Zaloguj się

View Full Version : boterzy...



Mastahh 18
26-06-2008, 15:08
nie wiem jak to sie dzieje ale banamozna zlapac za byle co a wiekszosc boterow gra sobie na APO bezkarnie przez co inni maja problem z gra. teraz zaczela sie mania na zasypywanie City boltami itp. ... a jezeli takich itemkow jest za duzo na kupie to blokuje sie przejscie:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


zrobcie cos z tym !!

[Pandora] Mogę cię zapewnić że Mortiis i reszta ekipy starają się aby boterzy omijali nasz wspaniały ots. :) Temat zamykam.

Hokage I
26-06-2008, 15:23
Niestety... Coraz więcej fajnych ludzi odchodzi z APO (jak to sie mówi "dojrzeli"). Za to dochodzi coraz więcej noobów, boterów, dla których APO to drugie życie. Co do tych boltów w przejściu na Bamboo Camp to byłem bardzo oburzony. Wszystkie 3 wejścia były zablokowane przez grupkę Pro Noobów (miałem w tym czasie iść na Ank przejąć domek od kolegi, bo wyjechał do Anglii i nie ma dostępu do internetu.). Przez noobów apo schodzi na psy... .

Cloud De Serri
26-06-2008, 16:14
no w ty akurat to masz racje tez bylem oburzony bo szlem akurat do depo i gonil mnie pk juz bylem na przejsciu i mnie zabil przez te bolty i spery -.-

KaZeK
26-06-2008, 18:17
me2 jak pan up i 2x up moim zdaniem powinny zostac usuniete czary na tworzenie spear i boltów/power boltów/strzał bo byle jaki "NoOB" nawrzuca tyle tego ze o ja pier**** i 2 h stania o odgradzania tego "gówna"...