PDA

View Full Version : Ranga Vip



Criss
29-06-2008, 21:17
Mam pewną propozycję a mianowicie ranga ,,vip'' na forum, można by ja uzyskać po wpłaceniu pewnej kwoty, np: 5 zł w górę, udostępniała by ona, wcześniejsze informacje na temat update itp, pieniądze byłyby przeznaczone na rozwijanie się serwera, płatność przelew konto bankowe, lub sms (wyższa kwota).
Nazwa usera byłaby wyróżniona innym kolorem a pod nickiem byłoby napisane VIP.
Co o tym sądzicie ?

@edit
Heh, a kto powiedział że trzeba kupić tą rangę vip, ma ją ten co chce .
W ogóle Cię nie rozumiem...
Allegro kid.. sam nie wiem czy bym kupił a Ty tak pierdoli****, server by się wzbogacił może coś nowego by było, a ranga byłaby tylko dla tego żeby podziękować kupującym ...

Blackd
29-06-2008, 21:21
Hmm , trochę nie teges.. Ktoś bogaty ma VIP itp. A ktoś ubogi ma się męczyć z normalną rangą? : s Trochę to nie fer.. jest dla mnie tak na środku :s!

wiking tor
29-06-2008, 21:23
Kolejny allegro kid wynocha z tad won ale juz
jestem na NIE

Ales Thon
29-06-2008, 21:24
Lepiej zrobić SMS za 1.22-3.66 za który dostajesz swój kolor rangi i rangę. ; o

Troche takie zóe. ; <

Maxiu
29-06-2008, 21:25
@up
Sam wypierdalaj 'stąd'.

@topic
Jestem na Nie, ponieważ zwykłe dziecko by kupiło i by spamowało itp. ; (

Quik
29-06-2008, 23:05
Jeśli miałby być vip to pzredewszytskim trochę wbitych postów bo tak to nei będzie uczciwe połowa użytkowników z rangą vip głupie by to było....

Destroyer Pall
29-06-2008, 23:10
Hmm , trochę nie teges.. Ktoś bogaty ma VIP itp. A ktoś ubogi ma się męczyć z normalną rangą? : s Trochę to nie fer.. jest dla mnie tak na środku :s!


A jak jest z pacc ? placzisz i masz exp,new tereny,oufity itd ...

@topic
Bardzo Ciekawa Propozycja
ale tylko np od 50 + postow a nie ktos 1 raz na 4um i VIp ? ...


@Hupefupe
Nie rozumiesz placilo by sie ale trzeba bylo miec przynajmniej 50-100 postow oto chodzi ...

Hupefupe
30-06-2008, 10:48
@up
Masz racje ale popatrz na to z innej strony jak by było za posty to by ludzie nabijali posty aby mieć range vip i dlatego na forum są potem tacy ludzie jak "rybka" który tylko posty potrafi nabijać i tworzyć bezsensowne tematy ;]

@topic
Moim zdaniem można było by zrobić np. jak masz 50+ i do tego zapłacisz albo przelewem albo sms ;]

Wrobel
30-06-2008, 11:25
Hmm...Myślę że to nie jest zły pomysł,lecz widać że jesteś często na fotka.pl ^^ Bo to się motywuje na tym jak się wykupuje tam gwiazdę. Ale i tak Mortiisowi starcza to za co kupujemy PACC ;) Ale widziałem podobny temat.

JaCkAsS
30-06-2008, 11:41
Mi sie wydaje że forum jest od tego żeby się wszystkiego dowiedzieć, pogadać, a nie żeby szpanować ranga VIP, po co dzielić forum na lepszych i gorszych? Lepiej jak wszyscy są równi. Źle tak jest? Przecież kasy z PACC napewno jest wystarczająco dużo, a jak nie to podnieść cenę pacc do 15zł, a nie jakieś VIP'y.

Nixon
30-06-2008, 11:54
VIP - Very Important Person - Bardzo ważna osoba

A więc.. czy osoba która zapłaci staje się ważna?
Jeśli już, to ranga VRP - Very Rich Person :>

Pomysł nie podoba mi się, nie powinno być 'równych i równiejszych'. Jeśli już, ranga powinna być przyznawana zasłużonym za jakąś pomoc, lecz nie w formie przelewu.

Rembik
30-06-2008, 13:10
Buhahahahah, co za inteligent ... wy normalnego życia nie macie tylko tibia albo forum, forum jest po to aby dowiedzieć się czegoś o grze, pochwalić ss'ami, a nie do nabijania postów, zbierania rang i kupowania czegoś buahah nawet na forum expicie

GladeQ
30-06-2008, 14:36
NJE! Po co zmieniać forum? Tak jak jest niech zostanie... Chyba każdemu podoba się tak jak jest więc po co zmieniać. A poza tym to ty chyba nie wiesz co to znaczy vip. VIP - Ważna osoba, czy za zaplacenie 5zł zostaniesz ważnym? Nie! Każdy będzie miał o tobie to samo zdanie co wcześniej. Tylko wyrzucisz pieniądze w błoto.