PDA

View Full Version : Wi?cej Qestów.



Jorgus2
01-07-2008, 11:39
Każdy wie ze na Podkarpackim ots jest za mało qestów!
Mam nadzieje ze każdy z was przyzna mi racje ze respów potworów jest już wystarczająco dużo.(na razie)

Wiec wracajmy do tematu.
Mam(y) nadzieje ze następny update będzie dotyczył więcej qestów na serwerze.
Oto Lista Qestow:

Temple quest
Amazon Camp quest
Slime ques
Castle quest
Beholder Shield
Banshee quest
Elf Camp quest
Demon Skeletons quest
Yeti quest
Medley quest
Black Knight quest
Stone Golems Boss quest
Bright Sword quest
Hero quest
Skull Staff
Hydra quest
Ship quest
Fire Axe quest
Orc Fortress quest
35 small sapphire quest
Magic Wands
Lizard Temple Quest
Pharaon quest
Hydramus Quest
...
Annihilator II
Soft boots quest
Winged Helmet Quest
DSH Quest
Queen quest

Jest ich bardzo mało (nie wymieniłem wszystkich!)

Czekam(y) na qest coś w stylu POI ze musi być co najmniej 4 osoby po 1000 lvl (...) czyszczenie kosztuje 1kcc od osoby (czyszczenie będzie zależeć od graczy oczywiście:))
To by na pewno serwer bardziej pobudziło do współpracy xD

Także wiecej Qestow typu Anihilator
Ze musi być co najmniej 8osob (przykład)(wchodzimy na wyznaczone miejsca naciskamy na dźwignie ) i teleportujemy się na wyspę potwor np:
Żywioły:
1.Ogień
Później dochodzimy do
2.Woda
I tak dalej:
3.Żywioł itp

To były tylko przykłady jest to po to aby najbliższym update dodali nowe qesty... :D

poZdro xD
Komentujcie jak sie wam to nie podoba napiszcie spokojnie bez przekleństw xD to tylko propozycja :p

Haat
01-07-2008, 11:43
Mi się podoba pomysł ale jeżeli pomysł z tym anhilatorem. itd.
Jestem za tak.
;)

Pinkus
01-07-2008, 11:53
nom dobry pomysl malo jest questow jak zrobi sie juz ani 2 whq i softy to praktycznie do 1k lv niema zadnego questu :/

Matii Knight
01-07-2008, 12:00
Oczywiście chcę więcej questów, mam cichą nadzieję że zrobią update... Tylko nie podoba mi się że questy są dla dużych lvl'i... Można zrobić coś dla mniejszych...(ok.500lvl)

sebo14_92
01-07-2008, 12:52
Przydalby sie quest w ktorym wymagany jest jakis team, ktos robi to drugi tamto ;p troche ciekawiej by bylo, nie to co teraz robisz whq anni i softy i koniec questow -.- quest od 400-500 lvl by sie przydal... tylko nie taki, ze w solo room masz wise -.- pomyslcie o postaciach magicznych, a nie tylko dajecie najlepsze monstery ktore ek ewentualnie rp daje rade ubic...

Psujekbanned
01-07-2008, 15:26
Zgadzam się w 100%.

Od 15 lvla do 300 jest duuużo Questów.
Od 300 lvla trzeba wbić 200 lvli knightem żeby wykonać PAQ.
Później przerwa 166 lvli, żeby iść na klapki.
Następny quest to Burning heart. Przeciętnie knightowi udaje sie wykonać na 850(jak sie nie mylę).
Trzeba znów wbić 150 lvli żeby zdobyć mace/wand/bolt.

Propnuję żeby dodać quest od 400 i 550 lvla.
Później od 700 lvla.
Następnie od 930 lvla.

Quest od 400 lvla mógłby być w stylu Desert na globalu, a od 700 lvla podobny do POI.

Lijo
01-07-2008, 15:32
W 100 % się z Tobą zgadzam!
Jeżeli nie dojdzie kilka nowych questów i nowych itemek gra na apo straci sens.. ( dla mnie już straciła )
Teraz 1k lvl to już raczej norma więc proponuje jakiś super wyjebiscie trudny quest od 1500 lvl'a typu PoI na rl i żeby robiło się go kilka h, a nie 20 minut...

