PDA

View Full Version : bezsensowne rangi na forum!!



New Tasman
04-07-2008, 23:45
Proponuje o usunięcie rang na forum, aby nie było: początkujący itp. tylko wszyscy by mieli użytkownik forum. Dzięki temu na forum było by wiele mniej głupawych postów mających na celu zwiększenie głupkowatej rangi.

Chwast
05-07-2008, 00:04
Bardziej pociąga większa liczba postów niż ranga

Jacol
05-07-2008, 04:17
a że tak się spytam , te rangi przeszkadzają Ci w czymś? już na siłę szukacie czegoś złego;/

@up, wiesz po co są chwasty? Żeby je wyrywać ;]
sam mógł byś powstrzymać się od komentarza

Grulix
07-07-2008, 18:42
Moim zdaniem powinny być rangi ale postów nie powinno się naliczać bez sensu to jest .

Jak ktoś kiedyś powiedział :
Nie liczy się ilość postów tylko mądrość posta .
Czy coś takiego nie pamiętam .

//edit
Zajebiście coś wam powiem :
Głosujących: 15. Już zagłosowałeś w tej sondzie
A tylko 4 posty ;/

Splaxor
07-07-2008, 19:04
Powiem Wam, że nie ważne czy będzie licznik postów czy nie, czy będą rangi czy nie to i tak będzie się pojawiać masa głupich postów.

Druga sprawa jest taka, że jeżeli nie będzie licznika postów, a ktoś dostanie upomnienie lub warna za "nabijanie postów" to będzie znów płacz, że jak może nabijać posty jak nie ma licznika. Nie zrozumie tego, że to przewinienie było dane nie ze względu na zwiększenie ilości postów tylko ze względu na to, że ktoś napisał coś co nie miało sensu lub powtórzył coś po kimś, albo odświeżył temat.

Spotykam się z wieloma skargami na PW, ponieważ osoba dostaje upomnienie bądź warna za odświeżenie tematu, a w naszym panelu Moderatora nie ma czegoś takiego jak odświeżenie tematu lub offtopic. Jedyną dobrą opcją jest "nabijanie postów".

Ktoś mi pisze: Jak to? Nie nabiłem posta. Przecież napisałem sensownie i na temat Nie weźmie pod uwagę, że odświeżył temat co jest nabiciem posta. Czasami użytkownicy odświeżają tematy z przed kilku miesięcy. Oczywiście jest w tym trochę naszej winy (Moderatorów), ale nie jesteśmy w stanie każdego starego tematu zamknąć.

Zaznaczę opcje: NIE!! jestem dzieckiem, które uwielbia nabijaczy postów i samo nabija po 20 dziennie Chociaż nie nabijam postów, a co dopiero mowa o dziecku.

Rybka
08-07-2008, 09:53
Ja jestem na nie.
Myślisz że jak wyłączysz Range to przestaną się nabijać posty ? Ludzie też w Dziale Screnny nabijają posty a tam nie jest naliczane albo jest wielki Spam w Hyde Parku i tam też pisze dużo ludzi nie dla postów.To forum nie jest tylko dla postów to jest aby się wypowiedzieć i wogóle a ty chcesz jeszcze usunąć temu forum urozmaicenie idź sobie na tibia.pl tam nie masz rang...
Rangi na forum są fajne jeżeli ci chodzi o nazwe tematu.

Zezikan
08-07-2008, 09:59
Ranga postow to fajna rzecz jak Ci przeszkadza to nie pisz na forum i nie zakladaj glupiego tematu ... i nie bedziesz mial postow i rang o! Z rangami forum jest ladniejsze ;]

Mixterious
08-07-2008, 10:50
Sonda bezsensowna.. konkretniej - wybór.

Co do tematu. Podmienić rangę "nabijacz postów", "łowca postów" i "pogromca stworów" (rangi wymyślone przez naszych szanownych panów administratorów) na jakieś bardziej sensowne, tak jak powiedział gdzieś kolega Crayon, może jakiś konkurs na rangi? Każdy użytkownik wymyślałby swoje, potem otrzymałby za wygraną jakąś nagrodę (bez miejsc 2 i 3).

Mógłbym nawet coś takiego zorganizować, tylko żeby potem nie było, że nie ma komu ich zmienić <lol>.

Pozdrawiam~