PDA

View Full Version : NPC z zadaniami



Taker
04-07-2008, 15:12
Wpadłem na taki pomysł żeby był NPC, który by dawał zadania. Zadania podzielić na 3 rani (proste, zwykłe, trudne) i np. zadania proste by były od 15 lvla, zwykłe od powiedzmy 150 a trudne od 250. I za zadania by sie dostawało kase i itemki. I np. 10 zadań na tydzień i jak wszyskie wykonasz to już nie można wykonywać. I co tydzień te zadania by były aktualizowane. Co wy na to??

@xD Lukki xD
Jest możliwy! Dajesz żeby NPC powiedział że musisz zabić strone golema i z niego ci wyleci np. but i masz mu go dać. Zmieniasz nzawe przedmiotu z stone golema na but. I dajesz że NPC kupuje buta za 400cc. Miałem kiedyś OTS i zrobiłem takiego NPC... Pozdro!

xD Lukki xD
04-07-2008, 15:17
Ja bym polecał takie zadania jakie są w większości mmorpg czyli np. idziemy do npc, on każe nam zabic np 10 cyców, albo wylootowac coś dajmy ze stone golemów :) a nagroda to np 4cc.
Jednak taki npc nie będzie łatwy do zrobienia jeśli w ogóle jest możliwy ;D, ale pomysł good ;)

Splaxor
04-07-2008, 20:39
Mortiis męczy się z zbyt dużą ilością kasy na serwerze, a Ty chcesz jeszcze dodać zadania na kase.

Jestem na NIE!

Chir
04-07-2008, 20:46
Tak jak napisał Splaxor na serwerze jest zbyt dużo kasy, żeby dodawać npc, ktory będzie ją rozdawać. Moim zdaniem ten npc mógłby zamiast pieniędzy dawać jakieś ozdoby do domków albo nic nie dawać, gracze wykonywaliby jego zadania gdyby im się nudziło i nie mieliby nic więcej do roboty.

Rase Aberi
04-07-2008, 21:19
ty jestes ***** pojebany wes idz do psychologa

19Fifi64
04-07-2008, 21:50
Ja bym polecał takie zadania jakie są w większości mmorpg czyli np. idziemy do npc, on każe nam zabic np 10 cyców, albo wylootowac coś dajmy ze stone golemów :) a nagroda to np 4cc.
Jednak taki npc nie będzie łatwy do zrobienia jeśli w ogóle jest możliwy ;D, ale pomysł good ;)

Tak ale npc z zadaniami tylko dla małych lvl np. do 200 ;)

Npc do wykonania i to prosto. W końcu od czego jest storagevalue? A sorki wy tylko gracie i nie wiecie co to jest.


Mortiis męczy się z zbyt dużą ilością kasy na serwerze, a Ty chcesz jeszcze dodać zadania na kase.

Jestem na NIE!

Tak, ojjj strasznie się męczy. Szczególnie że zwiększył loota!


ty jestes ***** pojebany wes idz do psychologa

Tak, bardzo ładnie nabiłeś posta i raczej powinni ukarać cię warnem.

Bright Bringers
15-07-2008, 21:08
Chyba,zapomnieliscie o innych ludziach ktorzy po 10 cc maja w depo ?
Dobry pomysl , polecam :)
*Glos na Tak!

Zioomal
15-07-2008, 23:01
Jestem stanowczo na NIE !! Na servie jest faktycznie zaduzo kasy! po co wiecej?? mogly by byc zagadki ale czeba by bylo za nie placic:D:D

Ta propozycja napewno niewejdzie w zycie...

Maks
15-07-2008, 23:04
ja tez jestem na nie, dużo roboty,a nikt pewnie by tego nie pilnował, zapewne powstało by znów wiele problemów itd. 2 dni temu został wprowadzony UPDATE uspokójcie się trochę, jeszcze pewnie wszystkich miejsc nie obejrzeliście, a już myślicie nad kolejnymi, niech Mortiis zajmie sie poważnymi rzeczami, debugami, crashami, a nie takimi pierdołami - to moje zdanie

Psujekbanned
15-07-2008, 23:07
Po przeczytaniu tematu wiedziałem jak zagłosować.
Zagłosowałem na NIE.
Quest to quest, trzebaa poszukać, a nie mieć wszystko podane na tacy...

Kellerman.
16-07-2008, 14:58
Po co jeszcze wiecej pieniedzy za duzo i tak jest moim zdaniem :)

Zaxer
16-07-2008, 15:29
No chyba Ciebie popierdoliło ;o Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej 40 znaków

Laluś
17-07-2008, 10:57
Po 1. Autor tematu został zbanowany.
Po 2. Prawie (?) wszyscy są na 'nie'.
Zamykam.