PDA

View Full Version : Zmniejszenie kasy na servie



Cruza
04-07-2008, 17:03
Można by było zrobić jakiś nowy outif . Za który trzeba by było dać bp softów, i bp magic longswordów. Przez co zmniejszyła by sie ilość kasy na servie oraz wzrosły by ceny softów.

~Mam jeszcze jedne pomysł. A mianowicie wprowadzić tak jak w rl Tibi opłate za domek. TO troche może by odciążyło serva z kasy

#19Fifi64 nie wszyscy muszą kupywać ten wygląd tak jak z nimfą. a kasa napewno by zmalala.

#Maciek Z Klanu nieche cie obrażać ale jak masz pisać to pomyśl

#Alkain może być za jakiś klucz na qest też dobry pomysł.

Morfeusz
04-07-2008, 17:51
Szczerze powiem ci ze to nie glupi pomysl jestem na tak :) Nie kazdy musi outifit sobie sprawic jak komus pomysl sie nie podoba . :):):):):):)

Maciek Z Klanu
04-07-2008, 17:54
Jeden z najbardziej zajebistych Propzycj na foeum

Weź Koło i jebnij się w Czoło :)
Może powiesz jakiego potwora Ma być Ten wygląd?
Czemu Bp Softów? , a nie Kcc?

Jestem Na NIE!!!

Zamknać

Alkain
04-07-2008, 18:12
@up
dlatego softów że wtedy ich cena by wzrosła bo były mniej dostępnę ... Myśl trochę

@co do tematów pomysł nie jest zły chociaż ma jedną wadę Mortiss kiedyś już tam pisał że oprócz dwarfa i nimfy w tibii 7.6 nie można zrobić innego outfita.
Może by to zastosować do wykupienia jakiegoś keya na nowego questa ? :D

Master Fish
04-07-2008, 19:02
Hmm no sam nie wiem może większość będzie na nie ale może wejdzie

Duffenzho
04-07-2008, 21:52
Nie, nie i jeszcze raz NIE!
Dlaczego?
Skąd wziąć cały bp softów? Softy są teraz dostępne tylko z Soft Boots Quest, więc zanim byś kupił ten bp softów to *****.. Prędzej na 3 nimfy/dwarfy byś zarobił.
Zły pomysł.

19Fifi64
04-07-2008, 21:52
I myślisz, że wszyscy zaraz poszliby kupować wygląd bo mortiis chce mniej kasy?

Gdyby softy były bardziej wartościowe to wyszłoby to na 0 ? Czemu? Już mówię, gdy wzrasta cena softów to znów trzeba więcej za nie zapłacić idziesz expić i znów więcej kasy jest.

Rybka
04-07-2008, 22:16
Tak cena softów zmalała Ale jak by był oufit za bp softów to by nie polepszyło sprawy.Druga rzecz : Bp Mls to jest 4 kcc bp softów to jest 6 kcc to jest razem 10 kcc czy za takie pieniądze by się opłacało mnieć jakiś nowy wygląd ? Ludzie powinniście się cieszyć że Mortiis stworzył Nimfe! A wy jeszcze chcecie nowe. Jak ktoś wspomniał wyżej Mortiis mówił że nie można zrobić innych oufitów oprócz Elfa i Dwarfa więc temat jest do zamknięcia Wyglądów na Apo masz i tak dużo :] Zrobią może kiedyś 8.1 to będziecie mnieli Addony

New Tasman
04-07-2008, 23:43
@up
nie cierpię Cię nabijaczu.... myślisz że jak masz fajną rangę to Ci jakiś gm/modek obessie glany? mylisz się!! mortiis już nie ssie glanów więc może Ci to zrobić najwyżej ziomal z bloku!!

@topic
pomysł zarąbiście zrąbany..... owszem nie wprowadzajmy go, bo niczego nie da i nie ma wolnych addonów innych...

PS: jestem za jeśli to będzie outfic Pig, a pan @up dostanie max psa, trolla

Tony
05-07-2008, 09:37
Zmniejszyć lot kasy z potworów,lekko zwiększyć cene domków,dodać troche terenu z potworami na soft boots qest.

Malkin
05-07-2008, 09:45
Dlaczego, fajny pomysł, przydało by się.
Jeśli by się kilku osobom spodobał outfit, to by się fajni na trade bili.
-Buy Softy, - 1kcc- msg.
Drugi.
-Buy Softy, 1,1kcc- msg.
Fajnie by to wyglądało, a nie, jak teraz.
-Buy Softy, 300 cc- msg.

JaCkAsS
05-07-2008, 11:42
Ogólnie pomysł dobry. Outfit necromancera by mógł być ;o
Softy by podrożały, fajnie by się wyglądało jako Necrus i wogóle.
Można coś pomyśleć o tym.

GrabeQ
05-07-2008, 13:50
nie ma juz outfitow w ktorym da sie zmienic kolor ;P tylko nimfa i dwarf

Tumanbuga
06-07-2008, 08:44
Pomysł chyba nie do zrealizowania . Jak wiecie narazie zmieniać kolory outfitów mogą tylko Podstawowe , Dwarf NPC , Elf NPC(Nimfa) ... Chyba , że byłby to outfit bez zmiany kolorów ale to byłoby bez sensu bo wszyscy latali by w tym samym -.- . Radzę poczekać na 8.1 które może ^_^ kiedyśśś(hoho) wyjdzie =) . Jednak dobrze kombinujesz .

Pozdrawiam ; ).

Zezikan
06-07-2008, 09:29
Pomysl jest super ... tylko nie wiem czy do zrealizowania ;( ale by bylo fajnie miec nowy offit ;D

Grulix
07-07-2008, 18:36
A co ty masz tak dużo kasy ? To żuć jakiemuś noobowi na dp niech się cieszy , albo selnij na allegro prosta sprawa thx . No koments .

Listek
12-07-2008, 15:14
Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam.