PDA

View Full Version : Propozycja dotycz?ca rooka



Piter knighciq =0
19-06-2008, 14:22
Gdy biłem na arenie Dragona naszła mnie myśl by na rooku stworzyc arene PVP coś takiego jak na mainlandzie w City myśle iż jest to dobry pomysł bo rookstayelerzy będe mogli spróbować sił w walce między sobą



JEŚLI MASZ KRYTYKOWAĆ TO IDZ STĄD I WYMYŚL COŚ SAM !!

Old Dzolo/Seba :)
19-06-2008, 14:31
EeE zUy pomysł. Pomyśl, wejdzie dwóch takich 60 lvl i będą sie napieprzać z 5 min. To nie jest mainland żeby użył jakiegoś czaru... Hmm rzadko kto ma, dlatego mówie NIE ~!

Rybka
19-06-2008, 16:43
Pomysł dobry
Ale rook to nie main.
Chcesz się lać to idź na mailand
Bo to jest wyspa dla tych którzy się boją pvp.
I tak powinieneś się cieszyć że jest arena z potworkami.

Quester
19-06-2008, 16:48
Taki sobie pomysł ale na rooku mała ilość osób by z tego korzystała.
Nie warto robić.
Jestem na nie.
Pozdrawiam.

Jan
19-06-2008, 17:25
Rook to nie main z pewnością to nie wejdzie w życie, pomysł jeden z tysiąca podobnych. Chcieliście trainery, a potem z mordą na Tygrysa. Tygrys powiedział, że na rooku w tym roku nic nie będzie nowego, także niech Ci więcej takie pomysły nie przychodzą do głowy, kiedy bijesz draga..

Zioomal
19-06-2008, 19:28
Moim zdaniem jest to dobry pomysl,taka arena pvp przydala by sie dla rooksalerow tylko ze moim zdaniem musialo by to byc na zasadzie "od ktoregos lvlu" poniewarz hmmm... (poczatkujacy gracze z 1lvlem wbijali by na arene i tylko ja blokowali) dajmy na to ze od 60lvlu wstep i all okey

Jan
19-06-2008, 19:41
Tak, a potem będziecie truć Tygrysowi du*ę, żeby to usunął, bo znów chcecie rook, który będzie faktyczym rookiem.. Skąd ja to znam.. Pomysł bardzo kiepski zresztą już to opisałem i zdania nie zmieniam w tej sprawie.. Będzie tak samo jak z trainerami, pierw jest "Tygryś daj nam te trainery, my też chcemy skillować", a potem "Coś ty ku*wa zrobił z rooka main, weź lepiej nie badź dalej GMem, bo sie nie nadajesz" Bezsens (nie nabijam postów, tylko aż mnie trzęsie jak widze noobów z 25lvlami chcących zniszczyć już podupadłą armię..)

Nerki Knight
19-06-2008, 21:13
Za duże waste. Rooksleyerzy "ledwo co" wyciągają na lf'y ,a mają je jeszcze wastować na jakieś pzdety typu "pvp"?

Darian
19-06-2008, 21:31
@up jeżeli ktoś niema kasy na lfy to chyba nie kupuje nie?!..
@Temat
Według mnie bardzo dobry pomysł i Mortiis lub jakiś z innych gm powinni rozpatrzyć ten pomysł chociaż gdyby to wypaliło to by rook był jak main.. :/

Ales Thon
19-06-2008, 21:34
Napisał Tygrys

Jak wam nie pasuje, to trudno. Usunę te trainery przy najbliższej okazji.

I niech tylko jakiś "rookmaster" spróbuje prosić o cokolwiek na rooku.... H* dostaniecie...

Chcecie coś na rooku? Po ha? w końcu to jest rook

I wszystko jasne...