PDA

View Full Version : Jedyna profa o której zapomniano....



Morfeusz
09-07-2008, 12:29
Tak to jest Druid niby profa leczaca a tu huj gowno sio daje. Exura vita lepsza od sioo zall az tyłek ściska. A w dodatku sorek ma mocniejszy czar. Już nie bendę wspominał o palku i knighcie. I mi czasem w tym temacie nie piszcie ze nie mam racji...


:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: :mad::mad::mad:

Drako o.o
09-07-2008, 12:52
spierdalaj

wam dzieciakom nic sie nie podoba co nie zrobisz to zle

nie podoba sie to nie graj

[Splaxor] Nie podoba mi się jak odnosisz się do innych użytkowników. "nie podoba sie to nie graj" Co to za odpowiedź??!!

Destroyer Pall
09-07-2008, 12:53
Nie zgadzam sie exura sio leczy cale hp tzn zalezy od mlvl.
Expi sie ta profa nie za ciekawie :D 500 lvl (Ja) musze expic na monster skeleton x3 poniewaz na bally nie dam rady :P ale exevo gran mas mort jest dosyc mocne i to sorc jest bardziej udupiony od druida :> powiem wam ,ze ja gram druidem i wiem :>


Pozdrawiam \,,/

Jadem toots
09-07-2008, 12:53
Ehh.... dziecko.... jak go nie ulepszają, niedawno dostał nowy czar. Pozatym to jest postać lecząca innych. A jak Ci nie pasuję, że e vita leczy mniej niż sio to się siochaj, nie uhaj!

Prawdziwy Shenron
09-07-2008, 14:19
Szczeże muwionc druid to slaba profesja kturom powinni ulepszyc (przepraszam za blendy) SHAushauA

Quik
09-07-2008, 14:33
A może by jeszce chcial,żeby exura sio kosztowała 1 many a dawała max hp?Nie zgadzam sie uważam,że APO jest i tak juz dość łatwe!

^Doktor^
09-07-2008, 14:35
spierdalaj

wam dzieciakom nic sie nie podoba co nie zrobisz to zle

nie podoba sie to nie graj
Dzieci, ty to chyba najstarszy z nich :D

topic
Druidowi zwiekszyli siłe czaru ^^
Wiec nie zapomniano, ale palka zjebali ^^

Wcale_Nie_Rabbit
09-07-2008, 15:23
spierdalaj

wam dzieciakom nic sie nie podoba co nie zrobisz to zle

nie podoba sie to nie graj

Jak zwykle... Chciał zabłysnąć, ale mu nie wyszło. ;<

<bucik_na_lapke_fotka_pl> powodzenia. ^^

@topic

Sorc ma gorzej, bo siła vity bardziej zależy od poziomu magii? Nie musisz tu grać... Nie podoba się to get out!

pogromcaszczurow II
09-07-2008, 15:28
Bardzo prosto sie wypowiem :
Nie podoba ci sie ? Nie graj , albo graj inna postacia...

Druid jest fajny moj klega wbil 100 vll bardzo szybko i mozna duzo zarobic na siohaniu. Jakbym nie byl tak przywiazany do Palla , to bym gral Druidem :)

[Splaxor] "Nie podoba ci sie ? Nie graj" Co to za odpowiedź??!! Każdą propozycję należy traktować tak samo, a nie jak się nie podoba to wyjdź.

Listek
12-07-2008, 15:15
Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam.