu.

Wiceps-Biceps
14-06-2008, 19:34
@up
Ja jakoś umiałem trenować na afku ze spearami. Kupujesz 10 gbp spearów (3,6cc) + 2x bot i jedziesz :D .W 1 dzien zrobiłem 40rp ze skilami 105/103 i 25mlvl :D

@topic
Dobry pomysł. Tak jak powiedział Elvan. Wchodzisz do trainera i w bp pojawia Ci się spear, jak wychodzisz lub jak masz kicka to znika Ci.

Rybka
15-06-2008, 10:11
Nie zmniejszyło by to ilość ludzi botujących bo i tak boty na dźwignie by były.
Niekończący spear mógłby być jak wejdzie do Tr. Pall to by mu dawało tego Spera i wraz z pociągnięciem dźwigni by się odnawiał ten Spear.
To moje zdanie.
Jestem na nie.
poZdro

djpalon1994
15-06-2008, 12:30
Jestem za @do autora Topicu czego ty jeszcze nie wymyślisz ? xD GZ pomysłów a co do @Elvan to dobry pomysł razem stworzycie SPEARA !! xD jestem ZA...

Patrol
15-06-2008, 14:32
Ooo!
Co ja widzę?
Jeszcze pamiętam jak +/- rok temu proponowałem stworzenie czegoś takiego na game chat i większość ludzi popierała propozycję, ale wyleciało z głowy i temat nie powstał.
Także jestem na tak w 100%.

Quik
15-06-2008, 14:46
Stary to jest kapitalny pomysł zwłaszca dla tych,którzy używają boty,albo poprostu nienawidzą podnosić ciągle je.APO powinno to wprowadzić,ale mogło by wypadać z różnych potworów np.OTS Queen albo Wise Mana.Raczej wątpię,żeby liczba botów kiedyś się zmniejszyła.Nic nie zmieni tego,że ludzie chcą być najlepsi i zrobią wszystko by tak było.
Jednak pomysł ma swoją przyszłość.:D:)

Patrol32111
15-06-2008, 15:01
Czy ja wiem ?? to trochę zaczeło by się robić za proste same trainery to duża pomoc a już Shuper Sphear ?? miałem 105 palla i do skillu 120 doszedłem bez shuper sphear myślę że do siły trzeba dojść samemu a nie co chwile z nowymi wspomagaczami wkońcu jak decyduje ktoś na jakąś profesje to chyba liczy się z
wadami chara :mad: :) :p :D

Knight - musi iść z potworem na solo i potrzebuje dużych skill i dobre eq-trzeba mieć czas na takiego chara i kase

Pall:może walić cholernie wielkie obrażenia ale zato nie ma tarczy i musi mieć wprost Zajeb**** i dobre skille by przetrwać - Czas i kasa i w dodatku umiejętność grania pallem

Sorc:nie musi aż tak bardzo skillować tego m lev bo na początku jak się bije samymi czarami to sam się wbije- nie musi być taki pracochłony ale trzeba mieć Gigantycze umiejętności by dobrze posługiwać sie tym charem

Druid:Prawie to samo co sork tylko ze umie "Siochać"


takie jest moje zdanie "Do siły trzeba dojść samemu" bo jak ktoś komuś da MPA G legs D Helmet Zajebiaszczą broń Great Shield Bohy aol to chyba niczego się nie nauczy a nie nauczy się jak być noobkiem i żebrać ! jeżeli macie za dużo EQ-Rzeczy w dp to nie dawajcie im 1 15 levelowi tylko do kosza wrzucic trzeba !!! chyba że ktoś jest po hacku to trzeba mu pomuc

New Tasman
16-06-2008, 13:26
Wpadłem na taki pomysł że można by było zrobić takiego speara który się nie kończy. Miał by on np. 2 atk. i 5 def. i służył by do treningu. Przez to zmniejszyła by się ilość botów na podnoszenie spearów itd.
A co do wyglądu to mogło by się go zamienić np. na banana staff, który jest bezużyteczny na aktulaną chwilę.
Co o tym myślicie?;>



Kur** ja Ciebie nie zboleje bo to tylko do nabijania postów jest!! piszesz wpadłem na pomysł, ale jak wchodze w propozycje widze Twoich tematów takich z 5 przy samym wejściu jakbyś nie mógł dać opcji "edit" i napisać tego.