Knight Lukasz
02-07-2008, 09:11
Nie zapomnialeś czegoś ??

Mniejsze lvl tez musza miec jakies qesty
bo narazie na stronie jest malo takich qestów ale duze yez dla takich wyzszych.Poropnuje dodac Qesty dla mniejszych lvl i tych leprzych
4 osobowe lub takie jedno i dwu osobowe zeby takie qesty byly na poziomie graczy 80 i 90 + lvl na srednim i trudnym poziomnie ale popieram twoja wypowiedz :P

cay :cool:

Dawidsoni
02-07-2008, 17:18
Według mnie powinno być więcej questów 300-600 oraz quest na nowe spodnie(nie od 1k lvlu)

Zezikan
02-07-2008, 17:54
Questy spoko ale jakie by byly nagrody ;o! ? ale i tak nie zostanie to zrealizowane !

Jan
02-07-2008, 18:38
Nowe legi hm.. dobry pomysł! Ale zauważcie jedno, że każdy szanujący się PALL na servie ma kusze albo łuk, ale w zbiorze itemów jest coś takiego jak Golden bow, który mógłby zaistnieć na APO np. od 500lvla z solówką 6 kingów dla 3 osób, czyli 18 kingów w roomie grupowym. Golden bow powiększałby ataki z dystansu dla Pallków o powiedzmy 300, a w połączeniu z Crystal Arrow dawałby także 3% więcej ataków magicznych. Co o tym myślicie? Oczywiście wasze pomysły z żywiołami są również trafne, ale nie wyjściem jest zrobić kolejnego potwora.. trzeba wykorzystać te co już są. A potwory żywiołów musiałyby przypominać dany żywioł; np. żywioł wody musiałby być niebieski, a ognia czerwony itd. I tak to pewnie nie wejdzie w życie, bo żaden GM/GOD tu nawet nie zajrzy, ale wypowiedzieć zawsze się można, a może na farta któregoś sumienie ruszy i weźmie się do pracy?:)

krzysiek_15
03-07-2008, 07:26
@up
Czerwony bally, niebieski nie ma??:eek:

Przydaly by sie... NUdnosie na Apo robi. nic questow.... Questy od 500 lvla... ale preciez jak od 500 to na 500 trudno wykonac bedzie.. a jezeli ktos ma jakiegos kumpla duzy lvl to mu wyczysci i naluzie,;/ moze cos jak softy 2x wejscie? :eek:

Dark Peter2
03-07-2008, 09:49
Nie wiem czy będzie więcej questów... Apo staje sie coraz mnie innowacyjne i moze przez klienta 7.6? Nie ma wiecej questow bo i tak jest juz strasznie duzo itemow i kasy. Niby na co mozna teraz robić questy?

Rybka
03-07-2008, 11:35
NIE!
Po co ci więcej Questów ?
Masz Questy już na wszystko.
Masz Questy na Buty hełm tarcze i wogóle wszystko.
Na co chcesz zrobić Quest ?
Na Spodnie ?
To prosze masz pole do popistu możesz go opracować.
Zrobić quest to nie jest 10 sekund trzeba zrobić nowego Klienta bo już nie ma spodni nie w użyuciu
Można by było zrobić z Bast Skirt jakieś legi co dają do Magi 5% od 350 levela.
Ale na inne rzeczy to nie!.

Combo Palleq
03-07-2008, 11:59
Mi sie ten pomysl podoba bo jest malo quest'ow dla malych lvl . Najlepiej dodac pare quest'ow od 200 lvl do 500 : o

Jorgus2
03-07-2008, 12:21
A czy ja mowie o itemach tylko?
Morze być tez taki trudny qest od 100lvl - 9999lvl ;p
Ze on by trwał z kilka godzin ale po wykonaniu go mamy dostęp do jakieś wyspy
, expowisk nie muszą być tylko itemy... ;p