PDA

View Full Version : Ograniczenie StarLight



Soja
29-06-2008, 08:32
Witam.

Wpadłem na pomysł aby ograniczyć sprzedaż amuletu StarLight do kilkunastu sztuk i wymagany lvl na kupno tego amuletu np.260 moze to w jakiś sposób ograniczyć robienia n00b charów przez HightLevel'e aby zakupić ten amulet.Dlaczego chce zmienić to wszystko?

-Wysoki lvl który po 30 minutowym expie ma już kase na 4 SL i będzie tak kupował i kupował te amulety a lvl i tak mu nie spadnie.

-Żeby poczuł jakąś odpowiedzialność czyli:
Aha!Zostało mi tylko 3 StarLight do wykorzystania.Kórde muszę uważać aby nie paść.

Wpadłem też na dwa pomysły aby hight lvl'e nie był aż tak strasznie poszkodowani:
1.Dłuuuuuuuugaśny i trudny zarazem quest który zaczyna się u NPC który sprzedaje StarLight aby coś tam mu załatwił itp itd.I po wykonaniu tego questu możesz dokupić sobie o 10 więcej StarLight.

2.To może znacznie wspomóc APO czyli;Jeżeli już wszystkie StarLight wykupiłeś albo nie ma kasy na APO aby go kupić, możesz kupić je w podobny sposób jak PACC.Jak już Ekipie APO spodoba ten pomysł niech sama sobie ustali ceny.

Pozdrowienia...

jołek
29-06-2008, 08:43
To tak z deka głupi pomysł, ponieważ po to dają kasę na PACC żeby mieć uprawnienie do posiadania Star Lighta. A ile ich kupi jego problem chociaż tracą na coś pieniądze czyli nie ma ich w obiegu. A jakby tak mieli ograniczenia i w ogóle to nazbierało by im sie kasy i itemsy jeszcze szybciej by staniały niedługo softy kupicie za 100cc jak już tak nie kupujecie nie wiem bo nie gram już na APO nie opłaca sie iść na questa bo klucz jest droższy jak ja zaczynałem i kupowałem softy to ponad 1 kcc dałem i to było tanio...

Alkain
29-06-2008, 08:45
@edit up byłeś troche wcześniej :P

Pomysł oceniam dobrze ale z pewnym poważnym minusem... ;/
Wszyscy wiecie że na APO jest za dużo kasy a Mortiss próbuje zmniejszyć jej ilość, a głownym źródłem zmniejszenia tej kasy są właśnie SL które Hlvl kupują bardzo często :P

Według mnie powinno być co innego żeby zrobić cene sl od lvl żeby np 1000 lvl płacil 300 cc, 800 lvl płacił 200 cc, a poniżej 600 płaciło by się 100 cc i żeby nie można było zobić tak że jakis 500 lvl kupi sl i da go 1000 :P

Grajcz
29-06-2008, 08:49
Witam.

Wpadłem na pomysł aby ograniczyć sprzedaż amuletu StarLight do kilkunastu sztuk i wymagany lvl na kupno tego amuletu np.260 moze to w jakiś sposób ograniczyć robienia n00b charów przez HightLevel'e aby zakupić ten amulet.Dlaczego chce zmienić to wszystko?

Chcesz ograniczenia przy kupnie czy do noszenia? bo z tego co napisałeś to h lvl może sobie sla przeżucić na noob chara.



-Wysoki lvl który po 30 minutowym expie ma już kase na 4 SL i będzie tak kupował i kupował te amulety a lvl i tak mu nie spadnie.

-Żeby poczuł jakąś odpowiedzialność czyli:
Aha!Zostało mi tylko 3 StarLight do wykorzystania.Kórde muszę uważać aby nie paść.

Pierwszy co się rzuciło w oczy w tej wypowiedzi to "kórde" przez ó...
Wysoki czyli jaki? Bo ja na 350 w ciągu 30 minut na 2 sl zarobie a taki 700+ to na 10 sl zarobi...a co do tego limitu to ci chyba coś zaszkodziło...Wiesz jak często taki 1000+ pada? popatrz sobie na listę dedów Abu ile razy na Queenach pada pomijając walki pvp...I co ded będzie miał 10 lvli w plecy? tak by grać nie mógł chyba że by expił na ms...


Wpadłem też na dwa pomysły aby hight lvl'e nie był aż tak strasznie poszkodowani:
1.Dłuuuuuuuugaśny i trudny zarazem quest który zaczyna się u NPC który sprzedaje StarLight aby coś tam mu załatwił itp itd.I po wykonaniu tego questu możesz dokupić sobie o 10 więcej StarLight.

2.To może znacznie wspomóc APO czyli;Jeżeli już wszystkie StarLight wykupiłeś albo nie ma kasy na APO aby go kupić, możesz kupić je w podobny sposób jak PACC.Jak już Ekipie APO spodoba ten pomysł niech sama sobie ustali ceny.

Pozdrowienia...

A co do kupowania sl za rl kase? to co bogatsze dzieciaczki miałyby sli w bród (teraz też maja bo se kupią kase na allegro...) jestem stanowczo przeciw robieniu tutaj takich opcji jak na innych serwach gdzie za sms można kupić nawet expa...
Sl musi zostać bo bez niego gra na 600-700+ jest prawie niemożliwa (zawsze mogliby expić na ms i nie padać...) więc podsumowując to chory pomysł;)

Soja
29-06-2008, 08:58
Hmmmm...A myślałem że na coś konkretnego wpadłem.Noom 'inflacja' na APO jest dość duża.Alkain dobry pomysł ale raczej musieli by kary zrobić za to 'dawanie' amuletu wysoko poziomowym postacia.A u nas z dopilnowaniem na serwerze jest dość cienko.

