PDA

View Full Version : Gracz tygodnia



Taker
03-07-2008, 12:44
Mam taki pomysł żeby na stronke dać ankiete i tam dać pytaina typu jaki był twoj najwiekszy poziom , albo czy sprowadziles kogos na apo i tam pare pytan i najlepsze ankiety wybierać co tydzień i ten kto dał taką fajną ankiete niech zostanie graczem tygodnia i niech sie jego zdjęcie i informacje dać na storne i żeby dostał jakiś upominek :-]

@down
Nie jestem z Torunia... już druga osoba mi mówi że jestem z Torunia... JESTEM ZE ŚLĄSKA!!

HaWkInS
03-07-2008, 13:09
Hehe, no nawet dobry pomysł. Tylko trzeba by to dobrze zamieścić gdzies itp, a z tego co wiem to Mortiis tez nie ma tak czasu.

PS: Jesteś z Torunia widze^^Wejdz do mojej grupy, ktorą stworzylem. xd

Splaxor
03-07-2008, 13:55
Taker dlatego, że jesteś za Ruchem to Ciebie spoko, ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Opisz dokładniej z przykładamy Twoją propozycje bo jakoś nie wiem po co miałaby być taka ankieta.

Ekipa nie ma czasu na takie coś.

P.S Zapraszam Cię do nowej grupy Hanysy :)

VergoniX
03-07-2008, 18:11
No git pomysł ale i tak nie powstanie jak oni cos obiecuja to powstaje rok a co dopiero takie coś...To że jesteś za ruchem bleee,masz blisko do mnie Polonia Bytom

Rybka
03-07-2008, 18:29
Raczej nie.
Byłoby to za wiele czasu dla Gm'ów
Choćby możnaby było rekrutować specjalnego gracza który by się tym zajmował
To jest opcja.
Ale tak to by było za dużo roboty.
pozdro

Szkarlatny leon 2.0
03-07-2008, 18:32
A mi to obojetnie ale zaznaczylem "TAK" :)

SiMiNa :P
03-07-2008, 19:11
Raczej gracz miesiąca. Kto by się zajął co tydzień takim czymś? ...

Iakovlev
03-07-2008, 19:58
Hahah, już widzę jak ktoś się tym zajmuje. Znowu byłyby tłumaczenia, że Mortiis też ma prywatne życie i nie ma czasu. Jak z wszystkim :D

Tetti
03-07-2008, 20:18
#up
czego ty tu ku*wa co 3 miesiące szukasz-.-
#topic
Nie.

Iakovlev
03-07-2008, 21:13
A co? Nie mogę? Twój ots i twoje forum?
Nie, więc wyp*****laj.

Taker
04-07-2008, 14:08
Taker dlatego, że jesteś za Ruchem to Ciebie spoko, ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Opisz dokładniej z przykładamy Twoją propozycje bo jakoś nie wiem po co miałaby być taka ankieta.

Ekipa nie ma czasu na takie coś.

P.S Zapraszam Cię do nowej grupy Hanysy :)

A co ty też za Ruchem?? :D :-] Jak tak to spox........