PDA

View Full Version : Czy Druid I Sorcerer Powinien Miec Mala Zmiane W Hp W Zamianie Na Mane I Na Odwrot



Morfeusz
26-06-2008, 21:54
CZY DRUID I SORCERER POWINIEN MIEC MALA ZMIANE w manie ZAMIANIE NA hp I CZY DRUID I SORCERER POWINIEN MIEC MALA ZMIANE W manie ZAMIANIE NA hp I:confused::confused::confused::confused::confused ::confused::D:D:):)

silver ghostek
26-06-2008, 22:09
Na pewno nie hp na mane... I tak ma malo hp.
Wogole zamiana to zly pomysl... Moze lepiej zeby sork/druid dostawal 14 hp i 30 many na lvl?

P.S. Nie zaznacze zadnej odpowiedzi...

Yeaul
26-06-2008, 22:13
hp nie many ma dużo i ankieta jest zjebana tak i jak najbardziej tak czemu nie ma nie? zał


down ja porponuje 25hp za lvl druidowi i sorkowi no nie? a co ;> i 50% lepsze sio i vite zeby 350lvl zabijaly wiski

Vegeta Narus
26-06-2008, 22:52
hp jak by sie powiekszylo +15 za 1 lvl
Pzdr :))))))

Lisek Chytruseq
26-06-2008, 23:14
Pfff. Czemu nie ma opcji w sondzie " nie " lub "jak najbardziej nie!" dlaczego ? a dlatego np. kto ma zostac prezydentem : "lech kaczynski" czy "jaroslaw Kaczynski"

Jedi Powel
27-06-2008, 10:40
Sorc i druid powinni dostawac 15 hp na lvl. A mane zostawic tak jak jest ;]:D:D:D:D

bermen
27-06-2008, 10:44
Wy jestescie jacys naprawde nie dojebanie. 15 hp za lvl srocowi/druidowi SAGHSAHSAHashSASAHsahsah no leze poprostu. Myliscie ze wtedy solo da sie takiego sorka/druta ubic? Niektorzy z was maja po 100 max 500 lvle i nie wiecie jak to sie np bije 800 ek z 800 ed/ms. Wiekszosc druidow/sorcow z ktorymi bylem na pvp, popelniali proste bledy i padali... Macie bardzo duze hity i malo hp wiec jest dobrze. 1000ed ma mane na ponad 30mortow a ek troche ponad 10 e max, wiec nie pierdolcie glupot jak to zle macie ...
Co do sondy to zal mowic ;s

xxXTibiomanxxX
27-06-2008, 10:54
Zgadzam się z kolegą up.
Wszystko jest dobrze i nie potrzeba żadnych zmian.

Seczko
29-06-2008, 19:13
przydałoby się, Np. zamiast 12 hp co lvl to 14 lub 15

VergoniX
29-06-2008, 20:07
no powinien dostac 15hp na lvl bo to jest żal z tym hp na 1050 nie umiem bh wykonac a taki 800+ek/rp wykona tam samo w pvp takiego 800+rp nie umien na spama zabic bo sobie biega i vite mieli oslabic tego pala w tym tygodniu i jakos tego nie widze..

Wcale_Nie_Rabbit
29-06-2008, 20:09
@up

800 ek nie zrobi bh. Znaczy ten bez bota. A marzenie żeby 800 rp zrobił bh... ^^

@topic

Mortiis powiedział i nie dotrzymał słowa! ^^ Paladinki nadal koxują. xd

Bondi
29-06-2008, 20:29
Powiem, Wam, że druid i sorcerer to najbardziej poszkodowane profesje, ze względu na hp na przykład, jeśli nie hp powiększyć to pogorszyć trochę palka xd Bo np 300 druid na 300 palka to raczej nie ma szans, a hp za lvl powinno być 15 :D Pozdro dla wszystkich grających druidami ;D

Vivek
29-06-2008, 22:18
Można dodać Driudowi/sorkowi troszke hp ale nie o 3 -.- max o 1
Ale jest tak 200 druida/sorka ma 140 druid/sork na 2 hity i na odwrót..
A 200 druid/sork ma na 2 hity 300druida/sorka i na odwrót..
To jest uczciwe? jak walczy druid z druidem to polega na ty kto naciśnie szybciej hotkey.. Jakby dodane zostało to 1 hp w h lvlach zmiana nastąpiła by max 1600hp a w mniejszych zmieniło by może, a w każdym razie pomogło.. W walce pvm druid i sork mieli by wieksze szanse na zasolowanie potworów na takim lvlu jak pall/knight.
Jestem za!!

Ero Senni
29-06-2008, 23:20
Żadnych zmian... Jednym słowem nie róbcie z MS i ED, knighta czy palka. MS i ED to profesje co mają mało hp więc żadnych zmian... Dajcie na looz!