To może byśmy zrobili PODATKI 19 % tygodniowo z tego co ma każdy w dp kasy a jak nic nie ma no to nie płaci.I inflacja odrazu pujdzie w dół. Heh :)

HaWkInS
29-06-2008, 09:09
Idiota..Zal, ja umiem wydac 3kcc na sl dziennie, a Ty mi wyjezdzasz z takimi pomyslami. Miej 700 lvl i zobaczymy jak czesto bedziesz padac. Tak to by nikt nie gral -.-. Albo dam przyklad..Jest wojna miedzy gildiami na pvp island..to do dupy taka wojna ze mozesz stracic 3 sl'e -.-. Czasami jeden lag i mozesz pasc. Ja jak expie to nie patrze az tak na sle tylko zeby wbic szybko lvl..wiec bezsensu by byla taka gra. A z reszta to nie rl tibia wiec spadaj grzecznie mowiac.

Hupefupe
29-06-2008, 09:14
Z tym aby małe lv nie kupowały taniej i sprzedawały drożej to można zrobić może coś typu timga ringa nie skończonego ?? Jak dasz go komuś innemu to już jest na czas i można tak zrobić z sl aby nie było, że abu zrobi 15lv i se nim sle będzie kupować ;]

Soja
29-06-2008, 17:10
ja umiem wydac 3kcc na sl dziennie

To że Ty umiesz wydać dzinnie na SL 3kcc to mnie gówno obchodzi inni MOŻE wydają mniej.A tak z innej beczki co się tak unosisz?Zrobiłem Ci coś?Obraziłem?Napisałem że coś z Tobą nie tak?Inni piszą;Nie zły pomysł i walą konkretne argumenty że za dużo kasy w obiegu jest na APO i tylko SL to w małym stopniu to zmieniają , a Ty mi wyjeżdzasz mi tutaj że Ty potrafisz w jeden dzień przej**** 3kcc na SL, no to chyba nie umiesz grać albo coś nie tak z Twoim internetem.

PS.Pozdrów Rydza ;]

Naiczer
29-06-2008, 17:20
@up Wiesz akurat to jego sprawa ile wydaje na sl'e i jak czesto pada (na exp czy pvp)
@temat:
Niepotrzebny. Pomysl bez sensu. Lepiej jak niektorzy mowili zrobic od 500lvl quest do nowego npc co kupuje pande itd

Splaxor
29-06-2008, 17:48
żeby nie można było zobić tak że jakis 500 lvl kupi sl i da go 1000 :P

Jak to zrobisz? :)

@topic
Dla mnie dość głupi pomysł, ponieważ po to sie ma PACC, aby używać SL'i tyle ile się chce :) Nie przejdzie.

Seczko
29-06-2008, 17:51
Powiem tak : ten temat jest bez sensu. Co żal ci że wyższe levele mają więcej kasy? wbij 400+ to też bedziesz miał na każdy wbity lvl jakieś 300 cc. I co ci do tego ile razy kto pada? może lubi.
P.S pisze się high a nie hight

Bondi
29-06-2008, 20:37
...przez HightLevel'e aby...
...aby hight lvl'e nie...

High lvl :) ale to taki mały offtop ;P

@topic Zły pomysł, dlaczego? Jak jest na przykład wojna między gildiami, to oni padają kilka razy pod rząd i jakby mieli te 3 Sl, to po tych np. 5 dedach przestaliby grać, jak to wejdzie dostosuję się do tego, ale wątpie :D Pozdro!

Pelson
01-07-2008, 01:31
Na chuj utrudniac sobie zycie ?
Ps. zanim by mortiis zrobil owego npc to juz bys nie gral na apo

Shodreis
01-07-2008, 06:29
Fspaniauy pyoumysl pro iful gejm majster jyesteź muszom cje na gejm majstera wzionśći!!!!111oneone
A tak serio to do dupy. To jest tak samo jak byś mógł w sklepie kupić jedne slipki i chodzić w nich przez całe życie. Pomyśl zanim coś napiszesz.
Brb...

Rybka
03-07-2008, 18:39
Dobra Soja napisz teraz o co ci chodzi.
Bo nic nie zrozumniałem z tego co napisałęś.
Nawaliłeś wszytskiego wszędzie i nic nie rozumiem.
Ale się doczytałem trochce o Sl'ach
Nie zostawcie te Sl!
Niech najlepiej zrobią je dla 500+leveli za 1k cc i koniec...
Nic nie poradzisz że Duże levele tyle zarabiają za lota itd.

Zezikan
03-07-2008, 18:52
Zal -.- może sl zlikwidujcie i wyłączcie pvp -.- albo pvp enfo .... Czy wy rozumiecie -.- że jak sie padnie 1 x na lvl to traci sie 100 cc a mało kiedy (np. dla mnie) 100 cc na lvl wypadnie z jakiegoś potwora ... no chyba ze będziesz uhal/bloczyl o! A co do dużych lvl to i tak oni ta kasę zarobili własnym trudem niczym innym ... wiec nie pier*** ze maja dużo kasy jak będziecie mieli 1 k lvl to tez będziecie mieli tyle ... :O Pomyślcie lepiej o respach dla większych lvl bo taki 1300+ nie ma gdzie expic bo all zajęte i odchodzą z gry ... i nooby z allegro kupują postacie ;P To tyle ! Jestem na NIE z tym ""pomysłem""