PDA

View Full Version : W?asny Client Tibia APO



Jorgus2
25-06-2008, 11:00
Witam.
Wpadłem na pomysł aby APO robiło własny client tibi.
Żeby sami zmieniali grafikę i ulepszali potwory graficznie jak i krajobrazy.
Ponieważ czasem tylko uptade terenowe sie nudzą...można powiedzieć nic nowego...
A jak by mieli własną grafikę dawali by nowe potwory w ogóle inaczej wyglądające ;)
Tak samo jak krajobrazy nowe drzewa nowe podłogi itp...(tak samo Outfity mogą być nowe bardzo ciekawe i trudne do zdobycia)
Co wy na to?
Ja jestem na tak!


EDIT!
Wiekszosc myśli ze ja mowie o 8.11!
Nie to nie oto chodzi, chodzi oto zęby robili (APO)własne potwory co nie ma na rl tibi...
W ogóle inne , inne nazwy , inne wyglądy , nowe itemy , inne niz na rl tibi!
Oczywiście tez może być z 8.11 ;]

Quki$
25-06-2008, 11:05
Ja jestem jak najbardziej na TAK !
Ten przerobiony klient by Nixon jest jak dla mnie cienki bo tylko podmienili parę itemów z tibia 8.1 i parę czarów. Trzeba zrobić jakieś wyglądy itemów że jak ktoś połozy do domku to orgazmu dostaniesz xD

Dodaj Sondę i mam nadzieję, że Mortiis zajrzy do tego tematu :)

*Poziomek*
25-06-2008, 11:05
Ja też jestem na tak!
Ten stary wygląd przez tyle lat mnie już dobija! ;D

Wiceps-Biceps
25-06-2008, 11:07
Moim zdaniem do klienta 7.6 dodać nowe potwory, itemy, budynki. Poczekać jeszcze z 2 tyg i wziąć z klienta 8.2. By nie było, że najpierw blue robe, potem mpa a potem pandemka. Można było by zrobić b.dużo questów na itemy. Nowe potwory z nowymi itemami!

Dać taką gadkę jak na RONots


Aby grać na serwerze ArmiaOTS należy pobrać klienta Open Tibia. Można też NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ przerobić orginalnego klienta Tibii, jednak pamiętaj, że używanie go do łączenia się z serwerem ArmiaOTS jest nielegalne. Klient Tibii jest własnością firmy CipSoft GmbH i może być wykorzystywany jedynie na zasadach określonych w licencji. Poniżej W CELACH EDUKACYJNYCH możesz ściągnąć takiego klienta przystosowanego do gry na serwerze ArmiaOTS.

Quiet v 2.0
25-06-2008, 11:09
Jestem na tak, ale i tak pewnie nie zrobią klienta. Któryś z GM mówił, że takiego klienta nie będzie. No ale może jednak zrobią, jakby się ich przekonało ;p

Morfeusz
25-06-2008, 11:55
Jestem jak najbardziej na tak <ciach-ciach-wycinamy-linka :)> to jest stronka otsa co ma walsnie wlasnego klienta. APO tez sie należy :):D:D:D:D:):):):)

Knight Lukas
25-06-2008, 12:04
Jestem na TAK Przydałby sie jakiś nowy klient, ponieważ ten stary już jest nudny

Ale raczej tego nie zrobią -> za dużo roboty ;/

Matii Knight
25-06-2008, 12:28
Jestem na nie ! Gram na APO nietylko dlatego że jest najlepszym ots'em w Polsce, ale także dlatego, że jest pod tibię 7.6. Bardzo podoba mi się ta wersja, trzyma ona bardzo dobry klimat. W życiu niechciałbym grać na tak przerobionym klijencie.

Jorgus2
25-06-2008, 12:43
Jestem na nie ! Gram na APO nietylko dlatego że jest najlepszym ots'em w Polsce, ale także dlatego, że jest pod tibię 7.6. Bardzo podoba mi się ta wersja, trzyma ona bardzo dobry klimat. W życiu niechciałbym grać na tak przerobionym klijencie.


MAtki może i masz racje pewnie grasz na tym otsie z 10 dni ...
ALe na pewno po jakimś czasie ci sie znudzi.
A tak to nowe grafiki rzadko komu sie znudzą :)

Mc Maciek
25-06-2008, 13:09
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=29484

Zapraszam tutaj, proszę głosować w sondzie.