Morfeusz
01-07-2008, 00:28
@up

800 ek nie zrobi bh. Znaczy ten bez bota. A marzenie żeby 800 rp zrobił bh... ^^

@topic

Mortiis powiedział i nie dotrzymał słowa! ^^ Paladinki nadal koxują. xd



hasło dnia : Znajdź knighta bez bota to masz u mnie "reputa" >>reputa :P "joke"

:D//oświadczam że NIE GRAM KNIIGHTEM//:D


Można dodać Driudowi/sorkowi troszke hp ale nie o 3 -.- max o 1
Ale jest tak 200 druida/sorka ma 140 druid/sork na 2 hity i na odwrót..
A 200 druid/sork ma na 2 hity 300druida/sorka i na odwrót..
To jest uczciwe? jak walczy druid z druidem to polega na ty kto naciśnie szybciej hotkey.. Jakby dodane zostało to 1 hp w h lvlach zmiana nastąpiła by max 1600hp a w mniejszych zmieniło by może, a w każdym razie pomogło.. W walce pvm druid i sork mieli by wieksze szanse na zasolowanie potworów na takim lvlu jak pall/knight.
Jestem za!!

Dokładnie kolega napisał święte słowa wiec jak lacznie co lvl przybywa druidowi 12 zycia i 30 many to powinno być życia o 3 wiecej a many o 3 mniej.:)


Pfff. Czemu nie ma opcji w sondzie " nie " lub "jak najbardziej nie!" dlaczego ? a dlatego np. kto ma zostac prezydentem : "lech kaczynski" czy "jaroslaw Kaczynski"

Aj jakoś kurde nie dopuszczam takiej opcji :)

sebo14_92
01-07-2008, 10:32
Bez przesady... 15hp/lvl to za duzoo. Podniesienie o 1-2hp w zamian na pkty mant to juz bylo by cos... ale i tak tego nie zrobia -.- najmadrzejsi sa Ci ktorzy graja jakims zjebem pallem -.-

Strycnine
01-07-2008, 10:45
Ja jestem na tak.... Można podnieśc MS/ED 1-2hp na lvl, ponieważ ułatwiło i przyspieszyło by to robienie PAQ/BHQ. Nie trzeba czekac aż sie wbije ten 800+ i iśc na Pande tylko ZMNIEJSZY sie różnica miedzy lvlami gdzie EK idzie na 500+....

Pinkus
01-07-2008, 10:46
nie nie! druid i sorc i tak maja przesrane jak ktos niema bota lub szybkiej reakcji pada na 2 maxy + arrow albo miecz czy inne tam od podobnego lub wyzszego lv :)

Psujekbanned
01-07-2008, 15:29
NIE!

Dobrze jest i tak powinno zostać... Co do profesji to troszkę pogorszyć pala bo jest za dobry.

Tetti
01-07-2008, 15:35
Sorry Psujek, że od Ciebie podbieram ale właśnie chciałem to napisać.
Jeżeli mają zrobić jakiś balans postaci to tylko pogorszenie pala!
Jak wiecie ostatnio wszystko się wyrównało, tylko pall stoi wyżej w porównaniu do innych profesji. Aha, napisałeś tam, że nie grasz knightem. To pewnie grasz sorcem/druidem i dlatego chcesz, żeby go ulepszyli. Nie podoba się? Graj czym innym.
Jeszcze Jedno Nie Pisz Z Wielkiej Litery Bo Nie Udaje Ci Sie Być Fajnym </ironia>

Siz@r
01-07-2008, 16:06
Sorry Psujek, że od Ciebie podbieram ale właśnie chciałem to napisać.
Jeżeli mają zrobić jakiś balans postaci to tylko pogorszenie pala!
Jak wiecie ostatnio wszystko się wyrównało, tylko pall stoi wyżej w porównaniu do innych profesji. Aha, napisałeś tam, że nie grasz knightem. To pewnie grasz sorcem/druidem i dlatego chcesz, żeby go ulepszyli. Nie podoba się? Graj czym innym.
Jeszcze Jedno Nie Pisz Z Wielkiej Litery Bo Nie Udaje Ci Sie Być Fajnym </ironia>
cyt.
Jeżeli mają zrobić jakiś balans postaci to tylko pogorszenie pala!
Nie podoba się? Graj czym innym.
To graj Palem jak taki rox?
A tak na poważnie to jest śmieszne że sorc/druid vs ek,rp ma małe szanse na wygrana nie mówiąc o próbie przetrwania jak ma sie pk.
A co do hp i many może by dodali jakiś przedmiot do regeneracji many tylko dla ed i ms nie wiem co ale cokolwiek może utamo vita by sie wtedy przydała tak jest do niczego.
Owszem ed/ms zawsze na apo mial problem z ek teraz jest nowa postac na apo (Bek)->bot elite Knight wczoraj na arenie walczylem z (bek) on 360 lvl ja 430rp sprzedałem kombo za hmm 9kmany + 9xmanas =40k + hity z c arrow i koleś miał raz yellow

Lijo
01-07-2008, 17:38
Nie, nie, nie!

Profesje są w prawie wyrównane. Po za paroma szczegółami. ^^
Magowie powinni dostac nowy typ manasow ktore dodawaly by 800 many.
Pall powinien zostac troszeczke osłabiony.. Myśle, ze trochu w ilosciach hp bo sile e vity nie ma co zmiejszac..

Mc Maciek
01-07-2008, 17:43
Zamykam temat, ponieważ wszyscy powtarzają to, co napisali już inni :cool: