PDA

View Full Version : 3 dniowy Pacc



J@zz
07-07-2008, 20:13
Witam !
Wpadlem moze i na glupi pomysl ale co tam
ostatnio chcialem kupic pacc na 45 dni lecz za tydzien wyjezdzam i niechcialbym eby mi sie ten pacc marnowal .
Wiec chcialem zaproponowac zeby 3 dniowy pacc mozna bylo wziasc 3 razy (do 3 rzy sztuka :P ) i na 2 treba by bylo czekac 3 miesiace i na 3 cztery miesiace co o tym sadzicie ??
Proszemnie nieobrazac czytajac to
POzdrawiam:confused:

Rybka
08-07-2008, 09:49
Popracuj nad ortografią.
Jest już 3 dniowy pacc jako gratis na całe konto możesz go użyć tylko raz.
Taki pacc to następna robota dla mortiisa jak wyjeżdżasz gdzieś to idź sobie pobiegaj na dwórzu a nie tylko tibia marnowanie wakacji dla Tibii to najgrosze co może być.
Jestem na nie

Hemoroid
10-07-2008, 11:12
@up

A ty już nie krytykuj każdego w tym dziale, bo to się robi żałosne..Sam byś lepiej nie wymyślił..

@topic

hmm..Myślę, że warto, ale komu się opłaca czekać 3-4 miesiące aż będzie można znowu odebrać pacc?:D

Dran Frek 2
10-07-2008, 13:03
up@ Rybka jak sie już przypucowałeś leszczu to daj znać....

@Topic Znaczy tak, ja mam taki pomysł, żeby 3 dniowy pacc dodawany był co rok, np 1 stycznie z okazji Nowego Roku. Każdy wykorzystałby go kiedy chce...
Mój pomysł uważam za słuszny bo nie jeden facc chciałby od czasu do czasu obejrzeć nowe tereny (a rok na otsie to sporo), pacce mogliby go wykorzystać jak up "W przerwie do wyjazdu" bądź tuż po skończeniu pacca, żeby kontynuować expienie np. Pozdro by Dran

Siilimka
10-07-2008, 14:36
Ja Jestem za NIE, lecz nie całkowicie. Taki pacc jest Fajny, ale 3 dniowy i raz na rok.? Mysle ze powinni wprowadzic oprocz Pacca 45 i 90 itd. Pacc Ktory bedzie trwal 20 dni, a jego kost wynosilby 5 zl. By bylo to tez jakims fajnym rozwiazaniem bo nie kazdy bedzie gral 45dni pod rząd. Moze akurat bedzie mu pasowac od 1-20 marca z pozniej dopiero w maju. Nie wiem co wy na To ale mi by sie to przydalo zwłaszcza w wakacje, kiedy wyjezdzamy.

Adzio
10-07-2008, 22:19
Nie jest to zły pomysł, ale jeżeli by tak nawet było to każdy chciałby inną liczbę dni darmowego pacca .... Myślę, że taki problem mogłaby rozwiązać możliwość wykupienia premium na ściśle określoną liczbę dni (zamiast np. na miesiąc) może to by rozwiązało takie problemy jak ten podro4all ;d

Booster
10-07-2008, 22:29
Dobry pomysl mistrzu ;d .. Dokladnie 2 gratis za 3 miesiace a 3 gratis juz moze 2 miesiace po 2 gatisie ;d tak by bylo chyba najlepiej

XxOLIxX
11-07-2008, 19:23
Taa może byc, troche skomplikowane.. Chyba wykonalne to jest? :d



Popracuj nad ortografią.
Jest już 3 dniowy pacc jako gratis na całe konto możesz go użyć tylko raz.
Taki pacc to następna robota dla mortiisa jak wyjeżdżasz gdzieś to idź sobie pobiegaj na dwórzu a nie tylko tibia marnowanie wakacji dla Tibii to najgrosze co może być.
Jestem na nie

Denerwojesz mnie koles..
Co cie obchodzi jak on pisze? Zajmij sie swoja dupa.
Jak koles bedzie chcial to bedzie marnowal jego wakacje- jego sprawa omg.

Wielki Meteor
11-07-2008, 21:12
Ja jestem na NIE i jestem pewien, że APOteam tak samo :P Trudno podać rozsądne argumenty i możecie się z nimi nie zgadzać, ale poprostu uważam, że lepiej jest z tymi 3 dniami - raz zasmakujesz i zaczynasz do tego tęsknić, a wiesz, że innego sposobu niż wyłożyć kasę nie ma - i o to właśnie chodzi :D Poza tym, uważam, że 9 dni to za dużo.

DOWN@: Równie dobrze można powiedzieć, żeby zwiększyć pacc do 48 dni... To według mnie nie ma sensu :P

Zezikan
11-07-2008, 21:17
Co do tego Pacc to gratis mysle powinnien byc po kazdym wykupieniu pacc na 45 dni powinno byc 3 gratisowe dni pacca.

Dogi
11-07-2008, 23:56
Hmm... oceniam twój pomysł na ocenę Dopa... 3 dni PACC jest po to jeżeli, nowy gracz zaczyna grać i mówi ' nie kupie PACC bo na OTS to nic nie daje', a jak sobie rozpakuje gratisowe 3 dni zobaczy jak jest na wyspach PACC i że jest 10x więcej respawnów dla niego i w dodatku dużo fajnych questów i terenów do zwiedzania i dzięki temu decyduje się na kupno PACC.

P.S Moim zdaniem 3 dni gratisowego Premium Accouta jest wystarczająco dużo aby zwiedzić mapę i ocenić czy opłaca się kupić PACC czy też nie.