PDA

View Full Version : Zmiana nicka.



Granis
02-07-2008, 16:51
Jest to w innych grach i na prawdę wypala. Jak wiemy nick możemy tylko, gdy dostaniemy namelocka, ale trzeba nick zmienić wbrew naszej woli. A gdyby można było zmienić nick od tak sobie. Np. Znam wiele osób, którym się nudzi ich obecny nick. Nie mówię by ta opcja była darmowa, bo jak wejdzie to i tak nie będzie, ale np. Dla posiadaczy pacc, czy za sms. Proszę powiedzieć, czy moja propozycja się podoba. Proszę o szczerość... Negatywne jak i pozytywne.

Playboy
02-07-2008, 16:53
Były już takie tematy.
Moim zdaniem mogłoby być lecz popatrz na to z innej strony
Ktoś ma kase zmienia cały czas nick
Nie chciałbym ze by to było na APO

Granis
02-07-2008, 16:55
Powiem ci tyle. Czemu 3/4 graczy na apo ma pacca, a ta 1/4 niema, ale będzie mieć. Ci którzy zaczynają grać nie mają pacca. A poza tym co to SMS za 5zł?

Mc Maciek
02-07-2008, 17:07
Tak, tylko, że Administracja serwera musiałaby zapłacić za taki numer na sms za 5zł.

Coś takiego nie wejdzie w życie... Byłoby zbyt duże zamieszanie - każdy zmienił nick, niewiadomo kto jest kim...

Jestem na nie.

Rybka
03-07-2008, 11:56
NIEEE!
TYLKO NIE TO!
Błagam nie rób tego!
Wiesz co by się działo jakby każdy zmienił nick ?
Wiesz ile by się banów posypało za podszywanie się ?
Wiesz ile 15 leveli by mniało nick 1000+ levela ?
Jestem oczywiśćie na nie nie róbcie tego!
Jeszcze za SMS'a ?
Pff... Takie coś to za 100k cc w grze.
Się powinnieś cieszyć że jest takie coś jak Name lock i tam możesz sobie zmienić nick a nie że ty jeszcze chcesz za Pacc'a sobie zmieniać nick ?
Weź pomyśl co napisałeś
Spójż na Real Tibie tam nie ma Name'locków a zmiana nicków to wogóle by wyśmiali tego kto napisał ten post.
Zamknijcie temat bo tu będzie nabijanie na maxa.

JaCkAsS
03-07-2008, 12:34
Ale pie*dolnięty pomysł....no pomyśl, wszyscy by sobie zaczęli zmieniać niki bo im się nudzi i nikt by nie wiedział kto jest kto -.- No popie*dolony pomysł w ch*j O.o

Granis
03-07-2008, 13:30
Skoro taka wasza opinia to proszę o zamknięcie tematu.

Zamykam temat na proźbę autora//Laluś