@topic
pomysł beznadziejny... teraz 90% dzieci nie potrafi włączyć dobrze podnoszenia speara i gdy raz upada on go zaraz podnosi co się kończy banem. A że Ty nie potrafisz ustawić ok bocika nie musimy odrazu robić niekończącego się speara!:D





@New Tasman.
Nie pasi Ci ile mam tematów? wypierdalaj. Jak bym chciał nabijać posty to już bym dawno miał 800+. Nie moja wina że jestem "kreatywny". Jak coś mi wchodzi do głowy to piszę.I zobacz datę tego posta. Ten pomysł napisałem jako pierwszy więc napisałem "wpadłem na pomysł" w kolenych tematach pisałem "I znów kolejny pomysł" lub "wpadłem na jeszcze jeden pomysł". Zanim coś napiszesz-pomyśl.

Warn prosze....

Patbor
17-06-2008, 19:42
Co do tematu...? Jestem na NIE, ponieważ to bezsens ;/ stanął by se "Botek" i zaczął skillić :D Ale wiem, że jest system "AFK" :) Co daje :) I to dużo, choć znam osoby, które sie przed tym chronią xD

@
Daj ankietę...:)

Przemo ziom
18-06-2008, 11:52
Hmm.
Ja bym zas zrobil tak.
Dal bym qlesta na speera niekączącego sie.
Qlest by byl tylko dla pallkow.

Quester
18-06-2008, 13:00
Nie, nie, nie! Co Wy jeszcze chcecie, żeby pallem grał cały server?
Jak na razie jest najlepszą profesja na OTS a Wy jeszcze chcecie ją ulepszać...
Jestem na NIE!
To tak samo jak byście zrobili manarunke dla sorca/druida która by sie nie zużywała.
Pozdrawiam.

PiotrZiomax
19-06-2008, 14:29
Jestem na NIE , ponieważ "nooby" ustawiałyby bota na przesuwanie dźwigni , a tak chociaż muszą się pomęczyć z ustawianiem dwóch botów xD
Więc ten "spear" nie eliminuje botterów ;/

JaCkAsS
20-06-2008, 09:03
Według mnie takie coś mogłoby powstać, a z drugiej strony nie jest niezbędne. Wiadomo że będzie mniej botów na podnoszenie speara, ale co to zmieni w grze? Prawdopodobnie nic więc po co wciskać nowy spear. I tak będą boty na dźwignię, uh, manas itp. Lepiej tym się jakoś zająć, a nie podnoszeniem spearów.

Elo

Psujekbanned
20-06-2008, 09:33
:|

Przecież taki Arcon Shooter jakby miał takiego Spear to przecież mógłby założyć tarcze. Jego hity byłyby i tak bardzo duże, a obrażenia dostawał by mniejsze --,--.

Przemo ziom
21-06-2008, 15:57
Spearr...
hmm no moze byc ale ja bym dal od jakiego wiekszego lvl na to qlest to by bylo njlepsze.

Jan
21-06-2008, 16:11
@up
Po co odświerzasz tematy?? archeologia?
@topic
Pomysł bez sensu, gdyż nie wypali, a jest on zbędny (C Arrow jest świetna i Golden Bolty), chcesz mieć tarczę i broń? Graj innym profem. Nie polecam pomysłu.

Hupefupe
21-06-2008, 16:42
W zasadzie może być taki spear bo mogło by to zmniejszyć ilość botterów na apo ;p

Mc Maciek
21-06-2008, 16:57
Zamykam, gdyż robi się nabijanie postów, jak Pan wyżej (dostałeś upomnienie, bo powtórzyłeś wypowiedź innych osób nie wnosząc nic do tematu).

To, czy ten pomysł wejdzie w życie, zależy tylko od Mortiisa.