PDA

View Full Version : ZMiany na serwerze powinny zaj?? i o to one co? nam si? w koncu nale?y co wy na to ..



Morfeusz
24-06-2008, 23:24
Celem GMa jest zmniejszenie kaski na serwerze a jakby dodatkowo to leciało potworów to by nie było za fajnie za dozy by był obrót pieniędzmi co naprawdę wpłynęło by negatywnie na grę. Wiec jak maja zajść jakies zmiany na serwie to może jakiś nowy stworek z którego by leciało wszytko oprócz rere items.
Propozycja;
wygląd potwora>>>taki jak black knight tylko dodatkowo szara głowa
sumował by >>>black knighty (2-3)
występował by>>> na nowej wyspie albo na kolo msc by sie dorobiło resp
loot>>>
-winget helmet niezwykle zadko, soft boots niezwykle zadko, crown legi (i inne smieci) w miare czesto, golden legi i to co z msa tak srednio, bohy często, jakies runki,


RESPOW BY BYLO Z 5 BYLYBY PLATNE 2sc EXSP POTWORKA TAKI JAK OTS QUEEN.SIłA MNIEJSZA HP WIECEJ.





NIECH NA WAKACJE ZAJDA TAKIE ZMIANY /\/\/\/\/\ I JAKIS NEWSY CZESCIEJ NA STRONCE :) pOZDROO.. :p :):):):)

Nerki Knight
24-06-2008, 23:29
Na chooy zakładasz nowy topic, skoro pisałeś to samo w innym temacie?-.-

Trombu$
24-06-2008, 23:49
Nie ,nie ,nie nie całkowicie nie . Nie pasi ci loot to exp se na ratach...
@edit
Up popieram :P

Zezikan
25-06-2008, 10:02
Bez sensu -.- lot za duzy lool ? Expie na kingach na 1 lvl mi wpadnie okolo 50cc no czasem raz na trzy levele wypadnie item co sprzedam u soni -.- ! i co to duzy lot ?

Juman
25-06-2008, 11:28
Nowe sprity, nowy client, odpada -_- Zalosny pomysl...

JaCkAsS
25-06-2008, 11:37
Tak myślę nad zmniejszeniem kasy na serwie i czy dałoby się może zrobić takiego potworka który po zabiciu by nam zabierał jakąś kasę z plecaka?

Np. Zabijasz go, on pada i z plecaka Ci znika np. 5cc, a jak nie masz kasy przy sobie to on pada ale Ty nie dostajesz expa. Oczywiście z niego by nic nie leciało, nadrabiałby jakimś dobrym expem, że by się szybciej expiło ale bardzo kosztownie.

Nie wiem, ale może coś podobnego da się zrobić. Myślta XD
Narq

Morfeusz
25-06-2008, 11:52
odszedłem DO WNIOSKU że TO głupi pomysł.

.:Speed Fireman:.
25-06-2008, 11:58
odszedłem DO WNIOSKU że TO głupi pomysł.

AA czyli jak odszedłeś od tego czyli pomysł jest nadal fajny tak? oheoahoeaohe. Pomysł beznadziejny. Takich tematow jest codziennie pełno na forum :P
Pozdro