PDA

View Full Version : Sniper Robe.



Nerki Knight
15-06-2008, 09:19
Wpadłem na kolejny pomysł. A mianowicie można by było zrobić zbroję która powiększała by distance fighting u paladynów powiedzmy o 8-10+, a zbroja miała by około 7 arm. i była by z questu od 300+lvl'a .
Co do wyglądu to można by było użyć tajemniczej ,zielonej peleryny, o której już każdy zapomniał, a mianowicie
http://img237.imageshack.us/img237/9017/armce7.png
Co wy na to?;>
@edit
Ok, oto fabuła questu. Quest zaczyna się u NPC Robin Hood w City. Narzeka on strasznie na zakłócanie porządku przez sąsiada na dole(NPC Mad) i każe nam go nastraszyć. Ale do nastrasznie kogoś potrzeba przecież odpowiedniej broni. Wybieramy się do NPC Obi który może nam ją "zrobić" lecz przed tym trzeba przynieść mu kawałek drewna(np rozwalone krzesło) i parę miedziaków(platinum coins) ,aby zrobić z nich ostrze.Kiedy zdobędziemy te surowce, on da nam sztylet (dagger). Idziemy do NPC Mad'a i piszemy:
-hi
-Zamknij w końcu tego ryja, bo mój człowiek nie może spać po nocach.
Po czym nóż znika, a NPC Robinj hood nie ma już problemów ze snem : -)
Udajemy się do niego i piszemy
-hi
-wynagrodzenie
On jednak mówi nam że jeżeli chce naprawdę mieć tą pelerynę musi znaleść blue robe, truciznę(jako barwnik), oraz crystal arrow. Kiedy zbierzemy te rzeczy wracamy do niego a on daje nam nasze wynagrodzenie.



Ok, napisałem fabułę, oraz zmieniłem próg lvlowy, oraz większe dodawanie skilli z przyczy ten że trzeba dać temu NPC crystal arrow.


@New Tasman
Nom, masz rację . To wygląda jak helmet i armor w jednym, zjebałem pomysł ;<.

Matii Knight
15-06-2008, 09:49
Nie chce Ci się wymyślać fabuły? To po co robiłeś ten temat? Pomysł nie wejdzie w życie, tak jak milion pięćset sto dziewięćset innych (w tym mój). Ogólna ocena 2/10

@Edit

Jest fabuła, jest trochę lepiej. Fabuła mi sie nawet podoba bo jest z życia wzięta (troszke niedopracowana, ale to można zmienić). Rzeczywiście ten item co go wybrałeś wygląda jak armor i helmet w jednym, i teraz gdzie go założyć? ;>

Po dodaniu fabuły ocena: 5/10 :)

Rybka
15-06-2008, 10:09
Pomysł: Denny.
Takiego ubrania nie ma na 7.6
Taki quest by powininen być conajmiej od 300
Nie chce ci się wymyślać to po co ci ten temat ?
Wymyśl coś to załóż temat.
pozdRo

Layer
15-06-2008, 11:51
&Rybka
Takiego ubrania nie ma na 7.6? Jesteś pewny? HAH!

&Temat
Pomysł jest bardz dobry, chociaż zastanawiałem się już nad napisaniem propozycji właśnie z tym itemkiem, lecz ja miałem na myśli aby po włożeniu służyła jak utana vid. Chociaż twój pomysł i tak jest świetny.

&Ps
Nie nie chce mu się wymyślać tylko zostawia to Tygrysowi.

Czytaj ze zrozumieniem.

djpalon1994
15-06-2008, 12:27
Pomysł popieram 100% jednakże zbori tej można by było dać z 10 arma i +3/4 dist fighting. A Quest mógłby być np. na Kanionie ( Can ) po drodze bramka od 250/280 + lvl do pokonania 2 OTS Kingi na klate, Potem labirynt z Orshablaami/ Demonami Lordami no i na końcu może solo Bally lub Mystic Scrab. Co wy na to ??

silver ghostek
15-06-2008, 15:43
Pomysl do bani...
+4 dist?? To gówno da. Poza tym i tak nikt by tego nie nosił bo i tak mało kto expi z waląc z dystansu a noszenie p arma lub b robki jest dużo bardziej opłacalne. Jestem na nie.

Mortarius
16-06-2008, 00:56
Czemu się tak rzucacie na ten pomysł ? Dużo osób widzę jest na nie.Niby czemu ? Trochę spontaniczności.Ja tam zawsze twoje pomysły biorę na tak Nerki ale widzę że wiele osób nie.Jeśli tak bardzo wam się nie podoba to wymyślcie lepszy pomysł... Z chęcią poczytam wasze propozycje na armor zwiększający szybkość 1000 razy i który ma arma 99999.

GrabeQ
16-06-2008, 07:47
ehh i tak nie wejdzie ;p zbroja zapewne bedzie uzyta w jakims quescie na 1000+

New Tasman
16-06-2008, 08:49
Pomysł: Denny.
Takiego ubrania nie ma na 7.6
Taki quest by powininen być conajmiej od 300
Nie chce ci się wymyślać to po co ci ten temat ?
Wymyśl coś to załóż temat.
pozdRo

myślałeś że będziesz super extra i choć nic nie wiesz gadasz? oj żałosne dziecie wyjdz stąd i zamiast krytykować wymyśl coś swojego plx.. nabijaczu.


@topic
po 1. Quest nie wejdzie w życie, bo mortiis ma wiele ważniejsze sprawy na głowie... poczynająć od nic nierobienia do dawania banów co męczy!!
po 2. Quest wyłącznie dla palla? nierealne aby powstał taki 2, mysisz coś dopisać do innych prof np. ek +10 do cluba/axe/sworda, a ms/ed +5 do mlvl
po 3. ta peleryna wygląda dennie jak armor i helm... więc będzie głupio w eq wyglądać.
po 4. Gratuluje pomysłu, ale jeszcze go dopracuj.

VeEnNiRr
16-06-2008, 21:12
#Diabeł Tasmański
Mortiis to nie robot^^ nie przepadam za nim, ale on może mieć rodzinę, nie?

@Topic
Według mnie peleryna powinna być od 1000 lvla, mieć większego arma i pełnić rolę jednocześnie arma i helmeta. Nie wolno by było wtedy hełmu zakładać, bo to by ciut głupio wyglądało. Lecisz z ancient helmetem i pelerynką niewidką, nie? Według mnie lepsze by było wykorzystanie jej do bycia niewidzialnym.
No to tyle... :p

#down
Sam byś lepszej nie wymyślił.

adrianeq :)
16-06-2008, 21:37
A więc pomysł trefny... Nie lepiej by było, że ta Snifer Robe by miała powiększać hity z miecza, bolta? np. o 3% ?? Wg mnie to ta fabuła do kitu...

Master Code
17-06-2008, 10:30
MOim zdaniem nie przydatne jak sami wiemy pall nie expi z łukiem , kuszą tylko z tarcz i sw ... Quest bylby od 700 lvla jak cos .. za duzy rare dla tak małych lvli

Dark Peter2
17-06-2008, 13:38
lol. pall na apo i tak wymiata, skille rosna mu najszybciej a wy jeszcze chcecie mu dodawać skilliw w armie? Kup se distance ringa