Zaloguj się

View Full Version : Dobre chlopaki



Criss
16-06-2008, 14:53
Dobre chlopaki, ten użytkownik mnie dobija, nie dość że pisze bezsensowne posty np:
,,Fajny poradnik'' w dziale z opowiadanie.
Nabija posty na głupich pytaniach itp !
Zarejestrowany: 10-06-2008
Postów dziennie: 16.73
Wszystkich postów 94

Temat jest całkowicie zbędny. Jeżeli ci nie pasuje dany użytkownik lub źle coś zrobi/napisze posta czy nawet go nabije to napisz skargę do danego moderatora na PW. Jeżeli nabija posty, lecz pisze mądre wypowiedzi to raczej nie jest złe.
Temat do zamknięcia.
//Layer

Rybka
16-06-2008, 19:01
Są nabijacze postów którzy pisza besensownie Mod. powinni ich Banować od razu.
Twój temat jest zbędny :)
Mogłeś to dać do działu zgłoszenia i tam się poskarżyć to by dostał bana ;)

Plener123
19-06-2008, 19:44
Zgadzam się z twórca tematu.To jest chyba najbardziej "nie lubiany" użytkownik forum.Nie wiadomo skąd sie zjawił.Nabija posty.Ukrywał/Ukrywa się pod innymi nickami.Żal mi takich ludzi.To na tyle z mojej strony.

Ko0oDeeXiiiK
22-06-2008, 16:45
Człowieku, ja na tym forum siedzie ponad rok, miałem 7 kont, i jeszcze takiego braku jakichkolwiek objaw inteligencji nie widziałem.
Koleś jest taki że jak czytam jego posty to nie wiem czy mam płakać czy sie śmiać
Najpierw zrobił konto Marta18 podszywał się pod dziewczynę i dawał ssy z gry w csa z takim samym nickiem jak te które daje na tym koncie <gz>
Gdzie nie wejdę to widzę jego bezsensowne posty
^Crayon przez swoją roczną obecność na tym forum napisał 250 postów, a ten przez 10 dni napisał ich 140.
Proponuje bana ; )

#Rybka
Powiedzmy sobie szczerze, Ty jesteś taki jak on, popatrz na swoje posty, 0 inteligencji..


#Jan
Jak bym był arogancki to nie miał bym 70 kontaktów na gg przeznaczonym tylko dla osób z Tibii (Mówie z tibii bo niektórzy są z tibia.pl i z Shivery)

Jadem toots
22-06-2008, 17:08
Popieram. Gdzie bym nie wszedł widzę bezsensowne posty pani/a Dobre chłopaki

Nick: żal
Avek: Orzeł rp.
Podpis:żal
IQ:-1
Całokształt: żal

tak więc Dobre chłopaki, odejdź albo zbanujcie go -.-

Jan
22-06-2008, 17:30
Wiemy wszyscy, że Dobre Chłopaki to noob, ale po co mamy nabijać posty na tym forum. Napiszcie o tym w Skargi/Odwołania i może wtedy poskutkuje. KodeXiku drogi, to ty moim zdaniem piszesz bezsensowne posty pełne wulgaryzmów i aroganckiego zachowania, a nie Rybka, który w przeciwieństwie do Ciebie pomaga innym graczom i doradza im. Miałeś siedem kont, chyba ze względu na to iż sześć jest już bannished i tylko to Ci zostało.

@Dobre Chłopaki
Jak dla mnie to nie ma miejsca dla takich ludzi na tym forum i proponowałbym go jakoś ukarać, ale to pozostawiam już moderatorom. Pozdrawiam.

Quiet v 2.0
22-06-2008, 17:31
Nabijacze są, były i będą. Co nam da to, że go zbanują? Może zrobić nowe konto. Najlepiej jak by dali mu bana na IP :D Napisze link do tego tematu któremuś z modów. Niech w końcu ten typ bana dostanie :D

EDIT: Wszystkich postów: 137
Postów dziennie: 11.67

Napisałem do Tygrysa i do MC Maciek. Będzie nooba mniej, przynajmniej przez jakiś czas.

Oxidosiss
22-06-2008, 19:19
KodeXiku drogi, to ty moim zdaniem piszesz bezsensowne posty pełne wulgaryzmów i aroganckiego zachowania, a nie Rybka, który w przeciwieństwie do Ciebie pomaga innym graczom i doradza im. Miałeś siedem kont, chyba ze względu na to iż sześć jest już bannished i tylko to Ci zostało.

Boże, nie skomentuje tego. Niestety jednak musze. Użyje w wypowiedzi wulgaryzmów, za które wszystkich przepraszam.
Otóż...wypierdalaj. Przyszedłeś nie wiadomo skąd, przemądrzasz sie, grasz tutaj może 2 tyg, a najbardziej dobija mnie jak piszesz post, to zawsze jest napisane, żeby z warnować up/down. *****, jeżeli jesteś taki święty, to idż do proboszcza i cieszcie dupy , że jesteście święci. Nie ty jesteś od warnowania, tylko moderatorzy/admini, więc jak masz pisać posty tego typu :

@Topic Gz lvl, gogo 500

@Up

Temu kolesiowi się należy warn. Nic nie wnosi do tematu. Dajcie mu warna, bo mi działa na nerwy.

to lepiej się w ogóle nie udzielaj.

Co do Rybki, zauważyłem że jest podobny jak Ty, więc nie będe się u niego rozpisywał. Jednak musze Was pocieszyć, macie większą inteligencję niż Dobre Chłopaki, tutaj to w ogóle porażka. Ja mam w dupie, czy ktoś nabija, czy nie. Niech robi co chce, ja uważam że jak ktoś kogoś sądzi o nabijanie postów i prosi o z warnowanie, po prostu mu zazdrości że nabija i użala się nad sobą że nie ma takiej rangi jak On. Ja mam w dupie, czy ktoś nabija, bo mnie to nie boli ( Jak już napisałem Up ). Jeżeli według Ciebie Ja nabijam i Ci się to nie podoba, to sam możesz nabijać.. zabrania Ci ktoś ? Ja nigdy nie pisze do kogoś, czy ktoś nabija i nie pisze ( plx warn plxx ), bo mam kompletnie wyjebane na niego, czy nabija czy nie.

@ Osobiście nic nie mam do nabijaczy, dlaczego? patrzcie up.