PDA

View Full Version : Gm'owie do raportów.



Master Czarenss
16-06-2008, 14:00
Zapewne zauwazyliscie ze gdy ktos zlozy raporta to Gm'owie nie odpowiadaja.

Wpadlem na pomysl, aby zostaly zatrudnione specjalne osoby do rozpatrywania raportow. Wiele osob pisze glupoty Np. Ej pomuz on mnie ded... Rolą tych ludzi bylo by to aby segregowali raporty na te wazne lub mniej wazne i Gm wchodzil by na liste i patrzyl ktora osoba zasluguje na bana a ktora nie. W ten sposob Gm'owie mieli by wieczej czasu na gre co za tym idzie dla nas graczy. Prosze o komentowanie mojej propozyckji :

Quiet v 2.0
16-06-2008, 14:03
czegoś takiego nie da się zrobić. Natomiast można by było zatrudnić tutorów/ senior tutorów, którzy by wysyłali takie specjalne raporty z przewinieniami (jak na real tibii).

Mimo wszystko pomysł byłby dobry.

Simba
16-06-2008, 14:17
Dobry pomysł na zwalczanie nobów i odpoczynek dal Godów/Gmów/Tutorów.

Rybka
16-06-2008, 14:28
Simba nie nabijaj postów
Pomysł dobry zakładałem już wcześniej tu takie tematy ale dobra...
Opcja szukaj nie boli ale dobra...
Niech ten Grom siedzi w Raportach...

Pelson
16-06-2008, 14:59
@up
i kto tu mowi o nabijaniu postow?

100 postow wbiles powtarzajac to co inni napisali <rotfl>

@topic
bla bla bla tematow 100 a zmian 0 ;)

kruszynka
16-06-2008, 15:02
Zapewne zauwazyliscie ze gdy ktos zlozy raporta to Gm'owie nie odpowiadaja.

Wpadlem na pomysl, aby zostaly zatrudnione specjalne osoby do rozpatrywania raportow. Wiele osob pisze glupoty Np. Ej pomuz on mnie ded... Rolą tych ludzi bylo by to aby segregowali raporty na te wazne lub mniej wazne i Gm wchodzil by na liste i patrzyl ktora osoba zasluguje na bana a ktora nie. W ten sposob Gm'owie mieli by wieczej czasu na gre co za tym idzie dla nas graczy. Prosze o komentowanie mojej propozyckji :

jak masz dawac pomysli pocwicz ortografie ; ] Sklad ekipy jest skrommny poprostu maja rl zycie i nie moga byc 20/24h zrozumcie ich jest forum wszystko mozna zalatwic ;]

Mortarius
16-06-2008, 15:12
Pomysł jest super no ale nie wejdzie w życie jak to tutaj bywa.Na przypuśćmy 1000 pomysłów w skali miesiąca (; o) wypala około 100.Więc twoje szanse wynoszą 1 do 100 -.- To już zaczęło zalezec od szczęścia a nie od powagi i rodzaju pomysłu.

Sexi Lola
16-06-2008, 15:39
Pomysł dobry ale jest jedno ale.. :)
Wątpie aby wogóle ktoś chciał by być w roli odbierania tych "Raportów" :cool:
poprostu to by było nudne niewiem jak wy ale ja bym niechciał tego robić xd:D niewiem jak inni