Zaloguj się

View Full Version : Kasa na serwie



Bishamoth
07-07-2008, 20:04
Jak wszyscy wiemy na APO jest za dużo kasy.
Więc mam pomysł aby zmniejszyć jej ilość .
Polega on na zrobieniu czegoś w stylu expowiska, był by to tp jak na płatne ms'y płatność za wejście jakies 100 cc to zależy od Mortiisa.W tym tp znajdował by się jakiś nowy potwór z ktorego leciały by nutki i inne rzeczy do ozdoby domku mogłoby z każdego lecieć 1-20cc i żadko mls g boots dsl bless czesto demon helmet arm legs takich tp było by koło 10 za każdym razem kiedy zabijesz potwora musisz wyjść z pomieszczenia, i znowu zapłacić w każdym pokoju jest 1 taki stworek,
co wy na to ?

Szkarlatny leon 2.0
07-07-2008, 20:09
Pomysł bez sensu... Jestem za "Nie!" ponieważ nikt by na nie nie chodził bo nikt chyba nie jest takim idiotą, żeby płacić 100cc za zabicie jednego potworka ; o.
Ludzie będa woleli i tak queeny,bally, kingi, wiski,mistic scaraby bo na tych monsterach sie najlepiej expi i jest z nich dobry loocik :)

Granis
07-07-2008, 21:21
Już lepiej by zabrać rotsa, albo zrobić tak by działał on do mniej więcej 200 lvl. I zmniejszyć dwukrotnie ilość lootanej kasy z potworów.

Psujekbanned
07-07-2008, 21:54
Jeżeli uważasz że na APO jest za dużo kasy to wiesz co... Wywalaj połowę kasy którą masz lootu.

Temat beznadziejny i oczywiście jestem na NIE.

Rybka
07-07-2008, 23:18
Co się to człowieku obchodzi kto ile masz kasy ? Jesteś Hight levelem ? Masz 100 k cc w depo ? To prosze Allegro online 24/7 masz za dużo kasy to sobie spraedaj na allegro a nie zakładasz bezsensowne tematy na forum. nikt by nie zapłacił 100 cc za zabicie jednego potwora...Napewno ten pomysł nie wejdzie w życie a ja napewno jestem na nie.

Listek
12-07-2008, 15:16
Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam.