PDA

View Full Version : Mc Maciek mistrz pvp! xD



krzysiek_15
22-06-2008, 16:29
MC maciek:
2x red

Wladca luku:
1x red

zal was. ;)

Elite Piootrek
22-06-2008, 16:33
Znam Cie noobie i znam Mc Macka. Maciek nie ma słabego pvp tylko to ty masz boty...

Żałosny Ogórek
22-06-2008, 16:33
Ojj Maciusiowi nic nie wychodzi, modka za co ma? nie mam pojecia napewno nie za pvp xD.
Modek chooyowy, gracz tez :s. Nie mogl znales Wladce na drakulach zal go.
Moze on jest po rodzinie z Mackiem z klanu :P?

bermen
22-06-2008, 16:43
ASHsausaHAShaSASHashhas leze z tego tematu !
Napewno by cie zabil bo ja 700ek zabilem cie w 3 sec? 2 e max i sword...
Za co ma moda? hmm za to ze jest opanowanym, inteligentna istota zycia?
pytanie nasuwa sie raczej po huja zrobiles ten temat i konto na APO?
napewno ci nie uwierze w to ze on 2x red a ty 1x red ; < zal cie dziecko... udowodniles to tym "spamem"

krzysiuuu

po 3. nie wierz sram na ciebie :*
Raczej powinines isc po slownik ;> pisze "huj" z przyzwyczajenia poniewaz w szkole nie utrwalam pisowni takich slow ;< przykre ze chodze do normalnej szkoly co nie?

I nie szpanuj pvp bo leje sie ze sto x lepszymi niz ty ; < Np ja 700 ek i Pallseka 1k pall ;< albo Flyf czy Aerox z kazdym z pare razy wygralem i pare razy przegralem a z toba? Nawet nie mozesz sie porownywac do gowna lezacego przy mojej klatce ; /
padles i odrazu zaczales wyzywac mnie ; < takie dzieci ; *

"czyba" fajneee z jakiegos plemienia jestes?

Oxidos
Mnostwo bledow powiadasz ... moze dlatego ze nie jestem tak przyjebany jak 50% aby pisac z ",' ogonkiami itp... dla mnie to jest tylko forum i pisze tak jak mi sie podoba ;] takto nie widze u siebie jakies niesamowitej ilosci bledow... chcesz to sobie pisz "ć" "ż" "ą" itp ...

New Tasman
22-06-2008, 16:44
Znam Cie noobie i znam Mc Macka. Maciek nie ma słabego pvp tylko to ty masz boty...

uehehehehhe................. po co mu bot cegło? wystarczy że np. biegnie i ciśnie ciągle hota z vita, dzięki czemu szybciej się będzie leczył.

@topic
temat zupełnie nie potrzebny... po co dajesz takie coś żeby się poszczycić?
ja mogę Ci dać ss z Tasmana jak jeszcze go miałem jak na 570lvl lałem 750ek?

sebo14_92
22-06-2008, 16:51
Co tu duzo gadac... Widac ze wladca nie ma bota... nie dziwie sie, ze Mc Maciek nie mogl go ubic. Rp sa za mocni i tyle, taki ek musialby miec 200+ lvl wiekszy zeby ubic rp -.-

Yeaul
22-06-2008, 16:52
pall ma przewage mnie by nei ubil na 300 lvl więc ? baa mnei na 300 550 nie ubije ek ;>

krzysiek_15
22-06-2008, 16:52
ASHsausaHAShaSASHashhas leze z tego tematu !
Napewno by cie zabil bo ja 700ek zabilem cie w 3 sec? 2 e max i sword...
Za co ma moda? hmm za to ze jest opanowanym, inteligentna istota zycia?
pytanie nasuwa sie raczej po huja zrobiels ten temat i konto na APO?
napewno ci nie uwierze w to ze on 2x red a ty 1x red ; < zal cie dziecko... udowodniles to tym "spamem"


po 1. huj?? czyba chuj. slownik plx
po 2. 3 sec dobre :) peszek bo wylaczalem bear share. next dziecko z 0 pvp
po 3. nie wierz sram na ciebie :*

Ko0oDeeXiiiK
22-06-2008, 16:57
po 1. huj?? czyba chuj. slownik plx
po 2. 3 sec dobre :) peszek bo wylaczalem bear share. next dziecko z 0 pvp
po 3. nie wierz sram na ciebie :*

Fakt....

Uderz się w głowę, nie lubię Mc Macka ale na ciul sie cieszysz, pala trudno zabić bo ma Vitke i ja też sobie mogę napisac że 8 razy Abu do reda zjechałem a on mnie raz i nikt nie potwierdzi, nie masz mózgu won stad.

kruszynka
22-06-2008, 16:58
po 1 i co z tego ze cie nie zabil pall ma latwiej
po 2 on nie ma modka za pvp jak to piszesz wyzej idz sie lecz cczubie
po 3 po hu* zasmiecasz forum z ss nic nie pokazujacym ? ze spamujesz ? na pol ekranu af z ms wyskocz na jego lvl

Wcale_Nie_Rabbit
22-06-2008, 17:17
Powiem Ci coś... Nie mógł Cię zabić? Przykre, ale spróbuj zabić go ty. -.- jak biegałeś w kółko to czego się spodziewać. To nie walka tylko ostrzał z c arrow. Ja bym go 350 palem zabił lajtem. Spokojnie walczyłem na knightów 200 leveli większych i ich zabijałem... Więc można mieć polew z Ciebie i niego. Xd

Mc Maciek
22-06-2008, 17:17
No i widzisz Władco luku... Jakoś Ci nie wyszło... Hmm jak mi bardzo przykro...

Napisałem Ci, że ban? A to ciekawe... Jakoś sobie nie przypominam...

Ciekawi mnie jeszcze, dlaczego uciekłeś zaraz po tym, jak miałeś "red hp"? Przestraszyłeś się? Bez komentarza...

Pozwólcie, że wkleję jeszcze taki ss'ik... ;)

http://i29.tinypic.com/5bsrgh.jpg

To mówi samo za siebie :)

Pozdrawiam!

@DrUkI
Hah, racja, nie zauważyłem, że ten pasek jest ewidentnie przyklejony ^^

Sexi Lola
22-06-2008, 17:36
Żal Władcy :P podniecasz się ze wbiles 370 lvl w 3 tygodnie :confused:;) widać ze niemasz życia prywatnego :p więc wątpie aby jaka kolwiek dziewczyna zadawała się z tobą :o :p:p.No chyba ,że w tibi :D niechce mi się rozpisywać ale powiem ci jeszcze jedno myślisz ze znirzysz Maćka do swojego poziomu :o chyba sie myliś APO niepotrzebuje takich jak ty !! więc won z tąd ! :cool:

krzysiek_15
22-06-2008, 17:38
haha a pasek gdzie? bocik ;oooo

pokaz rozmowe z default :) i pogadamy na moim ss widac ze bot ;psam napisales



@ kumple go znana osoba.. on nie daje free items za to ze go poprzecie.. mowie ze ten ss chodzi o bota a chcielm sie pochwalic ale mi nie poszlo

Quiet v 2.0
22-06-2008, 17:39
@up: i po co się tłumaczysz? Wszyscy wiedzą, że jesteś noobem.

@top: 3 tyg i 360 lvl ushahahhahahahhahahha. No lifer :D Dziewczyne masz pewnie po to, żeby jak napisał MC Maciek, cię do banku odprowadzała. Do sql i tak wszyscy chodzą. Spróbóje cię później dopaść. 440 MS ale dam radę raczej :D (nawet jeśli nie dam to i tak mam to w dupie).

Plener123
22-06-2008, 17:41
2xup idioto może on używa programu UOSU
Closed Topic najlepiej bo zaraz tu sie zaczną wyzwiska itp

krzysiek_15
22-06-2008, 17:43
więc won z tąd ! :cool:

stad chyba xd slownik?;o zdaj kiedys z nagroda to dostaniesz pozdro

Lesiu Sorcerer
22-06-2008, 17:58
Zamknijcie ten temat bo żal mi tego gościa myslał że moda dostaje sie za pvp i lvl normalnie gz
Pozdrawiam Lesiu:D

DrUkI
22-06-2008, 18:45
yyy....
no moze nie masz bota..
ale tylko na tym pasku który przykleiłeś...
i to krzywo ; O auhSsuauheuhsaaueHu
Pozdrawiamm...

Major 997
22-06-2008, 19:26
Sorki za spam ale wysmialem go poprostu jak powiedzial o bocie i ze to ja mam 0 pvp. za co on ma modka? :(nie rozumiem



moderator jest na forum....i to nie ma nic do tego ze ma 0 pvp..
topic
zal....rp vs ek?n/c xd

Viki
22-06-2008, 19:28
Boze co za dziecko...
Od kiedy idioto za pvp otrzymuje sie modka?_._
Aff wyjdz.... :/
Ten spam smiechem swiadczy tylko o Tobie...
Myslisz ze tak latwo zabic jest rp? To sie mylisz.. Jesli chodzi o walke miedzy rp a ek na takich lvl to jest to bez sensu bo nigdy sie nie zabijecie...
I wiem co mowie;/

Oxidosiss
22-06-2008, 19:33
ASHsausaHAShaSASHashhas leze z tego tematu !
Napewno by cie zabil bo ja 700ek zabilem cie w 3 sec? 2 e max i sword...
Za co ma moda? hmm za to ze jest opanowanym, inteligentna istota zycia?
pytanie nasuwa sie raczej po huja zrobiles ten temat i konto na APO?
napewno ci nie uwierze w to ze on 2x red a ty 1x red ; < zal cie dziecko... udowodniles to tym "spamem"

krzysiuuu

Raczej powinines isc po slownik ;> pisze "huj" z przyzwyczajenia poniewaz w szkole nie utrwalam pisowani takich slow ;< przykre ze chodze do normalnej szkoly co nie?

I nie szpanuj pvp bo leje sie ze sto x lepszymi niz ty ; < Np ja 700 ek i Pallseka 1k pall ;< albo Flyf czy Aerox z kazdym z pare razy wygralem i pare razy przegralem a z toba? Nawet nie mozesz sie porownywac do gowna lezacego przy mojej klatce ; /
padles i odrazu zaczales wyzywac mnie ; < takie dzieci ; *

"czyba" fajneee z jakiegos plemienia jestes?


Boshe, gadasz kolesiowi żeby poszedł po słownik ortograficzny, a w twojej wypowiedzi było ich mnóstwo.

@Topic

Maciek nie ma słabego pvp, koleś z mojej gildi, widziałem jak expił na um 400 + knightem na respie, brał po 2 x urge na respie... Myśle, że rp jest za mocne. Tyle.

Aha i mogłeś zakryć nick, bo nie masz już tu gry, all wolne fragi na Ciebie akurat mam 2. Kthxbb

Sunrise Hope
22-06-2008, 19:35
moj lvl rp

Zastanów sie najpierw co piszesz, a pózniej pisz...


Myśle, że rp jest za mocne. Tyle.

Nie myśl... Tylko tak jest...

Thus Astud 2.0
22-06-2008, 21:06
I tak KNIGHT jest lepszy. Tylko niemow, ze nie jak sobie uciekasz i masz exura vita na hocie to myslisz ze taki kozak?

Knight Xed
22-06-2008, 21:28
Wladca luku to botter. Widzicie ten bialy pasek pod jego ssem? Jest krzywo wklejony, bo zostaje biala krecha. To botter, przekleil tylko pasek spamowal i sie cieszy zal :( Niech on nie pier**** bo ja sam tego doswiadczylem ale ja wcale nie mowie ze bylo latwo ja mialem 290 lvl pall mial 260 i rzeczywiscie bylo trudno tu popieram osoby co mowia ze pall jest za mocny :/ rzeczywiscie jest za mocny...


bialy pasek. zawsze tak mam zale... niech tygrys da mi stare ss z wladcy miecza co byly na starym kompie tez tak mialem jak jeszcze scara nie bylo i innych bootow. nie macie co robic to wymyslacie ze wklejony.. hahah moze mam klapy to dlatego ze mam nowego botaa?? hah moze jeszcze cos? a moze dlatego ze godzine mam i to tez bot?? moze winamp to tez bot gz inteligencji

TEMAT DO USUNIECIA!! odchodza od tematu

Bialy pasek.. Hmm miales tak od zawsze bo od zawsze uzywales botow ? ^.^ Jak juz mowila Viki ten spam smiechem swiadczy tylko o tobie..

Temat do usuniecia? odchodza od tematu? Heh.. boisz sie ze osoby z forum wykryja twojego bota? Kazdy juz i tak o tym wie :)

krzysiek_15
22-06-2008, 21:42
bialy pasek. zawsze tak mam zale... niech tygrys da mi stare ss z wladcy miecza co byly na starym kompie tez tak mialem jak jeszcze scara nie bylo i innych bootow. nie macie co robic to wymyslacie ze wklejony.. hahah moze mam klapy to dlatego ze mam nowego botaa?? hah moze jeszcze cos? a moze dlatego ze godzine mam i to tez bot?? moze winamp to tez bot gz inteligencji

TEMAT DO USUNIECIA!! odchodza od tematu

Grulix
22-06-2008, 21:44
Krzysiek_15 powiem ci jedno !!!!

NA FORUM MAĆKA TYRAJĄ WIĘC NA TIBI SIĘ WYŻYWA

kruszynka
22-06-2008, 22:49
NA FORUM MAĆKA TYRAJĄ WIĘC NA TIBI SIĘ WYŻYWA
to chyba ciebie w domu lepiej zamknij morde i nic nie pisz

Yeaul
22-06-2008, 23:25
ja mam pro neka i mc maciek też więc uwazaj ...

Lewy
23-06-2008, 02:12
Najbardziej mnie rozwalił tekst o życiu prywatnym :D.370lvl w 3 tygodnie ;O.To musiałby grać dzień w dzień a on jeszcze twierdzi że chodzi na siłownie i kickboxing....Aha fajnie... :>

krzysiek_15
23-06-2008, 07:20
silke mam w domu, na kB bede chodzic dopiero.. dzis jade sie zapisac. hahah dzien w dzien dobre.. w tym czasie (3tyg) bylem na biwaku itp, pare dni mi ucieklo. zalki :) TEMAT DO ZAMKNIECIA

Dran Frek
23-06-2008, 09:09
1.Siłownia = Expienie
2.Dziewczyna = Ślub z urojoną laską w tibi
3.Kickboxing = Pvp w stylu schody "góra, dół"
4.Szkoła = Czytanie poradników jak grać w tibie ;D

Wiesz Luku ładnie to w słowa ubrałeś ale fakty są faktami i nie zamydlaj nam oczu koleżko ;DDDDDD Pozdr łapsie ;]

krzysiek_15
23-06-2008, 09:20
1.Siłownia = Expienie
2.Dziewczyna = Ślub z urojoną laską w tibi
3.Kickboxing = Pvp w stylu schody "góra, dół"
4.Szkoła = Czytanie poradników jak grać w tibie ;D


gratulacje o to chodzilo ;)

Rembik
23-06-2008, 09:25
Wladca luku = Wladca miecza

Ten typ jest tak pojebany, że szkoda gadać kiedyś mi właził non stop na resp i gadał, że nie wyjdzie bo go z lvlem wyprzedziłem, do tego jak zwykle dzieciak obrażał i wmawiał każdemu bota kto go lał, chociaż on sam używa bota, tu taki ss z tym noobkiem.

http://i26.tinypic.com/2m4opwn.jpg

Hiphophominid
23-06-2008, 09:33
walka pomiędzy ek, a rp nie ma sensu..

a 360+ lvl można wbić w 2tygodnie grając po 4-5h

lvl na draculach idzie w około 10 min, a na 400+ po 17-20min

Jedi Powel
27-06-2008, 11:07
Zal władca przypomnij sobie zemna pvp bocie... 2x ded?pamietasz czy zapomniałes?

Zezikan
27-06-2008, 11:22
Zal mi go -.- zaklada jakis zje... temat .... czy kazdy ma sie podniecac jak ty ? Pff padniesz odemnie 2 x i napisze ze masz slabe pvp o! i H** cI w d***

Psujekbanned
27-06-2008, 11:35
@ kumple go znana osoba.. on nie daje free items za to ze go poprzecie.. mowie ze ten ss chodzi o bota a chcielm sie pochwalic ale mi nie poszlo

Wiesz co... Śmieszny jesteś ;)
Naucz się pisać, dopiero potem zakładaj tematy takiego typu.
Sam gram ponad rok i mam 451 moją postacią. Tibia to nie tylko taka gra, aby expić, expić i expić...
Mówisz, że wiele osób go popiera, bo daje free items. - Nie raz lepiej dawać Free items i być popieranym, niż tak jak Ty zakładać bezsensowne tematy, które do niczego nie dążą i być tępionym przez innych.

Pozdrawiam, i współczuje Ci :(

MACIEK KOKS

Laluś
27-06-2008, 16:34
Zapraszam obu panów do prywatnej rozmowy (polecam gadu gadu). Zamykam ten jakże durny temat.