PDA

View Full Version : Event-Ocal ksi??niczk?. [Propozycja dla GMT]



grass
27-06-2008, 21:47
Event pt: "Ocal księżniczkę" jest moją propozycją do rozważenia przez GMTeam.

Opis:

Dawno dawno temu potężny smok uwięził księżniczkę w mieście Evul. Dotychczas więził ją w podziemiach lecz dnia (data) wyrusza na przeprawe przez Evul. MASZ TYLKO 60 MIN ABY UWOLNIĆ KSIĘŻNICZKĘ ZE SZPONÓW POTĘŻNEGO SMOKA!!!

Dane: (Jeżeli event zostanie zaakceptowany.)

-Event rozpocznie się o określonej przez GMa dacie i godzinie,
-Księżniczka (Witch) oraz Smok (Dragon Lord) będą ukryci na evul przez 60 minut! (GM bedzie stać na invie aby rozpoznać zwycięzce)
-Po 60 minutach bez rezultatu GM zabija te summony i automatycznie zakańcza event,
-Czas będzie liczony od momentu startu.

Nagrody: (Ufundowane przez GMT :D)

Ja proponuje:
-Magiczne klapki zapomnienia (będzie o co walczyć :))

Proszę GMTeam o rozważenie propozycji oraz napisanie do mnie PM z decyzją (moge pomóć w organizowaniu jeżeli będzie taka potrzeba).

Myślę że moje pomysły mogą się przydać na urozmaicenie ludziom gry na serwerze.

+Podoba Wam się pomysł ?! Proszę pisać w postach poniżej+

Gorąco pozdrawiam.
Simple Zimp (grass):):)

Malkin
27-06-2008, 21:58
Bardzo dobry pomysł, ale nagroda, zbyt cenna, wies zile ludzi chce zdobyć MKZ?

Myślę , że sie wprowadzi.

Lisek Chytruseq
27-06-2008, 22:06
O jak ja dawno nie widialem evetu .. Jestem na Tak ! jedno zastrzezenie - klapy [nie ! - zbyt cenny] proponuje 3 miejsce [ Pacc 45 dni] 2 miejsce [softy + Pacc 45 dni] 1 miejsce [ winged + Pacc 90 dni] Co wy na to ? Bo ja na to jak na lato ;>

Juman
27-06-2008, 22:07
Tylko co z tego... Na eventa zamiast dragona wrzuca "super giga hiper demodrasa" i tylko jakis h-level go ubije? Albo eventa rzuca na pacc area i polowa graczy bedzie plakac ze nie wygrala... Taki event jest troszeczke niesprawiedliwy dla slabszych graczy. Bo nie maja zadnych szans odnalezc ksiezniczki i pokonac tego "super monstera". Lepszy event bylby na szukaniu wskazowek i dotarciu do celu.

Jokee
27-06-2008, 22:19
Jestem jak najbardziej na TAK!:) przynajmniej w grze nie było
by tylko monotonnego expienia. :>
Tylko ja bym to zrobił tak:
Wszystko tak jak u Ciebie ale GM był by tam (mogli by się zmieniać^^)
i po 60 minutach (czyt. 1h) zabiłby księżniczkę (jakby nikt nie znalazł;d)
i by napisał komunikat na czerwono że niestety ale księżniczka została zabita przez smoka czy coś takiego ^^.

Pozdrawiam!

grass
27-06-2008, 22:28
Dlatego zaproponowałem Dragon Lorda i Witcha. Myśle iż to nie są super ultra hiper silne moby nie do pokonania więc słabsze lvle również będą mogły się wykazać.
"Po 60 minutach księżniczke dopadnie zły smok" i moby znikną z mapy wraz z końcem eventu

New Tasman
28-06-2008, 00:27
nagroda za dobra... jakby tak było że klapki można wygrywać ich cena by spadła czego nie chcę!! Nagrodą za takie zadanie może być maxymalnie para fioletowych glanów o nazwie soft boots :).

Pawlos Knight
28-06-2008, 11:40
Pomysł bardzo fajny, ale: nagroda zbyt cenna, można by było dac np. softy lub winged, no albo pacc ^^, i chciałbym, żeby to odbywało się na terenie facc -.-