Zaloguj się

View Full Version : Trapery.



Nerki Knight
15-06-2008, 21:30
Kolejny, już trzeci pomysł. Tym razem na myśl przyszło mi wykorzystanie "traper boots".Jeżeli chodzi o info to proponował bym dać im 7 ptk arma, ale za to spowalniały by chodzenie o powiedzmy 10%~(jak wiemy w traperach się chodzi niewygonie xd). Oczywiście były by z questu od 400-550 lvl'a. W poprzednim temacie nie chciało mi się wymyślać- sorry mój błąd, teraz napiszę jego "fabułę"
A wieć tak. Wszystko zaczyna by się u NPC Obi, który został okradziony przez "wysłanników zua", którzy ukradli mu piłę do drewna. Potem mówi Ci że NPC"Jubiler" z wspaniałej wyspy(evul) zna ich kryjówkę. Więc udajemy się do niego, lecz on chce zapłaty (jak to jubiler) o wysokości 500cc~. Dajemy mu kasę, a on mówi nam gdzie to jest. Mówi nam również że bez odpowiedniego przebrania nawet nie wejdziemy do ich królestwa.Musimy teraz biec do "Plastyka" który zamieni nas w jednego , lub jedną z nich(strój hero lub princesses) rónież za drobną opłatą.[(200cc)Byłby na jeden dzień i tylko do wykonania tego quesu]
Kiedy dostaniemy się do ich kryjówki(tu zostawiam polę do popisu dla Tygrysa) wybijamy strażników i wchodzimy do środka. Wybijamy duże ilości hero i bk aż dojdziemy do samej góry gdzie znajduje się król wraz z królową, oraz ich pupilkiem, rexiem(wygląd psa, moc mistic scaraba około) Rozwalamy go, potem bierzemy piłę(w skrzyni) i wracamy do Obiego.oddajemy mu piłę. On jest pełem szczęścia i mówi nam że jeżeli damy skórę węża (zabitego) do NPC Delir'a to zrobi nam Trapery. Więc przynosimy to ciało do niego i on nam je daje. KONIEC QUESTU.

Jak znajdę czas to spróbuję napisać questa do tamtego arma.


@down
Poczekaj, jutro wymyślę całego seta xD

silver ghostek
15-06-2008, 21:45
Hmm... Pomysł ciekawy ale na co buty? Jeszcze spowolniające szybkość chodzenia... Arm. i tak niewiele daje. Moim zdaniem to nie przejdzie. Bardziej przydałyby sie legi...

Xantiz
15-06-2008, 21:52
Możnaby rozwińąć troche wątek piły np coś takiego : Znajdujemy piłe lecz widzimy że nie ma na niej inicjałów Obiego więc musimy znaleść kogoś kto tą piłe z tamtąd zabrał jednak gdy byliśmy u bandytów czy co to tam było znależliśmy również liścik I podpis jakiegoś npc (byle jakiego żeby pasował). Udajemy się do tego npc i prosimy o wymiane fałszywa piła za tą prawdziwą oczywiście dany npc nie widzi róznicy i zgadza się pod warunkiem że dopłacimy mu daną sumę pieniedzy. Udajemy się do obiego i dalej jest już tak jak napisałes on odsyła nas do delira a tamten wytwarza trapery ze wcześniej znalezionej skóry . (Myśle że to niekoniecznie musiałyby być buty można przecież zrobić legi nie :? Sory że tak cie poprawiłem ale nie mogłem tego znieść że ten quest byłby taki kruciutki :/ A takto byłoby troche więcej roboty. Mam nadzieję że sie nie obrazisz za to że rozwinołem twój pomysł... Sory za all błędy ale pisane w pośpiechu...

Rybka
15-06-2008, 21:59
To jest Quest?
Questy narazie mamy na buty 2 Na Klapki i softy więc jeszcze jedne nie potrzebne ;)
Więc jestem na nie ;)
Nie będe odbiegał od tematu bo mam pomysł na Legi ;)
Ale dobra ;)
Arm na Apo i tak nic nie daje ;)

VeEnNiRr
15-06-2008, 22:11
Ja proponuję tak... quest od 700vla, do zabicia: Orsche, Kingi, Queny, Wieśki i jeszcze monstra mumiopodobne inne.
Nagroda: Booty zwiększające prędkość 3x jak boszki, odnawiające manę i życie, 7 arma i cośtam jeszcze

Layer
15-06-2008, 22:12
Bardzo ładnie opisany quest, najlepszy jest wątek z kupieniem nowego outfitu aby wejść do danego pomieszczenia. Mortiis by miał nie mało pracy ale quest odbiega od innych istniejących na APO. Myślę że bardzo by ten wątek urozmaicił grę, jestem na TAK!

Nerki Knight
15-06-2008, 22:15
Ja proponuję tak... quest od 700vla, do zabicia: Orsche, Kingi, Queny, Wieśki i jeszcze monstra mumiopodobne inne.
Nagroda: Booty zwiększające prędkość 3x jak boszki, odnawiające manę i życie, 7 arma i cośtam jeszcze

Następny quest dla nice lvla...
Ja mam na myśli głównie małe lvle(250-400) dla których jest mało questów.
A co do twojego pomysłu to z deczka nie realny. Od kiedy w traperach biegasz szybciej niż w normlanych butach?

Likitiki
16-06-2008, 00:39
Ja proponuję tak... quest od 700vla, do zabicia: Orsche, Kingi, Queny, Wieśki i jeszcze monstra mumiopodobne inne.
Nagroda: Booty zwiększające prędkość 3x jak boszki, odnawiające manę i życie, 7 arma i cośtam jeszcze

A może frytki do tego?! xd
Moim zdaniem bez sensu robić takie pro kox buty bo h lvl mają i tak dużo ułatwień więc po co jeszcze bardziej ułatwiać im życie? ;)

Mortarius
16-06-2008, 00:44
@2x up
No właśnie.Jakoś nie widze biegacza na olimpiadzie w traperach który zapierdziela jeszcze szybciej niż w adidasach itp.
@topic
Pomysł jest super ale jak to ktoś napisał arm daje mało a zmiejszenie szybkości raczej nie zachęci wielu graczy.Fabuła jest ciekawa ale nagroda kijowa =/.Ale w sumie mógłbyś zrobić tak:

Jest wątek z obim ogółem twój cały topic,ale żeby zrobic całego seta z innymi npc.Siły "zua" ukradły np.Sonii butelke wina z 1900 roku : o <lol2> I potem wątek ten sam tylko potwory i miejsce inne.I tak można złożyc całego seta.Jeszcze trzeba go jakoś nazwać... hmm... może Traveler set xD? skoro trapery to podróżnik jak podróżnik to traveler.Ale najważniejsze jest to żeby był w granicach 250-400 lvl jak to napisałeś bo zauważyłem że teraz wogule wszyscy zapomnieli o tych lvlach ;/ Żeby sobie tu pograć i się nie nudzić trzeba mieć 600 lvl a takich rzeczy nie da rady zrobić w tydzień ;]

New Tasman
16-06-2008, 08:54
To jest Quest?
Questy narazie mamy na buty 2 Na Klapki i softy więc jeszcze jedne nie potrzebne ;)
Więc jestem na nie ;)
Nie będe odbiegał od tematu bo mam pomysł na Legi ;)
Ale dobra ;)
Arm na Apo i tak nic nie daje ;)

Arm nic nie daje na Apo?
uehehehehehhehhe kolejna wpadka że nie wiesz, a gadasz... skoro nic nie daje zrób tak:
zdejmij eq i miej sam shield i zobacz 10 hitów... potem zakładaj np. pandemke,dsl,winged,softy, a przekonasz się że daje dość dużo...


@topic
po co kolejny quest od 300lvl? zauważ że teraz na apo są 1,5klvl dla których nie ma questa już, więc po co dla 300lvl?

@mój pomysł
Magicznie Glany Mortiisa- dają prędkość 3x jak boh( w końcu są po gm), +9% do magi, -10% od ataków magicznych...

Jan
18-06-2008, 21:12
Możnaby nagrode zmienić na spodnie powiedzmy 12 arma i +2% atk magicznych (tylko wygląd hmm..... jakieś niebieskie o ile są) i wtedy zamiast węża niosłoby się mystic turban i b robe oraz powiedzmy 100cc (rozmienionych, bo są niebieskie :P) i w zamian dostajemy portki :P ogólnie bardzo ciekawa fabuła Questu :P jak ty to wymyślasz?? w tym armie też ładna fabuła..:P